Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

a co tu taka cisza znowu? świetujecie już? czy ktos widział naszego Kasiaka? pokazała sie na pare i dni i znowu znikła :( haloooooo mamuśka dzieci tęsknią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cudowny słoneczny i ciepły dzień :) byłam w pracy, na zakupach, zrobiłam sobie kolorek i teraz dopiero chwile usiadłam dlaczego zdjecia nie dotarły, niewiem, odemnie wyszły? stroj szczuplaka jest super chociaz ja mam wiecej krągłości i tez bym pewnie musiała cos pozmieniac ;) przedewszystkim dekolt, nosze tylko koszulowe bluzki, wiec i tu musi byc cos w serek, kurcze a czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cudowny słoneczny i ciepły dzień :) byłam w pracy, na zakupach, zrobiłam sobie kolorek i teraz dopiero chwile usiadłam dlaczego zdjecia nie dotarły, niewiem, odemnie wyszły? stroj szczuplaka jest super chociaz ja mam wiecej krągłości i tez bym pewnie musiała cos pozmieniac ;) przedewszystkim dekolt, nosze tylko koszulowe bluzki, wiec i tu musi byc cos w serek, kurcze a czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku nie przesadzaj :( sprawdzałam na innym topiku też jej ni ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor kobietki U mnie tez dzisiaj byla ladna pogoda ale tylko od strony gdzie mamy pokoje, zagladalo slicznie sloneczko. Niestety z okna w kuchni widac jeszcze troszke sniegu. Temat kreacji na weseliska w toku, mi takze szykuje sie slub ,kuzyna w Swieta Bozego Narodzenia. Na razie nie mysle co przyodzieje. Natknelam sie na dosyc fajny prezent,komplet sztuccow, bardzo elegancki i taki nie na codzien oczywiscie. No wlasnie czy kupic prezent za dwa zera czy lepiej dac gotowke? Jak sie teraz robi?`W sumie to bylam dwa lata temu na weselu, ale to byl kuzyn mojego K , wiec bylam osoba postronna, zamowilam wtedy bardzo poreczny album na zdjecia lub wpisy gosci.... Chyba wszystkie sie znacie z fotek,moze i ja cos podesle . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywicie Bling że możesz coś podesłać, my uwielbiamy foteczki i nowe twarzyczki :) niestety nie wiem ile daje sie kasy a ni co lepiej, czy kase czy prezent. myśle że jeśli ktoś ma cienki portfel to lepiej kupić prezent inaczej wygląda niz mała gotowka. choć teraz chyba mlodzi wola jednak pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dzieki Landrii za zyczenia :-) i za fotki . Dzieki Szczuplak, ladna z Ciebie kobietka. Podobaja mi sie Twoje buty, stroj niezly, ale nie na kazda figurke. Nie mam natchnienia :-( ....wiec spadam. Buzka Sylvik, jeszcze buszujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Dziekuje za wizję TakTaczku ;) Nie jestes pierwsza osobą , ktora mi mowi, ze widzi mnie w takim dekolcie , a przyznam się szczerze, ze nie lubie takich dekoltow ani kimona 😭. Ale jak tak myślę , to bluzka w polączeniu z tymi szerokimi mankietami mogla by się całkiem fajnie prezentowac , tylko moze jakas drobna zmiana w górze bluzki? ! hm..... przejrze sobie Burdę , moze tam cos wypatrze i wtedy przyjdzie mi szukac dobrej krawcowej . Moja ma była super krawcową , niestety po przeszłym udarze ma niedowlad ręki co uniemoliwia jej szycie:(. A mowie Wam jakie miałam piękne sukienki, bluzki i spodnie ! I praktycznie nie kupowalam zadnych trykotow i gotowców , bo cała moja garderoba, to były rzeczy szyte przez moją mamę .Nawet mialam szyte kurtki, plaszcze ,........ cuuuda :). Szkoda , ze tak się stało jak się stało, bo zapewne nieraz pochwaliłabym się czyms niepowtarzalnym i pięknym :O. Załuje tez, ze nie odziedziczyłam tego daru po mamie. Jesli chodzi o szycie jestem beztalencie, nawet przyszycie guzika sprawia mi trudnosc :P Aczkolwiek teraz w wykrojach i haftowaniu radze sobie całkiem nieżle;) Na wesele ide w pazdzierniku. Dzis własnie przeprowadziłam rozmowę z moim chrzesniakiem a przyszłym młodym panem. Bez ogródek powiedziałam mu , ze dla mnie byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby wybrali sobie ze swoja przyszłą małzonką coś co im się przyda w nowym mieszkaniu, ktore juz rozpoczeli urzadzac . I wzięłabym im to na raty. Lepiej , bo łatwiej mi wydac np do 100 zł co miesiąc, niz w padzierniku wybulic 1000 zł w gotowce, bo nie potrafię odkladac i zawsze potrzeby są spore, wiec podbierało by się ze skarbonki ;) Tyle własnie zamierzam dac jako prezent - 1000 zł. W ubiegłym roku miałam wesele drugiego chrzesniaka i tez niby przewidywałam dac 1000 zł, ale jako, ze musiałam jeszcze wybulic na dojazd i maskotkę ( 60 zł ) , ktora sobie zazyczyli dostali w gotowce 800 zł. Nie wiem czy takie są stawki , ale tyle wlasnie dałam. Mają wiec sobie przemyślec , co by chcieli i wezmę im prezent , za ktory raty bede splacac ja ;) Do tego przewiduję wyhaftowany przeze mnie obraz mlodej pary wraz z datą i imionami ;) Bling Bling > jesli chodzi o zdjecia to ja chętna tez jestem a i na pewno się zrewanzuję . A z Kasikiem znam sie rowniez z reala ;) Taktaczek, Sylvik, Mrówka, Julii, Kasik,Szczuplak , Bling Bling wieczorno- nocne usciski i miłych snów :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kawusia na stole, wstawać śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak się robi znaczki
CZY MOŻE MI KTOŚ PODPOWIEDZIEĆ JAK SIĘ ROBI ZŁĄ BUŹKĘ, SERCE, KWIATKA, BUŹKE Z CZAPECZKĄ(CWANIAKA). BARDZO PROSZĘ O PODPOWIEDŻ JAKIEJ KOMBINACJI ZNAKÓW UŻYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śpiochy, ja już od 6 z minutami na nogach. Mrowka, zdjęcia przyszły i mam z tobą niezły orzech do zgryzienia ;) taka poważna na tych zdjęciach jesteś, że aż mnie ciarki przeszły i wyobraziłam sobie ciebie w szarej garsonce i blond koku ;) Ale wiesz co wiem ... sukienka w stylu antycznych rzymianek, lejący dół, mocno pomarszczona ale przy ciele góra (tak jak miała Marlyn Monroe w słynnej scenie na kratce wentylacyjnej, niekoniecznie gołe plecy ale przód w taki własnie sposób), podkreślona talia. A piersi które chcesz ukryć staly by się atutem. Dobra to teraz ide poczytac ploty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! 🖐️ Ja juz po porannej kawie. :) Julii, ja mam zwyczjnego świra na punkcie butów. Mój mąż mówi, że idę po masło do sklepu, a wracam z butami. Trudno, każdy ma jakieś dewiacje :) :) Wczoraj byłyśmy z koleżankami na Testosteronie, komedia niesamowita. Akcji mało, ale warto iśc dla dialogow. Uśmiałam się, że aż strach. :D :D :D Wieczorek był bardzo przyjemny. Landrynko,ja też haftuję, chociaż teraz mniej. Ale zawsze to mnie wyciszało. Mam zamiar do tego wrocić. Dziewczyny, Wy wiecie już jak wyglądam. Teraz kolej na Was. Przyślijcie mi swoje fotki, cobym wiedziała z kim rozmawiam. Z góry dziękuję. 🌼 Jeszcze jedna sprawa. Co zrobic, żeby na \"polecanych\" jako autor tego topiku widniał Kasik, a nie ja? Bo nie ja jetem jego autorem! Dobra to tyle wywodów na teraz. Pozdrowionka dla Was wszystkich! U nas zapowiada się ładny dzień...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak ja wciąż nie wiem jak wyglądasz bo fotki nadal do mnie nie dotarły. A z autorem też nic nie zrobisz, tak już zostanie, wszyscy wiedza kto jest założycielką topicu a ty za to masz swój pierwszy topic na polecanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaczku przesyłam zatem moje fotki do Ciebie.:) Możesz także udzielic mi kilku porad na temat wizji mojego ubioru. Zaznaczam tylko,ze najczęściej chodzę w jeansach i koszulkach. Pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha masz racje Taktaczku, zostałaś topikową stylistką ;) Szczuplak zaraz coś podesle :) dobra ide szykowac obiad bo tak biegam do sklepu, do kompa, na podwórko, do kompa, do kuvhni, do kompa haha może schudne od tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i koniec zmartwień, już wiem Kasiaka nie ma bo pojechala na saksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci dam szara garsonke i koka :P nie cierpie tego koloru, włosy mam zawsze roztrzepane i tak juz chyba zostanie co do sukienki mysle o wysokim staniku, z przodu cos musi byc zeby lekko zatuszowac brzuszek, tył prezentuje sie niezle wiec moze byc dopasowany ;) a tak wogóle to daleko mi do powagi, tylko na fotach tak wychodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! He..he..szara garsonka i kok :-D Mrowka, w razie wystapienia w czyms takim...chce zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeslalal wam kilka moich foteczek. Mialam tylko adres do Mrowki,Szczuplaka,Sylvi i Taktaczki. prosze podeslijcie Julii i Landrynce . Z gory dziekuje i poprosze o wasze twarzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling dostaam foteczki, dziekuje bardzo. sympatyczna dziewczyna z Ciebie i jaka młoda ;) niestety przez przypadek skasowalam Twój adres email :( jesli mozesz to podeślij mi jeszcze raz coś na emaila :) Landrii foteczki Bling zaraz do Ciebie lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii do Ciebie też poszlo :) oczywiscie pracujący i buszujacy sa mile widziani bo my same raz pracujemy a raz siedzimy sobie w domku ;) zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi moj mail jest w wizytowce. mado_79 @o2.pl Jaka tam mloda , tydzien temu skonczylam 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko czekoladek to napisz coś o sobie i oczywiście fotki mile widziane :) Bling już wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×