Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż wywalił moje rzeczy z mieszkania jak dowiedział się o mojej zdradzie

Polecane posty

Gość gość

Powiedział że mam nie wracać - a jestem tam zameldowana. Czy może mnie wywalić ot tak jeżeli jestem tam zameldowana a on jest właścicielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było o tym pomyśleć zanim zaczęłaś się gzić :D bo jeśli mieszkanie jest tylko męża to może cię nie wpuścić jeśli chce i wymeldować tym bardziej że nie ma tam już twoich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna33
Oczywiście, że nie i możesz mu narobić niezłego gnoju teraz :) To jest cały proces. W skrócie - musi znaleźć ci lokal zastępczy o odpowiednim standardzie (ZAWSZE możesz mówić, że każdy nowszy jest gorszy od obecnego), dodatkowo musi uzasadnić czemu odmawia Ci wstępu do mieszkania - a to nie będzie łatwe, wspólnota majątkowa! Musiały najpierw mieć z Tobą rozwód i to z Twojej winy! Jest ostra zima. Wykaż, że nie masz gdzie się podziać, wezwij policję, wszystko spisuj, a jest szansa, że... mieszkanie otrzymasz TY, a to JEGO przesiedlą np. do kontenerów albo komunałki. Skoro go zdradziłaś tzn. że nawalał, a po jego zachowaniu widzę, że miałaś rację. Nie daj się zastraszyć gnojowi, idź do prawnika, w każdym większym mieście są teraz bezpłatne porady prawne. Bądź dzielna Kochana i nie daj się gnojowi tylko bierz co Twoje! A za wywalone rzeczy jeszcze może płacić odszkodowanie jeśli uległy uszkodzeniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna33
A najlepsze, że póki nie będzie rozwodu, nie może Cię ruszyć! NIE DAWAJ MU ROZWODU, trzymaj przedłużaj jak najdłużej a w międzyczasie zbieraj dowody że wina była jego, to jeszcze zostaniesz jedyną lokatorką tego mieszkania i pozbędziesz się dziada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, ja jestem tam zameldowana przeciez to nie może mnie ot tak wywalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.filmweb.pl/user/koffkongen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak takiej szmacie odpowiadać rzeczowo? Idź do jakiegoś gacha albo sprzedawaj się na rogu. Nie powinnaś odzywać się do normalnych ludzi, bo rzygać się chce od twoich słów. Z punktu widzenia prawnego, mąż może zrobić wiele, bo jest to afekt, został sprowokowany, no i trzeba by udowodnić szkodę. Natomiast policja może wprowadzić taką osobniczkę z powrotem - najlepiej w asyście rozbawionych sąsiadów. Niech dzielnica wie, do kogo ustawiać się w kolejce w razie nagłej chcicy i braku pieniędzy na prostytutkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkretna33 haha co za babsko wredne i wściekłe, najgorszy sort, tfu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz na policję. Składasz doniesienie, tylko słowem nie wspominasz o zdradzie, a np. że agresywny (wymyśl jakiś kit), że niepoczytalny - zresztą wystawił rzeczy na mróz to łykną. A potem powiedz że ci groził śmiercią albo pobiciem, to jeszcze jego wykwaterują czasowo. Masz duże prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz wrócić do mieszkania, bo okres ochronny i pewnie intercyzy nie było, ale szczerze, to szmatą jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki konkretna tak będę robiła. Prosiłąm go aby się mną zajmował, że potrzebuje pasji i ognia w tym zwiazku, a on tylko praca, praca, co mi z pieniędzy, auta, mieszkań, jeżeli ja potrzebowałam czegoś więcej!!!! Nie zrozumiał tego więc dał mi to ktoś inny. Nie widze mojej winy, widzę to że nie byłam traktowana jak powinnam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkretna33 A Ty ja jeszcze chawlisz ze zdradzial. Co z Ciebie za szmatlwiec. Moj maz jest np porzadnym czlowiekiem u;lozonym ale w gniewie jakbym mu przyprawila rogi to penie tez by mnie wywalil. Zreszta ja sama pewnie tez bym to zdobila jeliby mnie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściera, taka do spermy i innych płynów fizjologicznych, na wymioty też się zda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretna33 widze ze jestes dzuwka i to d***** bez skrupolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna33
gość dziś A co, boisz się czegoś faceciku, że ciebie spotka to samo? Na gnojaków są metody, a kto wywala kobiecie w środku zimy rzeczy na dwór? W dodatku niech się rozejdzie po osiedlu, to będą kolesia pokazywać palcami na kilometr jaki rogacz i nieudacznik hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do aspektu prawnego, to sądy wiedzą jak się odnosić do pieniaczek sądowych i sprawczyń awantur rodzinnych. :) Ja bym odradzała jakiekolwiek stawianie się :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czyli z Ciebie tyupowa utrzymank co sie praca nie skazila. Ja p*****le to cud ze Ci w ryj nie dal. W d***e sie babie poprzewracalo. Facet ma kase to ma znjomosci jak dobrze pojdziesz to nic nie dostaniesz po rozwodzie. I tego Ci zycze glupia KURWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna33
gość dziś Jesteś małym frustracikiem z małym peniskiem, który pieni się i piekli a nic nie może zrobić. Bawią mnie tacy chłopcy. A teraz oddal się do mamusi i nie przeszkadzaj dorosłym w rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że cię zaniedbywał, naprawdę niczego nie tłumaczy. jesteś winna. mogłaś być w porządku i po prostu poprosić o rozwód. zdrada to najgorsze wyjście. teraz surowo zapłacisz za swoją głupotę. mówię to jako kobieta, która przeżyła zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta g;upia babo kontertna 33. Naucz sie czytac ze zrozumieniem albo wroc do podstawowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa zadnych slubow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna33
gość dziś Jak się jest męskim cipkiem, nieudacznikiem, to się boi ślubu, bo z nim wiążą się pewne obowiązki. Ale tym lepiej, nie przekażesz genów (albo zmieszasz je z jakąś dupodajką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma kase ale jej nic sie nie bedzie nalezlo bo za kasa ida uklady wiec moze mu sie to udac. I wtedy biedne dziwwczatka w koncu do pracy ruszy LENIWE dupsko to odrazu jej sie goracych romansy odechce. HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna33
Prawda jest taka, że zdradzają o wiele częściej mężczyźni, bo im się "młodszy model" spodobał. Kobieta zazwyczaj jest skrajnie zdeterminowana, sfrustrowana z winy faceta. Jak się wyda i rozejdzie po osiedlu, to pana i władcę męża będą wyśmiewać że nie umiał dogodzić żonie, a sąsiad spod trójki był lepszy w te klocki. I tyle mu pomoże robienie scen w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna33
gość dziś Bardzo się mylisz. Wystarczy, że udowodni dobrze przed sądem że to z jego winy nastąpił rozpad pożycia, a jej działanie było działaniem w afekcie i koleś płaci jej dożywotnio alimenty, jak tylko jej się pogorszy status życia. A to bardzo prosto wykazać, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj do mnie chata wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia powód zdrady, ani płeć zdradzającego/ej. dorosły człowiek się powstrzymuje, rozmawia, jeśli to nic nie daje, to chce rozwodu i koniec! miejcie jakąś moralność, ludzie, tylko fiutem i pisdą myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zawsze winny - nieważne czy on zdradził czy ona. Baby zawsze znajdą wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupiej k****e sie nudzilo to se sztuczne problemy zndywala. Jakby z********al na etacie to by jej do glowy takie bzdory nie przychodzily. I oto dowod na to ze baby powinny pracowac bo tak to im sie w d***e przewraca od nadmiaru czasu i pieniedzy. Ja na miejscu meza zrobilabym wszytko zeby zostawic ja w samych skapetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×