Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie znam lekarza ,który nie opływa w luksusy i nie jest bogaty.a wy?

Polecane posty

Gość gość

znacie takie przypadki ,że lekarz nie jest bogaczem? bo ja mam sporo znajomych lekarzy i wszyscy sa bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Żal Ci? to trzeba bylo sie uczyc tyle co lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam wielu , normalni ludzie, na pewno nie bogacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam wielu. kolo mnie mieszka jeden w klatce, pediatra chyba. zadnych luksusow, samochod vw polo stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to niestety strasznie zawistny naród zazdroszcza kasy nawet tym ,którzy sobie na nią zapracowali ciezka nauka i praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki lekarz musiał włożyc o wiele więcej wysiłku żeby choćby zdać egzaminy na studiach, dostac się na specjalizację itd niż zwykly student, ale ten kto wkladał w naukę mało wysilku mysli, ze nalezy mu sie tyle samo i ma pretensje do swiata, ze nie zarabia tyle co lekarz :P No niestety, są bardzo bogaci lekarze i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gupi temat ,bo kto za lekarza czy prawnika w tym kajju dziada:-D miedys byl Dziad Koziba leczyl za tyton i cos tam costam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawistni polaczkowie to by chcieli żeby to byli dziady, ale na szczescie jest troche sprawiedliwosci na tym swiecie :) Tak jak pielegniarki by chcialy zarabiac tyle co lekarze dobre sobie... I nie, nie jestem lekarzem, ale mam do nich duzy szacunek bo cos soba reprezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pielęgniarki... Żadna pielęgniarka nie chce zarabiać tyle co lekarz, ale jak pielęgniarka zarabia 2000 a lekarz 12tys w szpitalu, gdzie pielęgniarka wykonuje ogrom pracy to chyba coś jest nie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety slyszałam na wlasne uszy opinie pielegniarek, ze powinny zarabiac tyle samo co lekarze wiec nie wymyslilam sobie tego :) i prawidlowo, ze wykonuja ogrom pracy, tak to juz jest, mniej nauki na studiach to potem trzeba harować za marne grosze... Poza tym nie ma co nawet porownywać pracy lekarza i pielegniarki bo ona jedynie wykonuje jego polecenia, sama nie może decydować o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzecko nie moje w luksuzy? no kto ten lekasz co pomylil zdrowa nerke ze zdrową ?:-D oni z biedy niewidza co kroją :-D wez bo dosonu cie oddam za ? wiedze i biede doktorow aaaa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pielęgniarka. Co prawda, pracuje dopiero trzy lata w zawodzie , ale jak patrze na te kobiety które tyrana juz 20 lat i zarabiają 2200 na rękę to mi żal się robi. Studia pielęgniarskie tez są ciężkie, bardzo dużo trzeba przyswoić. Zapewniam Cię ze gdybyś poszedł do szpitala w którym są tylko lekarze to już byś stamtąd nie wyszedł. . Wykonujemy polecenia lekarzy, tylko jeśli chodzi o podawanie leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oficer jak zrobi blad ma bron szela se w leb a lakasz? twierdzi komsyja lakarska ze pacen mog zyc ale niechcial aaaaa:-D :-Q :-Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:37 " lekasz" serio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo lekarzy konowałów i liczy się u nich kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekasz zabolalo kakalo?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kakao oki, tylko słownik mnie zabolał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pacejetow bardziej boli"bolo" piertol ortografie naucz sie lecyc aaa pop*****lko jarzysz? nieodpowiadaj zj***e ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku nie jestem lekarzem... A Ty naucz się pisać bo z Twoich wypowiedzi nic nie da się zrozumieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, jest dużo lekarzy którzy np. nie zrobili specjalizacji i siedzą w przychodni za 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za czlowieku ,juz myslalem ze internetowy Miodek jestes nieraz tu pide zj***lem . Pamietaj nieucz nikogo jak ci zato nieplacom om i huci do tego jak bys niewiedzala ;-) cauj mię w ? pupę, moze być;-) pa musze dolac na zulto mi siweci ech z tymi bareryjami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Poza tym nie ma co nawet porównywać pracy lekarza i pielegniarki bo ona jedynie wykonuje jego polecenia, sama nie może decydować o niczym''' Jeszcze są ratownicy pracujący za najniższą krajowa na kontrakcie,gdzie i tak maja mniej jeszcze bo w odróżnieniu od pielęgniarek musza się stale dokształcać zbierając punkty edukacyjne na szkoleniach. A mimo to diagnozują pacjenta i podejmują medynce czynności ratunkowe samemu w karetce podstawowej (w tym farmakoterapie). Przy nich pielęgniarki to opływające w kasie,luksusie i beztrosce paczki w maśle :) Ale pielęgniarki w Polsce zawsze wyżej srają niż doope mjaa-za granica to pielęgniarka ogarnia szpital i ma prawdziwa naukowo-medyczna odpowiedzialność . Niech pielęgniarki dopiero dorównają pracy i odpowiedzialniejsza tym z zachodu :) A nie tylko opierdzielając tyłek lekarzom i ratownikom :) kreując się po rodzinie na lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wiedza, jest wystarczająco wysoka. Gdybym chciała, pracowała bym za granicą, ale nie chce !! Też muszę się dokształcac, żaden ratownik nie zarabia najniższej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Moja wiedza, jest wystarczająco wysoka.'' wiem ze teoretycznie polskie pielęgniarki maja dobre studia,ale w Polsce piel. to bardziej robotnik a nie pracownik naukowy-za to z największymi przywilejami w medycynie bo studia najprostsze,praca jak opiekun medyczny-a kasa równa o ile nie lepsza niż niektórzy lekarze :) '' żaden ratownik nie zarabia najniższej krajowej.'' o rly :) i tak ratownik kierownik karetki p powinien zawsze w Polsce zarabiać więcej od piguły A teraz jak to piguły tylko potrafią -pyskuj mi i napisz ze nikt mi doopy nie podetrze-naukowcu od wykonywania poleceń lekarza i podcierania tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Moja wiedza, jest wystarczająco wysoka.'' wiem ze teoretycznie polskie pielęgniarki maja dobre studia,ale w Polsce piel. to bardziej robotnik a nie pracownik naukowy-za to z największymi przywilejami w medycynie bo studia najprostsze,praca jak opiekun medyczny-a kasa równa o ile nie lepsza niż niektórzy lekarze :) '' żaden ratownik nie zarabia najniższej krajowej.'' o rly :) i tak ratownik kierownik karetki p powinien zawsze w Polsce zarabiać więcej od piguły A teraz jak to piguły tylko potrafią -pyskuj mi i napisz ze nikt mi doopy nie podetrze-naukowcu od wykonywania poleceń lekarza i podcierania tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WycieraM tyłki i zmieniam. Pieluchy , pielęgnuje odlezyny, wkładam cewniki, robię mnóstwo rzeczy o których Ty nie masz bladego pojecia:) nie m zamiaru Ci pyskowac. Pracuje na takim oddziale, gdzie bez wiedzy medycznej mogłabym zrobić tylko krzywdę... Myślisz, że jak w środku nocy zaczyna piszczec aparatura, pacjent się zatrzymuje kto go pierwszy reanimuje ?? Jak wyrwe sobie wenflon, kto go zakłada, jestem dumna z bycia pielęgniarka, żaden typek z kafe nie jest wstanie mi ublizyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''żaden typek z kafe nie jest wstanie mi ubliżyć usmiech.gif' nie chce ci oblizać ale wiem z doświadczenia ze piel. kreują się po rodzinie znajomych na doochtorow osrywając inne bardziej odpowiedzialne stanowiska jak lekarz czy ratownik ''WycieraM tyłki i zmieniam. Pieluchy '' ciężka praca.....opiekuna medycznego ''wkładam cewniki,'' tylko kobietom pani doktor..... ''mnóstwo rzeczy o których Ty nie masz bladego pojeciausmiech.gif'' czary-mary chokus pokus szpanujemy co to nie robimy-wiem znam was i wasza mentalność-a konkrety? bo ratownik i lekarz zarabiający mniej od ciebie maja już re konkrety ... ''Pracuje na takim oddziale, gdzie bez wiedzy medycznej mogłabym zrobić tylko krzywdę..'' bla bla bla...pochwale się rodzince jak to ratownicy mordują pacjentów lekarz nic nie robi a ja jestem doktor ...a tak naprawdę opiekun medyczny i asystentka lekarza nie muszę samodzielnie myśleć-ale kaskę i prestiż społeczny zbudowany na obłudzie i kłamstwie chapnę ''Myślisz, że jak w środku nocy zaczyna piszczec aparatura, pacjent się zatrzymuje kto go pierwszy reanimuje ?? '' a i tak przybiegnie anestezjolog,,,, ''Jak wyrwe sobie wenflon, kto go zakłada, '' o kierwa ratownik nie zakłada wenflonu?> tylko ze ty nie zaordynujesz leku wstrzykniętego przez niego pani doktor piguła //// 'jestem dumna z bycia pielęgniarka, żaden typek z kafe nie jest wstanie mi ublizyc usmiech.gif----nie mam zamiaru ale wiesz piguły w Polsce to super kasa a nadr robota jak za komuny-asystentka lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cewniki zakłada się również mężczyznom, anestezjolog nie przybiera pierwszy, dopiero na wezwanie pielęgniarki która do czasu jego przybycia reanimuje pacjenta. Ratownik w kartce również wykonuje polecenia lekarzy a wiedzę medyczną posiadają taka jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, nie kreuje się na lekarza. Mój zawód, jest dla mnie czymś więcej niż dr przed nazwiskiem. Lekarz z powołania to ewenement , pielęgniarek z powołania jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Ratownik w kartce również wykonuje polecenia lekarzy a wiedzę medyczną posiadają taka jak my.'' typowa piguła.... w podstawie też ? możne i wiedza medyczna taka sama-odpowiedzialność inna .. ale lekarz to tylko lekarz,ratownik to tylko ratownik a piguła to już wielki pan dochtor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×