Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie znam lekarza ,który nie opływa w luksusy i nie jest bogaty.a wy?

Polecane posty

Lekarz powinien dużo zarabiać, to jego ciężka praca... należy im się, sama wolę w nich inwestować, bo od nich zależy moje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy mówi że ma kontakty w branży handlującej sprzętem medycznym. Lekarzy też robią w bambuko sprzedają towary kilkadziesiąt drożej niż na rynku tylko inaczej zapakują, inaczej nazwą, przemalują aha i że ma jakiś tam certyfikat medyczny :D Od lekarzy jest gorsza branża zajmująca się produkowaniem sprzętu medycznego, farmaceutyczny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znałem lekarza co nie był bogaty.Mieszkał sobie z rodziną ot tak normalnie w ośrodku zdrowia.Niestety już nie żyje.Bardzo dużo palił i zmarł na raka płuc.Mam też dwóch lekarzy w rodzinie.Obaj wyjechali na stałe do Niemiec,ale nie pogadasz.Wyżej sra niż du/pę ma,a mnie to lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wam zal doope ściska z zazdrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to że cała branża medyczna nie tylko lekarze jest chora i wymaga leczenia. Czasami nie mamy wpływu na świat lepiej się powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze niech wszyscy s********ją do niemiec i niech mi z wyplaty tego nie potracaja. pójde do wiedzy pleple i mi katarek wyleczy za pol litra haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po 20 latach placenia skladek dentyska powiedziala zebym s*******al wiem ze suka ma prywatnie. jakbym na to nfz 20 nie placil skladek to bym mial zlote zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robole to wasza wina!!! niech wam dalej potrącają z pensji !!! pozwalacie na to macie !!! pozdrawiam wszystkich lekarzy !!! wstyd i hańba być lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz rezydent zarabia 2200 do ręki. Czy to naprawde kokosy za taką odpowiedzialność? Bo o ile się orientuję to 70% średniej pensji krajowej. Opłacisz wynajem np. za 1500 zł i zostaje 700. I jak z tego odlożyć na te "luksusy"? Jak ktoś dużo zarabia, to nie śpi całymi dniami- odbija się to na jego zdrowiu fizycznym i psychicznym, nie wspomnę o życiu rodzinnym. I pada w wieku 50-lat jak mucha, bo chce zarobić więcej i się zaharowuje. Więc sa lekarze, którzy nie opływają w luksusy i ja takich wielu znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEN KRAJ JEST CHORY !!! Tu się nic nie zmieni.Nie dziwię się młodym że opuszczają ten "padoł szczęśliwości."Zaczynając od polityków przez wymiar "niesprawiedliwości"az po medycynę,etc.tam żadzą mafie,układy i kolesie,tego tak łatwo nie da się wyplenić.Kto się temu chce przeciwstawić jest wróg publiczny nr.jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie uwierzę że zarabiasz 2200. Wy budżetówka tak kłamiecie pewnie masz tyle dodatków że masz 4000. Podawajcie pełny dochód ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję u prywaciarza za 1500 i nie mam żadnych dodatkowych premii, funkcyjnych, dodatków wiem że jestem cwelem. Budżetówka piszcie ile zarabiacie i jakie macie dodatkowe dochody. Niech się ludzie dowiedzą na co płacą podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wierzysz- to trudno:)) Piszą na stronie MZ ile zarabiamy. Więc to szczera prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe ... ten gościu co to piszę chyba jest najzdrowszy z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi lekarze nie zarabiają kokosów.Jeszcze nieraz starzy wyjadacze (ORDYNATORZY) rzucają im kłody pod nogi,nie zgadzają sie na dalsze kształcenie (robienie specjalizacji).To kliki korporacyjne.Mam pielęgniarkę w rodzinie z długim stażem pracy i zarabia w szpitalu powiatowym troszkę ponad 2 tyś.W świątek piątek i niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze ,że jakis lekarz siedzi na kafeterii. w zyciu nie uwierze ,że lekarz siedzi tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nie podniecajcie się. Jakiś postęp jest bo jak idziesz do pracy to cię nic nie zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huj tam do pracy na polowanie idę i jest ryzyko że mnie coś zje ale jak cały wrócę z polowania to mi jakiś druid nie zaj***e połowe zdobyczy na warzenie mikstur ktorych nie wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W społeczeństwie były są i będą pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej znienawidzone grupy zawodowe: 1. lekarze 2. prostytutki 3. komornicy 4.politycy Jak mi prostytutka zabrała pieniądze i powiedział żeby się wynosił. 1. prostytutki 2. lekarze 3. komornicy 4.politycy Czyli szacun jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej Twojej liście tylko prostytutki nie są w budżetówce pewnie dlatego ich nienawdzisz bo się nie składają na komorników, lekarzy i polityków :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1% PKB na prostytutki niech mają :D Do jednego gara dziadów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest PKB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorsze są piguły doktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczepiacie się do pensji budżetówki wiadomo że na lepiej jak w prywatnych firmach. Zobaczacie ile Polska ma PKB 2000.000.000.000 czyli 4500 zł miesięcznie na kazdego z nas razem z dziećmi. Gdzie te pieniądze są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecacie a lekarze i tak was mają w d***e. Nie jedno was nie jeden raz w życiu uczciwie oszukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi lekarz uratował nogę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozwala to sloganowe pieprzenie, że "lekarz tyle lat sie uczył więc musi zarabiać miliony", bo przecież każdy człowiek w niemal każdym zawodzie musi się uczyć ciągle i doszkalać a jednak mało kto zarabia kokosy; nawet taka głupia sprzątaczka musi wiedzieć czego użyć do jakiej powierzchni i musi umieć porządnie posprzątać, pełno takich co nie umieją, więc to też nie jest takie proste. A idąc dalej hydraulicy, elektrycy, krawcowe, też się muszą ciągle doszkalać, czemu więc idioc****eprzą tylko w kółko o tych lekarzach że tylko oni się szkolą i uczą długie lata i tylko oni zasługują na grubą kasę a inni nie. Po prostu lekarze to jest mafia i od nich zależy życie człowieka, dlatego biorą kosmiczną kasę za swoje usługi. Ale prawda jest taka że wielu wśród nich nieuków, którzy tylko niszczą zdrowie a nie pomagają. Jeden lek przepisany przez wielkiego pana i władcę lekarza może zniszczyć zdrowie na całe życie. Ile jest przykładów chorych kobiet, którym ginekolog przepisał pigułkę anty, a one potem dostały zatoru i udaru i ciężko chore do końca życia. Ale lekarz ma to w d..., oni za nic nie biorą odpowiedzialności, ważne że kasa się zgadza. W tych czasach bycie lekarzem sprowadza się głownie do przepisywania chemikaliów z apteki. Siedzi taki wielki pan i władca na d... w swoim gabinecie, tylko przepisuje chemikalia, które zamiast leczyć tylko szkodzą, za 15 minut bierze 200zł, i powiedzcie mi za co ja mam kogoś takiego szanować? Co to za problem wielki siedzieć na tyłku i przepisywać jakieś leki, za które mam premie i nagrody od firm farmaceutycznych? Bo oni tylko takie przepisują. Jeśli chodzi o lekarzy to szanuję tylko tych co ratują ludzi w nagłych wypadkach, jakiś wypadek, zawał serca itp i wtedy oni ratują. Ale takich co siedzą na d... w swoich gabinetach to ja nie szanuję. Szczególnie jakichś endokrynologów, zauważcie ile tego się namnożyło teraz, co oni robią, tylko przepisują hormony i na tym polega ich "leczenie", podczas gdy można na necie poszukać, że tak się nie powinno, nie powinno się żadnych syntetycznych hormonów przepisywać, bo to ma więcej skutków ubocznych niż pomaga. Ale ich w ogóle nie interesują żadne inne metody, byle kasa sie zgadzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'I z tego co się orientuje w tym roku część pielęgniarek może już wypisywać recepty, zostały poszerzone ich uprawnienia'' no to pielęgniarki najpierw miały dobra kasę-a potem jakąś odpowiedzialność :0 a morze by tak najniższa krajowa jak ratownik -kierownik zespołu p,albo 1,5 tys jak rezydent a nie 3 tys netto na starcie teraz dopiero będą się uważały za dohtorow XXX Ktora pielegniara zarabia 3000 tys ?? Ratownik medyczny najniza krajowa ?? Hahaha Ty maprawde myslisz, ze rayownik zarabia 1300 zl?? Biora 2000 tys na reka jak nic, zreszta pielegniarki tez tyle zarabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×