Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rerekumkum12

Najlepszy sposob na relaks?

Polecane posty

Gość rerekumkum12

Praca mnie wykańcza jakie są wasze pomysły na najlepszy sposób na relaks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solids
Może gdzieś sobie wyjedź. Ja tak zawsze robię...pakuje się i jadę gdzieś na weekend a jak mam więcej kasy to gdzieś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeł bo waszneł
kąpiel relaksująca, ze świeczkami zapachowymi i relaksującą muzyką w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyul
Dłuższa wycieczka minimum 2 tygodnie, bez dzieci i w jakieś rzadziej odwiedzane miejsce. Polecam, afrykę i ew Indie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saang
Jak masz więcej czasu to to co kolega wyżej pisał odpręża najlepiej. Szczególnie jak się wyjeżdża w max 2-3 osoby. Polecam przy okazji serwis do takich eskapad: www.expressbooking.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FreqFlyer
O tej porze roku proponowałbym wyjazd za granicę tak jak pisał kolega wyżej. Jakieś ciepłe kraje, najlepiej nad dowolnym zbiornikiem wodnym. Wtedy jest +10 do relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqrew
@Saang a możesz jakoś rozwinąć odnośnie tego serwisu? Bo faktycznie wygląda ciekawie, korzystałeś kiedyś z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saang
Tak korzystałem z tego serwisu, ale muszę powiedzieć że tak jak na początku wybrałem hotel z oferty, tak potem w ciągu paru godzin przeglądania ofert zmieniłem zdanie. Dlaczego? bo zacząłem czytać opinie ludzi na temat tego hotelu, oczywiście wszystko w ramach jednego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqrew
Dzięki za szybką odpowiedź. No nic poszukam sobie jeszcze dziś wieczorem jakiejś fajnej oferty na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqrew
No i znalazłem kilka bardzo fajnych ofert, nie tylko hoteli ale także tanie loty. Więc polecam innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
SPA jest na pewno najlepszym sposobem na odprężenie się i relaks. Najlepiej wybrać spokojnie miejsce, na przykład jak Pojezierze Brodnickie i Hotel Głęboczek. Tam oprócz tego, że są ciekawe zabiegi to dodatkowo okolica jest niesamowita, dzięki czemu można naprawdę skutecznie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonabajka
zgodzę się z przedmówczynią, że najlepszym sposobem na relaks jest wizyta w spa. jeśli się poddamy zabiegom upiększającym, masażom na pewno będzie nam lepiej i przyjemniej. Moim ostatnim odkryciem, jeśli chodzi o takie miejsca, gdzie można się zrelaksować jest Vanilla Spa w Krakowie. W środku pachnie wanilią, jest specjalna sfera relaksu, gdzie się można wyciszyć i naładować baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką masz pracę. Jeżeli cały czas siedzisz przed biurkiem, najlepszym relaksem dla Ciebie będzie aktywność fizyczna. Może Ci się wydawać, że nieprawda, że nie chce Ci się, że nie chcesz się zmęczyć, tylko odpocząć, ale uwierz mi - wtedy zapominasz o wszystkim, a ciało dostaje zastrzyku pozytywnej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj na luzzzzzzzzzzzzz
co to za idiotyczna reklama??? koleś sam z sobą rozmawia :-D ale żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendstugeder
to zależy, co podziała na ciebie, jak ja się chce wyżyć, żeby stresy z siebie wyrzucić to stawiam na aktywność fizyczną, ale jeśli się chce wyciszyć, wtedy wizyta w Vanilla Spa pomaga. Nie ma nic lepszego na relaks niż masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim najlepszym relaksem po tygodniu czy 2ch pracy. Jest wypad do sauny i na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co kto lubi. Dobry film i książka też mogą być dobrym spsobem na relaks, ale dla mnie idealny jest dzień w spa. Marzy mi się taki jeden dzień w good time day spa, żeby się mną zajęli od stóp po czubek głowy. Wychodzisz odmieniona, na ciele, a przede wszystkim na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Silownia, a potem steam room albo sauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta mercik
Chłopie ;-) A co ma relaks do dowcipów i jak porównać dowcipy do wizyty w spa? Jak spamik to chociaż sensowny. Dla mnie relaks to wyjazd na wakacje, jakiś wypoczynek... To właśnie robi różnicę i jest rzeczywiście przyjemne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piknik w lesie/parku/nad jeziorem. Rower jak swieci slonce, dobra ksiazka przy ulubionej herbacie w domu lub kawiarni, joga jest super na relaks. Seks odstresowuje na maksa. Muzyka w dobrych sluchawkach z zamknietymi oczami na kanapie, kiedy nikt nie przeszkadza. Rozmowa z mama (zalezy od tego jaka sie ma :D), "swiadome oddychanie". Hobby artystyczne, tworzenie kreatywnych rzeczy, rysunkow, dekorowanie domu. Tanczenie przy dobrej muzyce jak jest sie samym. Trzeba znalezc co sie lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spa chyba jedna z lepszych opcji, szczególnie w te nico chłodniejsze dni, to też jest bardzo dobry sposób na chandrę. Mnie się marzy chwila w strefie relaksu w Vanilla Spa, do tego masaż. Chyba to jest najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna 333
Przy dzisiejszej jesiennej pogodzie najlepszym dla mnie relaksem będzie popołudniowa drzemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sen, wóda und walenie gruchy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie wyjazd, żeby było miło spokojnie, cicho, a jak hotel ładny i ma spa to całkiem zapominam o troskach. Chciałabym w najbliższym czasie pojechać do Gdańska, znalazłam tam piękny hotel Dwór Oliwski, myślę, że tam podczas kilkudniowego pobytu się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furek
Kto by nie chciał wyjechać sobie i odpocząć? Ja na pewno tak! Niestety nie mam na to najmniejszych szans. Jestem z Krakowa i jedyną opcją dla mnie jest skorzystanie czegoś w stylu "daj spa" - czyli wpada się do SPA na przykład w środku dnia, po pracy - kiedy ma się czas-i intensywnie podaje się zabiegom. Taką opcję ma np Instytut Dermique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda sauna jest świetna.Nastrój mi się zawsze poprawia,szczególnie zimą chodzę systematycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś z Krakowa to jeszcze możesz wybrać się do słońce spa, to jest w Racławicach. Mają tam takie pakiety na day spa i to całkiem fajne. Cena także ok. Ja byłam na Fruit my life (głównie chodzi o oczyszczanie) - terapia światłem, mikrodermabrazja, peeling... resztę możesz sprawdzić na ich stronie). Ale generalnie polecam, raz na jakiś czas warto sobie zafundować coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×