Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktoś mnie szpieguje dronem!!!?

Polecane posty

Gość gość

Ale nie mam pojęcia kto i po co to robi. Wkurza mnie to i mam ochotę rozwalić tego drona, ktory lata przy moich oknach i na ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo zglosic na policje ze jestes inwigilowana i przesladowana na swoim prywatnym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Naprawdę można to zgłosić na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś adorator albo zboczeniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jesteś śliczna dlatego tak cię szpieguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przydałby się tu jakiś ekspert od prawa, ponieważ temat ciekawy. Problem 1. Skąd pewność/ jak udowodnić, że ten ktoś za pomocą tego drona szpieguje? Może kupiłgo aby zrobić zdjęcia swojej działki, bo np chce coś przebudować. 2. Co jeśli dron ten nie jest wyposażony w kamerkę? Np jest to pojazd do ćwiczeń dla pilotów modeli rc w skali. 3. Jak polskie prawo odnosi się do modeli rc w skali, które w praktyce są po prostu prawdziwymi samolotami tylko o wiele mniejszymi. Tu przyklad takiego modelu http://worldwarwings.com/maiden-flight-of-gigantic-rc-b-52-but-now-they-have-to-land-it/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i już zagadka tematu rozwiązana, temat podkładka do reklamy i spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro to niby reklama, o oswiecona wyrocznio kafeteryjna, to dlaczego link prowadzi do relacji z pokazu modelu rc, który nie jest na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Dron nad moim ogrodem lub przy oknach pojawia się co jakiś czas i inni domownicy tez go zauważyli. Jest to strasznie wkurzające, że jakiś debil zagląda co robiię. To powinno być karalne. Uważajcie, bo jeszcze do waszych łazienek ktoś zacznie zaglądać kamerką. Przecież drony z kamerką są już za kilka stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosny mąż szpieguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy aby Bożena sie nie puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kuzwa ma znaczyc ja wczoraj tez to gowno slyszalam a bylo juz pozno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dziecko kupilo sobie zabawke he i musi sie pobawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, jeśli się okaże, ze to dron należący do Google a lata w tę i spowrotem, ponieważ w te wakacje trwa szeroko zakrojona akcja aktualizowania map dla Polski i Ukrainy? Co do cywilnych dronów, to czy nie jest tak, że póki lata się tym nad własnym terenem to można wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drony od googla latają raczej nad ranem a nie pod wieczór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drony mają funkcję autonomicznego latania oraz powrotu w okolice współrzędnych punktu startowego. Fakt, że pojazd pojawia się akurat przy twoim domu moze wynikać po prostu z delikatnego błędu przy odczycie położenia, ponieważ cywilnie dostępny gps specjalnie jest obarczony błędem +- 5 metrów. No i dron zamiast lecieć do ogródka sąsiada wylatuje na drogę / twój teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz pewnie to, że google, apple, facebook i inni cię szpieguja 24/7 to juz ci nie przeszkadza, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno jakiś psychopata zbocczeniec i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że jesteśmy inwigilowani i szpiegowani i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię obserwować innych. Muszę sobie kupić takiego drona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo, droga wolna. Akurat DJI wprowadził do sprzedaży drona Spark, którym można latać bez zezwolenia, ponieważ jego waga jest mniejsza niz minimalna waga zapisana w przepisach. Zasięg jego nadajników to około półtora kilometra, orax wyposażony jest w xałkiem dobra kamerkę. Tutaj więcej o nim https://m.onet.pl/gadzety/lotnictwo,55yrk0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo licencja aplikuje się tylko do lotów zarobkowych. Hobbysta wg tego może nawet dronem o wadze 5 kilogramów latać w mieście jesli na tym nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sobie na swoim igrodku migę strzelać z pricy do takiego drona, aby sprawdzic czy mam dobrego cela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż widać, że inteligencja nie grzeszysz. Jeżeli zestrzelisz drona, a on spadnie na ciebie / operatora / osobę postronną to ty będziesz musial/a pokryć koszty leczenia tej osoby oraz odszkodowanie + samo odszkodowanie za zniszczenie cudzego mienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby zamiast drona pojawił się samolot google do aktualizacji ich map to też byś do niego strzelał/a? Wszak aparatura przez nich uzywana jest setki razy bardziej dokładna niż jakistam obiektyw na droniku rozmiarów 25cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z procy by strzelał do googlowskich boeingów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×