Odpowiedz na ten temat

Ktos chce ze mna porozmawiac?

• inaccessible89 2017.08.12 [22:49]
    Może i chce usmiech.gif Ma wolny wybór. Jak każdy z nas.
    A czego Ty tak naprawdę chcesz?
    Jestem świetnym teoretykiem.
  • Wrozbella 2017.08.12 [22:52]
    Ja nie jestem wrozka ani psychologiem, ja po prostu czytam ze slow badz.ze.zdan. odziwo zdania wypowiedziane w momencie kiedy ja tego.ocZekuje.mowia duzo.o danej osobie, moze to.byc kazde.slowo
  • Viiktoria 2017.08.12 [22:52]
    Wrozbella dziś [22:42]
    Więc zakończ, tak jest chyba przez całe życie coś się zaczyna i się kończy,
  • Wrozbella 2017.08.12 [22:53]
    Dobre pytanie, jestem rozdarta pomiedzy miloscia a polityka .. nie da sie tego pogodzic.niestety..
  • inaccessible89 2017.08.12 [22:54]
    Filozofowie mówili, że są dwa rodzaje rozumu, ratio i intuitio, o ile dobrze pamiętam i piszę. Ratio to wiedza, formułki etc. - intuito to wgląd w naturę rzeczy.
    W obecnej nauce inteligencję dzieli się na różne rodzaje - m.in. językowa, emocjonalna.
    Tak naprawdę ich kompilacja i umiejętność wykorzystania doświadczenia życiowego, wyobraźnia ułatwia życie.
    Samo "przyswojenie" wykucie wiedzy nie ułatwia niczego, istotne jest jej wykorzystanie, praktyka.
  • inaccessible89 2017.08.12 [22:56]
    Ta polityka mnie ciekawi oczko.gif
  • Wrozbella 2017.08.12 [22:56]
    Wiem co masz na mysli, mozna byc glupim, a wiedziec dużo, mozna byc glupim, a byc.inteligentym. rozni ich tylko praktyka.
  • inaccessible89 2017.08.12 [23:05]
    Jeśli ktoś umie wykorzystywać wiedzę, wtedy ilość przyswojonych informacji ma znaczenie.
    Jeszcze pytanie jaki rodzaj wiedzy jest najistotniejszy? Jak coś zrobić, czy jak żyć?
  • Wrozbella 2017.08.12 [23:20]
    Wydaje mi sie, ze wykorzystywanie wiedze jest powiazane z cechami osobowosci, obecna sytuacją w zyciu badz uczuciami. Czlowiek nie jest zdatny akurat myslec zawsze tak jak powinien. Wiedza i inteligencja to za malo. Czlowiek z depresja, mimo, ze wie, jakie sa konsekwencje szybkiej jazdy na np. autostradzie, robi to i tym.samym targnie sie na swoje zycie, przy czym czesto gina inni. Tak samo polityk, ktory ma osobowosc ,"dyktatora" , chce zagarnac wszystko, chce.byc panem.i wladca. Wiadomo jest inteligentny i posiada jakas wiedzę, inaczej nie znalazlby sie.tam.gdzie.jest teraz. Wiadomo realizuje.swoja myśl, przy czym ginie masa ludzi, wiele osob gloduje, ciagle.wojny. mysle, ze inteligencja i wiedza idzie w parze z cechami.osobowosci. po tym.jacy sa ludzie.mozna w 100% wiedziec czy czlowiek.nadaje sie na pelnienie danego.zawodu. szkoda, ze nie robią tak podczas wybierania prezydenta. Godnego.bycia.prezydentem, glowa.panstwa, ktora prowadzi "narod". Mysle, ze Duda, jest na dobrym miejscu. Ale nie.jestem.za PiS!
  • inaccessible89 2017.08.12 [23:22]
    Człowiek w depresji pozbawiony jest motywacji, co osłabia jego możliwości korzystania z inteligencji.
    Pytanie do Ciebie, na czym Ci zależy?
    Na miłości?
    Czy na tej konkretnej osobie?
  • gość 2017.08.12 [23:27]
    wróżko świat jest w niewoli ale putin i trump to nie sa bardzo negatywne postaci ,jeszcze nie doszłaś do tego kto rządzi światem ?
  • Wrozbella 2017.08.12 [23:29]
    Szczerze, teraz juz.na nikim mi nie zalezy. Pogubilam sie, komus potrafie doradzic,.nawet to lubię, bo wtedy nie mysle.o sobie.
  • inaccessible89 2017.08.12 [23:31]
    Niebawem muszę wyjść. Będziesz tu jeszcze później?
    Nie umiem Ci doradzić, jak pozyskać względy konkretnej osoby. Ale wiem, jak znaleźć szczęście i miłość oczko.gif
  • Wrozbella 2017.08.12 [23:32]
    Oczywiscie, ze wiem, ale oni sa.instruowani, co oznacza, ze.zgodzili sie na to.co.ma sie wydarzyc. Zatem musi im sie podobac bycie "kims". Tak.naprawde to oni.sa "reprezentantami". Masoni, zydzi wola.byc w cieniu.
  • Wrozbella 2017.08.12 [23:33]
    Oczywiscie, ze bede usmiech.gif
  • inaccessible89 2017.08.12 [23:41]
    Napisz w międzyczasie,
    1 jak sobie wyobrażasz szczęście,
    2 na czym wg Ciebie polega miłość,
    3 jakiego partnera poszukujesz (najistotniejsze cechy).
    Myślę, że powinienem być w ciągu godziny. Dam tylko buziaka na dobranoc jezyk.gif
  • gość 2017.08.12 [23:58]
    nie zawsze ulegają instrukcjom, ,niektórzy płacą życiem np kennedy ,nie możesz każdej osoby z funkcją uznac za podległego ,to by było za łatwe
  • gość 2017.08.12 [23:59]
    a że masoni żydzi ,to wierzchołek
  • gość 2017.08.13 [00:01]
    ok nieważne usmiech.gif masz fazę na miłość i najlepiej zająć się swoim terenem
  • Wrozbella 2017.08.13 [00:03]
    1 jak sobie wyobrażasz szczęście,
    2 na czym wg Ciebie polega miłość,
    3 jakiego partnera poszukujesz
    1. Szczescia nie.da sie zdediniowac , to.sie czuje.
    2. Milosc jest wtedy kiedy czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie zycia bez tej drugiej polowki.
    3. Mezczyzny starej.daty, raczej takiego charakteru, niekoniecznie starszego ode mnie o.kilkadziesiat lat
  • Wrozbella 2017.08.13 [00:06]
    Kennedy zaplacil zyciem,.bo mowil zbyt duzo. Sprzeciwił sie, albo po prostu byl ofiara. Oni lubia pokazywac, jak wielka wladze posiadaja.
  • inaccessible89 2017.08.13 [01:22]
    Trochę mi się przeciągnęło smiech.gif
    Szczęście i uczucia jak najbardziej da się zdefiniować.
    To, co nazywasz miłością, to bardziej uzależnienie, a nie miłość.
    Trzecie z kolei to puste słowa, jakie cechy posiada mężczyzna starej daty? Wymień najważniejsze.
    Próbuję zdiagnozować czy naprawdę wiesz, czego szukasz. Jeśli nie, trudno będzie Ci znaleźć.
    Dwie najważniejsze rzeczy, jakie chcę powiedzieć:
    - pokochaj i zaakceptuj siebie. Pokochaj i zaakceptuj życie takim, jakim jest. Naucz się żyć pełnią życia bez względu na rodzinę, znajomych, faceta.
    - bądź otwarta na możliwości, nie stawiaj barier.
  • inaccessible89 2017.08.13 [01:26]
    Wg mnie szczęście to zgoda ze sobą, swymi potrzebami i światem, co zwykle owocuje takim życiem, jakie chciałoby się mieć. Zwykle szczęście jest stanem przejściowym, chwilami.
    Miłość to uczucie głębokiej akceptacji drugiej osoby i jej wyborów.
  • Wrozbella 2017.08.13 [01:43]
    Czyli opiekunczy,delikatny, meski (lubie facetow w garniturach, ale nie tylko, wazne zeby wygladali mesko), odpowiedzialny, zaradny, uczuciowy, chce miec w nim oparcie, troskliwy, a przede wszystkim inteligentny
  • inaccessible89 2017.08.13 [01:49]
    Przy takich oczekiwaniach część facetów może mieć problem z tożsamością. Określenie "delikatny" będzie gryzło im się z "męskim".
    Im więcej masz wymogów, tym trudniej będzie im sprostać.
    Z jednej strony nie są to duże (póki co) wymagania, z drugiej... musisz nauczyć się rozróżniać cechy istotne od mniej istotnych.
    Na przykład, czy tak ważne jest, czy facet ubiera garnitur, czy dres? Jeśli Cię pokocha, zapewne będzie chciał przynajmniej czasem wyglądać pociągająco dla Ciebie i ten garnitur założy.
    W moim przypadku zestaw cech wyglądał następująco: inteligentny, dojrzały emocjonalnie, o dobrym sercu, pozytywnie nastawiony do życia.
  • inaccessible89 2017.08.13 [01:50]
    Co Twoim zdaniem trzeba zrobić, by znaleźć takiego partnera, jak opisałaś?
  • gośćZłotaDziewczyyna 2017.08.13 [01:50]
    Dlaczego masz doła?
  • Wrozbella 2017.08.13 [01:56]
    No coz, sklamalam, tak.na prawdę nie mam.okreslonych cech idealnego mezczyzny, widze go bardziej wizualnie, to jest tak, ze jesli widze odpowiedniego mezczyzne, o odpowiednich rysach (nie mowie tu typach, ktore mi sie podobaja), po prostu maja to cos, to spojrzenie, sposob w jaki sie poruszaja, tembr glosu, to.jest dla mnie idealny mezczyzna, jak wiadomo wtedy kazdy idealny mezczyzna sie od siebie rozni
  • Wrozbella 2017.08.13 [01:57]
    gośćZłotaDziewczyyna dziś [01:50] Bo wiem wsZystko, a nie wiem.nic
  • Wrozbella 2017.08.13 [02:00]
    gośćZłotaDziewczyyna dziś [01:50] bo wiem wszystko a nie wiem nic.
    Tak powaznie, bo boje sie przyszłości, tym.bardziej samotności

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...