Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Pani Anna Przybylska odeszła do wieczności jako chrześcijanka

Polecane posty

Dziennik Zachodni: 🌻 Cyt.: "Od zeszłego roku aktorka zmagała się z rakiem trzustki. Po zabiegu, radykalnie zmieniło się jej spojrzenie na życie. Przyznała, ze po raz pierwszy od 13 lat poszła do Spowiedzi. 🌻 - Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedzielę na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu swojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, by razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś. - wyznała w rozmowie z "Vivą". "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, ile dni po pogrzebie obcej osoby będziecie zaśmiecać forum tymi bzdetami- co powiedziała, co zrobiła, co wybrała, dlaczego tak. Nie masz k... własnego życia? Długo jeszcze zamierzasz żyć cudzymi sprawami? Robi ci to coś, że tak a nie inaczej zadecydowała? Bo dla mnie mogła wierzyć nawet w dziurawe sito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto myśli, że owy bóg zwraca uwagę na to kto jaką religię wyznaje :D Jak można być tak głupim Totalnie dziecinna wizja Pogląd powtarzany ślepo Non sens Ergo skoro bóg jest mądrzejszy od człowieka to nie przejmował by się takimi banałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tonący brzytwy się łapie niestety wiara jest czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym jest, jeśli wolno dopytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczym, grą we własnym umyśle. nic nie znaczącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się ciesz ale nie widzę powodu,żeby o tym krzyczeć na cały kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez znaczenia czy byla wierzaca czy nie i tak czeka to samo po smierci o co wam chodzi wymysliliscie zabawe jak dzieci :D kto dotyka drewna tego nie pali lawa, a kto nie dotyka tego spali lawa. tak dzieci biegaja po podworku i wy macie taka sama zasade :D kto w glowie utrzymuje jakas mysl ten zyje wiecznie :DD hahahahaha ostro macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym jest, jeśli wolno dopytać? x x wiara nie bierze się ze strachu ale z miłości dlatego Bóg dając ludziom wolną wolę postanowił ukazywać się tym którzy go szukają żeby ludzie nie wierzyli w Boga dlatego że jest i boją się piekła po śmierci ale dlatego że go kochają i szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mnie uspokoiło, że ukazuje się tylko tym, którzy go szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"- to, że ogromnie się cieszę, że mimo tego, że przegrała z chorobą to dzięki niej wygrała walkę o Życie Wieczne - Chwała Panu za to ! " takaś wierząca a cudzą śmierć na pośmiewisko wystawiasz, czynisz z niej zabawkę na forum w necie, zero szacunku dla drugiego człowieka plugastwo i pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzięki niej wygrała walkę o Życie Wieczne" x x a skąd to wiesz Bogiem jesteś? weź się zastanów co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki -Idź daj spokój z tym chrześcijaństwem i tymi ''Bogami''głupia jesteś jak but z lewej nogi a wieczność to będziesz miała dwa metry pod ziemią w dołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huraaaa narescie padla, polskie seriale i filmy wyzwolily sie od tego beztalencia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z dziś Piszesz: Cyt: "to się ciesz ale nie widzę powodu,żeby o tym krzyczeć na cały kraj" - a ja widzę powód :) - współczesna ceniona celebrytka - aktorka, piękna, zdolna a przede wszystkim mądra, prywatnie szczęśliwa matka 3 dzieci i szczęśliwa żona - życie jak w bajce a jednak po nawróceniu chodząca co tydzień do k/ościoła mówi publicznie: "Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś." - porusza serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlituj sie, po tylu załozonych topikach na temat Przybylskiej w wiekszości debilnych -nic nikogo juz nie porusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"- nie jestem Bogiem usmiech.gif - ale znam Słowo Boże usmiech.gif - ponieważ w Piśmie Św pisze: "kto we mnie uwierzy będzie miał życie wieczne" " x x w Biblii też pisze: "Tak jak ciało bez ducha jest martwe, tak też jest martwa wiara bez uczynków" i "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu" więc droga katoliczko według mojego zdania jesteś bałwochwalcą więc i pójść do nieba nie powinnaś ale skąd mam wiedzieć co Bóg z tobą zrobi to samo jest z innymi religiami nie możemy mówić za Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna 33 Dzięki za wpis :) 🌻 gość z wczoraj Piszesz: Cyt: "zlituj sie, po tylu załozonych topikach na temat Przybylskiej w wiekszości debilnych -nic nikogo juz nie porusza" - ano właśnie :( - właśnie dlatego założyłam ten temat aby zwrócić uwagę na właściwy sens i przekaz zbyt szybkiego - szokującego odejścia Ani - osoby - aktorki, którą jaką jedną z nielicznych - wszyscy naprawdę lubili i cenili - Pan Bóg dla każdego z nas ma "misję" tak jak mówiła Ania w wywiadzie: "I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś." - myślę, że to była lekcja i dla Ani a teraz to jest lekcja dla nas - byśmy również zwrócili uwagę na to co ważne w naszym życiu na nasze relacje z Bogiem - tak jak mówiła Ania: " Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedzielę na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią (...) "Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi o wiele lżej" - to jest właściwe przesłanie dla nas - dla nas jeszcze żyjących i mogących teraz zadbać o swoją dus/zę i tym samym o Życie Wieczne po śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes taka bogobojna, to przestań zakładac o Niej tematy, wyjdź z kafe , idź do kościoła i się za nia pomódl, bo w tym momencie jesteś głupsza od tej gimbazzy, której dajesz miejsce do pisania . Autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im mniej miłości w waszym życiu, tym mniej B/oga. O/rędzia Ost/rzeżenia środa, 8 października 2014, godz. 20.25 Moja wielce umiłowana córko, jakże oziębłe stały się ludzkie serca. Jakże mało troszczą się ludzie o potrzeby innych czy w ogóle o dar życia. Dopuścili oni, aby ich serca uległy zepsuciu, nie są bowiem już w stanie sprawić, aby prawdziwa miłość władała w ich dus/zach. Gdy tylko miłość osłabnie i za mało jest miłości bliźniego w zakresie zaspokajania wzajemnych potrzeb, to wynikiem tego nie będzie nic innego, jak niesprawiedliwość. Im mniej miłości w waszym życiu, tym mniej B/oga. Serca tych, którzy niegdyś Mnie kochali, a którzy już dłużej we Mnie nie wierzą, zamienią się w kamień. Jeżeli zaprzestaniecie wzajemnie się miłować, staniecie się jałowi i nie będziecie mieli spokoju. To, że będzie wam brakowało miłości, doprowadzi was do akceptacji wszelkich rodzajów zachowań, które dla Mnie są odrażające. Wszystko, co jest dla Mnie ważne, zostanie przez was odrzucone. Wszelkie życie, dane ludzkości za sprawą B/ożej Mocy, zostanie naruszone, a w wielu wypadkach przez was zniszczone. Szacunek dla B/ożych Praw i dla ludzkiego życia nie odgrywa dla was już żadnej roli. Wasze przywiązanie do tego wszystkiego, co ziemskie, i do światowych dóbr, co jest tego następstwem, nie przyniesie wam satysfakcji. Jeżeli wasze serca staną się nieczułe wobec B/oga, ludzkość ogromnie ucierpi. Jeżeli zło ma taką władzę, że wypiera miłość, którą kiedyś świat miał dla Mnie, J/ezusa C/hrystusa, to wiedzcie, że ten czas prawie już nadszedł. Porzućcie wasze kapryśne i szaleńcze uganianie się za przyjemnościami. Nie próbujcie zmieniać Praw B/ożych, aby dopasować je do waszego gr/zesznego życia. Proście, proście, proście o Moją Interwencję, abym mógł pokazać wam drogę. Jeżeli nie zawrócicie na ścieżkę wiodącą do Życia W/iecznego, która została wyżłobiona dla każdego dziecka B/ożego, to nigdy nie staniecie się częścią Mojego Królestwa. Wasz J/ezus PS: tekst pochodzi ze str. ostrzezenie.net - polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie próbujcie zmieniać Praw B/ożych, aby dopasować je do waszego gr/zesznego życia" x x dlatego nie chodzę do kościoła bo KK zmienił sobotę na niedziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Piszesz: Cyt: "... dlatego nie chodzę do kościoła bo KK zmienił sobotę na niedziele" - KK zaprasza do kościoła codziennie :) - ale ok... rozumiem Twój tok myślenia - napisz proszę gdzie w Piśmie Św pisze, że należy uczęszczać do kościoła w soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie kosciuł ale aostołowie zmienili sobote na niedziele by odruznic sie od zydów a po 2 to w ten dzien zmartwychstał jezuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×