Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podatek katastralny juz za ROk !% od nieruchomosci.

Polecane posty

Gość gość
to ja zapłacę gdzieś 3tys rocznie czyli ok 250zł miesięcznie, ciekawe tylko z czego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glosujcie na Po dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym podatkiem straszą od jakiś 5lat :o to im nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*******a i ktoś mi jeszcze powie że to nie ma na celu zniszczenia Polski !!! i Polaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*******a i ktoś mi jeszcze powie że to nie ma na celu zniszczenia Polski !!! i Polaków ! x jak najbardziej ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie normalnie aż trzęsie z nerw :O czasami się zastanawiam na chu...j w ogóle była nam ta demokracja :O skoro tak nas się teraz traktuje pozbawia wszystkiego we własnym kraju i wygania na emigracje po obcych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska sama sie rozp******i przy takich rzadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej już prawie NIC nie zostało , zobaczcie ile mamy posprzedawanych firm fabryk znanych marek :O zostało już nie wiele :O zdechniemy :O jak ten fiut i PO zostaną u władzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie narzekajcie tylko zróbcie rewolucje - spalcie ambasadę USA, Sejm, przegońcie prezydenta itd A nad krajem nie zawisną czerwone proporce rewolucji bolszewickiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest qrwa smieszne jesli to g... wejdzie w zycie to nie ma co tu robic juz tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsekwentnie drążą kieszenie obywateli pozbawiając niezbędnego kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bandyci przy korycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by żyło się lepiej kolesiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by żyło się lepiej tym co kradną , co oszukują co nic nie robią i żyją z pracy innych od tego jest właśnie PO mafia i Komoruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma i nie będzie żadnego podatku katastralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wynajmuj pajacu jak cie nie stac na podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wazne rozsylajcie ta informacje gdzie sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lepiej było w PRLu , róznice majątkowe nie były tak widoczne jak teraz, każdy miał mało i było ok, teraz jedni mają bardzooo dużo a inni o wiele za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale wejdzie. Podejrzewam ze po i tak nie dotrwa do tego czasu. Elektorat stricte po rozlewa sie po kukizach, byc moze rowniez przyszlej partii balcerowicza. Po straci w tym roku wladze w polsce. Mieli szanse utworzyc koalicje z sld ale teraz sld chyba nawet nie przekroczy 5 procentowego progu. Psl tez umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ci co teraz są w peło przejdą do partii kukiza czy Balcerowicza i będzie nadal to samo jak było z KLD-UW-AWS 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podatek katastralny to widmo, które wisi nad moją rodziną. Przy zarobkach 20tys rocznie, wyszłoby mi +/- 5tys oddać dla państwa. Dodam, że w tym roku podatek wyliczono mi na bazie 519zł. 10 krotna różnica. Jeżeli podatek wejdzie w życie, będzie to powód do definitywnego wyjazdu z Polski. Póki co jeszcze się wstrzymywaliśmy, pracowaliśmy, liczyliśmy że będzie lepiej. Teraz z braku pieniędzy na podatek, zostaniemy zwyczajnie wyrzuceni z własnego domu. A swoją drogą, skoro dom mamy na kredyt, to podatek nie powinien być ściągany od banku? Bo ten dom mój będzie jak zapłacę ostatnią ratę kredytu hipotecznego... bank mile mi o tym przypomina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gore, bo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt,nic ,nie będzie płacił,bo ludzie nie mają z czego płacić,więc niech którykolwiek rząd nie próbuje pogrywać z narodem,bo ludzie rozniosą ich na widłach ... nie siejcie paniki,który kandydat by nie wygrał,to i tak dla szarego człowieka to nic nie znaczy,budżet pusty,więc i wszelkie obietnice są praktycznie bez pokrycia,a z ludzi nie sciągną kasy,bo jak napisałam wcześniej,ludzie jej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKT nie planuje podatku katastralnego. Ani PO ani PiS. A wieści o podatku katastralnym który ma być niedługo wprowadzony są od min. 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, podatek katastralny zostanie wprowadzony po reelekcji PBK i po jesiennych wyborach wygranych przez Platformę. Jeśli trójwładza utrzyma się w rękach Platformy (Rząd, Senat i Prezydent z platformy, tak jak to teraz jest) to Platforma wprowadzi ten podatek jesienią i nikt nie zaprotestuje no bo kto? Po wyborach prezydenckich już będzie wiadomo czego się spodziewać. Poważnie myślę nad emigracją z całą rodziną bo finansowo nie dam rady z tym katastrem, a jak mnie wywłaszczą to nie będę mieć dachu nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×