Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie znam lekarza ,który nie opływa w luksusy i nie jest bogaty.a wy?

Polecane posty

Gość gość
''Lekarz z powołania to ewenement , pielęgniarek z powołania jest mnóstwo.'' taaaa poza tym najbardziej....a lekarz to c***j bo myśli za was-a ratownik to morderca powołanie żują ratownicy ile z was piguł chce być uważana za lekarza albo pcha się do karetek bawiąc się w ratownika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''I jeszcze jedno, nie kreuje się na lekarza'' nie wy wpajacie polaczkom ze jestescie lepsze panie magister salowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy musiałaś laska myśleć samodzielnie bez pomocy doktora tak jak ratownik nap ,lekarz czy diagnosta?? ''Ratownik w kartce również wykonuje polecenia lekarzy a wiedzę medyczną posiadają taka jak my.'' widzisz ja wygrałem-jako typowa piguła potrafisz tylko kłamać i na niczym się nie nasz '' taka jak my'' nieeeee..... tak jak wy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Cewniki zakłada się również mężczyznom,'' lekarz pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam ze służbą zdrowia nic wspólnego, ale uważam, że powinno dofinansować się i pielęgniarki i rezydentów. I z tego co się orientuje w tym roku część pielęgniarek może już wypisywać recepty, zostały poszerzone ich uprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I odnośnie tematu - tak, znam lekarzy nie opływających w luksusy. Ci młodzi z reguły mają najgorzej. Nic dziwnego, że dochodzi do znieczulicy i chęci "odkucia" się potem. Dlatego uważam, że na starcie zarobki powinny być większe, by uniknąć tego nadrabiania potem, brania tysiąca dyżurów itd później jak już się ma specjalizację Uważam, że praca potrzebna na rynku powinna być dobrze opłacana. Ale może myślę tak dlatego, ze studiuję psychologię - podobnie jak pielęgniarstwo jest to zawód dość pogardzany i niedoceniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''I z tego co się orientuje w tym roku część pielęgniarek może już wypisywać recepty, zostały poszerzone ich uprawnienia'' no to pielęgniarki najpierw miały dobra kasę-a potem jakąś odpowiedzialność :0 a morze by tak najniższa krajowa jak ratownik -kierownik zespołu p,albo 1,5 tys jak rezydent a nie 3 tys netto na starcie teraz dopiero będą się uważały za dohtorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lekarze są o wiele gorsi od prostytutek ja nienawidzę lekarzy. Lekarze biedni haha na filmach pomagają dzieciom w Afryce. Dziwię się że społeczeństwo pozwala na ich zdemoralizowaną chytrość i łakomstwo. Dziwka to d***** każdy na nią pluje okradnie cię zarazi ale wiesz że to ona. Lekarz potrafi ci takich szkód wyrządzić że nawet nie będziesz tego wiedziała. Znam wielu ludzi co maja lekarzofilię bo tyle co się słyszy o tych ludziach z autorytetem społecznym szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a morze by tak najniższa krajowa" Tu najwyrazniej podstawowego nie masz a sie odzywasz. To trzeba miec czelnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam piguly w rodzinie i zawsze slysze od nich jak to lekarze wiedza mniej i nic nie robia ,a one sa odpowiedzialne za wszystko...mowia tez ze prawie tak samo na studiach sie ucza jak lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok lekarz niech dobrze zarabia a nie robi skoku na bank :) Zna ktoś lekarza który zarabia 2000 na miesiąc i mówię o wszystkich dochodach. Nie ma takiego lekarza w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzechy dużej części polskich lekarzy: - notoryczne spóźnianie się do pracy - buta i brak ogłady - przekonanie o swojej wyjątkowości i nieomylności ( pacjent nie ma prawa cokolwiek zasugerować odnośnie swojego leczenia) - przedmiotowe traktowanie pacjenta - brak czasu dla pacjenta ( zdarza się i prywatnie ) - hermetyczność środowiska i źle pojęta solidarność zawodowa ( zwłaszcza w przypadku ewidentnych partaczy, którzy doprowadzili ( doprowadzają) pacjentów do kalectwa lub śmierci - niezwykła pazerność na pieniądze ( robią na kilku etatach, co odbija się na jakości ich pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz za 8 godzin pracy powinien zarabiać 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce młodzi zdolni lekarze mają trudności ze zdobycie specjalizacji, bo mafijny samorząd lekarski z profesurą i politykami ogranicza dostęp, żeby nie mieć potencjalnej konkurencji na rynku usług medycznych. Pracują na kilku etatach, co w znaczący sposób odbija się na jakości i rzetelności ich pracy (zwłaszcza chirurgów). Lekarze jak uważali, że mało zarabiają to strajkowali. a jak dostali podwyżki, to siedzą cicho i nie robią nic, żeby zmienić ten patologiczny państwowy system ''opieki zdrowotnej''. Istnienie tworu zwanym NFZ-em jest jak najbardziej na rękę ''zapracowanym'' lekarzom, których duża część już po 13.00 udaje się do prywatnej przychodni albo prywatnego szpitala, bo przecież kilkanaście tys zł pensji to za mało,żeby wyżyć do pierwszego. W sejmie znajduje się mocne lobby lekarskie, które stoi na straży zachowania status quo jakie obecnie panuje w Służbie Zdrowia. Powinno się wprowadzić płatne studia lekarskie, praca w państwowym szpitalu albo prywatnie, zwiększyć ilość rezydentur, przyjęć na studia i otworzyć granicę dla lekarzy z innych krajów. Pamiętam jak dwóch ukraińskich profesorów okulistów chciało na Śląsku otworzyć klinikę i operować za połowę tego co polscy lekarze to środowisko lekarskie z politykami zrobiło wszystko, żeby tej szkodliwej dla nich konkurencji nie było. Znam oddanych, sumiennych,rzetelnych i uczciwych lekarzy, ale niestety takich w Polsce jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są ludzie chytrzy ludzie ich nie szanują tylko się uśmiechają jak do wariata żeby im krzywdy nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby być lekarzem trzeba być mocnym psychicznie dlatego te uje są takie bezwzględne jak rzeźnik. Tyle co oni widzą zgonów, chorób nie dziwię się że mają taką znieczulicę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym być lekarzem okropną mają opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w jego luksusowym domu chciałabyś mieszkać i robić mu gałę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest okrutne i bezwzględne. Życie polega na tym aby jeden drugiego mógł wwyyjebać bez mydła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:24- otóż nie moja kochana, akurat lekarze to sobie sprawiedliwie zapracowali na swój sukces bo nie dostali np gotowej firmy od rodziców, ale jednak musieli wlozyc w studia troche wiecej wysilku, a praca to tez ogromna odpowiedzialnosc, jak w zadnym innym zawodzie, może np tylko pilot ma porownywalnie odpowiedzialna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Polsce jest taka zawisc, ze ten ktory coś osiagnął od razu jest chytry, bezwgledny itd... Bo mu sie chcialo uczyc i pracować. Zeby zostać lekarzem pół zycia trzeba ostro wkuwać taka jest prawda, a jest to duze poswiecenie bo wiadomo, ze mniej czasu na imprezki na studiach itd. Ten co wybrał bardziej lajtowy kierunek niech nie narzeka, taki był jego wybor, nie powinien oczekiwać ze zarobi tyle co lekarz, no chyba, ze jest sprytny i zaradny i poradzi sobie w inny sposob Tak naprawde jak w kazdym zawodzie są i lekarze empatyczni i chetni do pomocy, znajacy sie na tym co robia, jak i zdarzają sie chamscy, to zalezy od czlowieka, tyle,ze lekarzy ludzie bardziej nienawidzą bo maja wiecej pieniedzy, cos osiagneli w zyciu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po studiach i całe życie jak ty z*******lm i nic z tego nie mam. Jestem bardzo zdenerwowana jak mam iść do taniego mechanika a o lekarzu nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest okrutne i bezwzględne. Życie polega na tym aby jeden drugiego mógł wwyyj**ać bez mydła hahaha Dobre dobre dobre dobre dobre. Poważnie jeszcze kilkadziesiąt tysięcy lat temu baliśmy się wyjść z jaskini żeby nas jakiś tygrys szablo zębny nie upolował. Wyj****ie bez mydła tak już nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kilku wypowiedzi sądzę że ktoś ma tu dużo lekarzy w rodzinie :) Lekarze w niedzielę liczą pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie robole to wasza wina że was rypią bez mydła. Trzeba wrócić do czasów jak kowal wyrywał zęba a katarek leczyła p*****lnięta wiedźma pleple na skraju wioski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale w jego luksusowym domu chciałabyś mieszkać i robić mu gałę usmiech.gif----haha prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:47- bo jestes słaba i mało zaradna, a zycie jest brutalne i albo sie do tego przyzwyczaisz albo zginiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to wszystko wina ludzi. Przyzwolenie społeczeństwa na to złodziejstwo lekarzy bo ja bym tego usługą nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Moj lekarz psychiatra bardzo dobry człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""gość dziś ja mam piguly w rodzinie i zawsze slysze od nich jak to lekarze wiedza mniej i nic nie robia ,a one sa odpowiedzialne za wszystko...mowia tez ze prawie tak samo na studiach sie ucza jak lekarze."" Mentalność polskiej piguły która opowiada bajki ludzie nieznającym się na medycynie... 1.mam znajomych którzy kończyli pielęgniarstwo i ratownictwo i uważają że to drugie jest wiele trudniejsze-a co dopiero kończyć kierunek lekarski! 2.polskiej pielęgniarce bliżej do salowej czy opiekuna-za granicą pielęgniarki maja faktycznie dużo dozwolone i same ogarniają szpital a lekarz to tylko konsultant który zjawia sie raz na jakiś czas Pielęgniarki chcą kasy jak lekarz a pracę jak za komuny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×