Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie znam lekarza ,który nie opływa w luksusy i nie jest bogaty.a wy?

Polecane posty

Gość gość
Pielegniarki wypisuja recepty, dswkuja leki maja ogromna odpowiedzialnosc. Czytajac te wpisy wlasnie widze, jak ten zawod jest niedoceniany. Lekarz ciezko, pracuje tak zgadzam sie, ale pielegnarka tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy nam się dobra kasa a jak wam coś nie pasuje to leczcie się sami. Idzcie do znachora może was wyleczy tańiej. Na zachodzie lekarz zarabia conajmniej 10.000 €/mies a tu nawet nie połowę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy nam się dobra kasa a jak wam coś nie pasuje to leczcie się sami. Idzcie do znachora może was wyleczy tańiej. Na zachodzie lekarz zarabia conajmniej 10.000 €/mies a tu nawet nie połowę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, dswkuja leki maja ogromna odpowiedzialnosc. Czytajac te wpisy wlasnie widze, jak ten zawod jest niedoceniany. Lekarz ciezko, pracuje tak zgadzam sie, ale pielegnarka tez.,, lekarz i ratownik ordynują leki a zarabiają mniej od piguł obudźcie się ludzie-najgorsze hooje w medycynie to piguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''rayownik zarabia 1300 zl?? Biora 2000 tys na reka jak nic, zreszta pielegniarki tez tyle zarabiaja.'' baaardezo źle ze piekielnika zarabia tyle co ratownik zawsze powinna mieć mniej od ratownika i lekarza bo ma mniejsza odpowiedzialność pielęgniarka w Polsce to taka salowa-asystentka lekarza daleko im do lekarza i ratownika ,a kas JAK lekarz lekarze i ratownicy są biedni-a piguł doktory-salowe to paczki w maśle każdy lekarz i ratownik powinien lepiej zarabiacz więcej od piguły bi musi samemu myśleć w pracy! a tak ratownik ma 5 zł na godzinę brutto ,a piguła-asystentka lekarza 35 zł !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piguła-ratownicy mają po 12 zł za godzinne tępa idiotko-posługaczu lekarza ! PIELĘGNIARKI ZARABIAJĄ WIĘCEJ OD LEKARZY OBUDŹ SIĘ NARODZIE!!!!! i nie ma czegoś takiego jak piguła z powołania ,bo piguły lecą tylko na kase ,migając się jak żaden inny zawód od odpowiedzialności,poza tym zabierają prace ratownikom na sor i w karetkach-takie ich powołanie każda piguła w karetce i sor to dowód ze piguły nie cyja powołania tylko kasę szacun dla lekarzy i ratowników-naukowców medycyny nie dajcie sobie wejść pigułom na głowę i walczcie z ich sk****ysynstweem oraz z tym jak wam opierdzielają w społeczeństwie tyłki cwane sooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bgtrjgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bvhg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie psychiatra przyjmuje zawsze za darmo bez ubezpieczenia . itp, ciagle sie mnie pyta czy bede je mial. ja mu odpopwiadam ,ze nie dobry lekarz,. na swieta dostal ode mnioe Jacka Danielsa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W NIEJEDNYM SZPITALU PIGUŁY ZARABIAJĄ WIĘCEJ NIŻ MŁODZI LEKARZE. To jest zwykła PATOLOGIA! . Pielęgniarka podaje leki- do jej pracy potrzebna jest umiejętność czytania. Umiejętnośc****elęgnacji rodziny pacjentów po wypisie ze szpitala muszą się nauczyć w jeden dzień (!!!), podobnie jak umiejętności iniekcji, które jedna pielęgniarka posiadła, a liczne nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam lekarza, który za wizytę bierze 5 zł, a bezdomni nawet grosika nie płacą.I to są wizyty prywatne. Po drodze spotkałam też wielu lekarzy dla których byłam najważniejszą pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie poszłabym do lekarza co bierze 5 zł za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie żal mi waszych prymitywnych mózgów leczenie jak i terapia musza kosztować jak mawiał mój profesor terapia darmowa jest nieskuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.03 inteligentny zrozumie a reszta bydła zacznie analizować i pyszczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. ''Pielęgniarka podaje leki- do jej pracy potrzebna jest umiejętność czytania. '' jest moc! jest pir/dolniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''inteligentny zrozumie a reszta bydła zacznie analizować i pyszczeć'' ja juz znam was piguły i wasze zerowanie na ludzkiej niewiedzy kreujecie sie na lekarzy ,a wykonujecie prace salowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.21 to ja pisałam i na pewno nie jestem pigułą widac ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×