Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HannanO

prawne odszkodowanie od niewiernego męża i jego kochanki

Polecane posty

Gość HannanO

Nasze prawo nie przewiduje takiego rozwiązania!! to śmieszne ja za znieważenie ku....ewki która świadomie zniszczyła moje małżeństwo mogę zostać prawnie skazana, a jej wszystko ujdzie bezkarnie, rozbicie małżeństwa, finansowe "dojenie' naszych rodzinnych pieniędzy .podżeganie do konfliktu miedzy mną a moim mężem. za złe parkowanie jest mandat ale za zniszczenie podstawowej jednostki społecznej nie ma żadnej kary,nikt nie widzi jakie to zło ,już nawet nie ma potępienia moralnego dla takich dziwek. cieszymy się "wolnością" tylko życie mamy coraz bardziej zniszczone i nieszczęśliwe. Myślę ze jest coraz więcej osób które chciałyby takiego rozwiązania jak prawnie uzyskane odszkodowanie od niewiernego małżonka i jego flamy a jakby to podniosło ogólną moralność i trwałość związków:P .Może gdyby napisać jakąś zbiorową petycję i zebrać jak najwięcej podpisów, dałoby się wprowadzić takie prawo do Kodeksu Rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko rozumiem i jestem za, ale dlaczego laske wyzywasz od dziwek, a tego ktory ci przyrzekal wierność i uczciwość mianujesz nadal małżonkiem? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet pewnie kochance nie powiedział, że jest żonaty, dopóki ona sie nie zaangażowała. To facet , twój MĄŻ , który przysięgał ci wiernośc , jest zwykłym k***isz... a nie dziewczyna. No takk, ale gdybys przyznała,że zwiażałaś się z ku.. rzem, musiałabys przyznac, że żłe wybrałaś, co podwazyłoby twoja opinie o samej sobie. Więc lepiej zwalić wine na kochanke. Jaasne, a co, kochanka rzucała mu sie do stóp, wyciągnęła mu fiuta i siłą sobie wsadzała, taaak? Ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba kobietę zrozumieć. Gdyby mi ktoś żonę zabrał i rozwalił małżeństwo, to też nie nazwałbym go dobrym słowem. Nie znam tej historii, ale naprawdę, niejedna kobieta celowo, świadomie, planowo, po prostu z premedytacją rozbiła niejedno małżeństwo, co oczywiście nie usprawiedliwia postępowania mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbiła, być może, ale nie bez JEGO SWIADOMEGO UDZIAŁU. I tyle. Zwalanie więc całej winy na nia jest z lekka chamskie. jak mówie, siłą mu kochanka fiuta nie wyciągała ze spodni. A porządny facet nawet na klejąca mu sie od rana do nocy nie zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest na to paragraf. To się nazywa rozwód z orzeczeniem o winie. I alimenty do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie - alimenty. Tylko musisz mieć świadków i najlepiej dowody na to, że on wydaław na nią waszą wspólną kasę. Najlepiej jeszcze opinie od psychologa, który stwierdzi u Ciebie problemy psychiczne spowodowane tymi wydarzeniami. Wtedy masz alimenty murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie kochanki, że oczerniaja żonę, buntują przeciwko niej. Wszystko robią aby tylko nie udało im się wyjść z trudnej sytuacji. Jak facet ma łeb na karku to kopnie głupiego oszusta, jak nie to nie ma po kim płakać. Tak są takie k***y, które zawodowo doją facetów, a przy okazji ich rodziny. Łapią ich na wielką miłość i te sprawy kiedy wyczuja kłopoty w małżeństwie. To powinno być karalne, to jest zwykła patologia. Faceci są głupi powinni je nagrywać, cokolwiek, bo te złodziejki zwyczajnie kradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja,teraz mam podobną sprawe w rodzinie.Jeszcze się chwali,że uratowała faceta z rąk pazernej żony/a żona opiekowała się latami jego schorowanymi rodzicami,rzuciła dobrą pracę bo on zarabiał więcej a do opieki się nie garnął/.Obydwoje ją oczerniaja,mówią o kochankach itd.Totalny horror po prostu.Słyszysz i nie wierzysz,że ludzie mogą być tak bezczelni/on na dodatek mówi,że żona mu życie zmarnowałą/.Kochanka nigdy nie skalała się pracą ale to mu nie przeszkadza.Żonę i dzieci chce puścić z torbami żeby młodsza go wydoiła.To powinno być karalne,powinno.A przynajmnjej powinien finansować rozwód i adwokata a nie jak mapieniądze to wygra /z żony dziwkę adwokat robi,fleję i co tylko można/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierajcie cała kasę mężowi i tylko dajcie 30 zł dziennie na paliwo. Śniadanie do pracy niech bierze z domu i to co mu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannanO
sorki że nie odpowiedziałam, w moim zyciu tyle sie dzieje,ze nie miałamm czasu na kafe. Do tych którzy pisza o męzu który ślubował miłośc itp.-o tym gadzie wogóle nie wspominam wiadomo na niego jest rozwód, chodź w moim przypadku to baaaardzo skomplikowane,przez sprawy majatkowe wspolna firma wspólne długi. )On mam nadzieje zaplaci za każdą zniewagę za każdą awanturę(3 obdukcje, niebieska karta,prawo jazdy zabrane za alkochol i inne wybryki. Tutaj chodziło mi o prawne ukaranie kochanki, która doskonale wiedziała co robi ,pracowała u nas znała sytuację wiedziała ze jestesmy "czynnym " małżeństwem, codziennie mówiła mi dzień dobry z parszywym uśmieszkiem a po południu puszczała sie z moim wstretnym zdrajcą. Gdy sie wydało bezczelnie powiedziała mi w rozmowie ze on nigdy jej nie mówił ze nic go ze mna nie łaczy ale ona nie zrezygnuje z seksu z nim bo go kocha. Romansik trwa juz sporo czasu, wykopałam gada z domu ona zrobiła mu dziecko(bo on nieboże nie wiedział ze ona nie je tabletek bo przeciez mówiła ze je:(biednmy miś) Ona ma obecnie 25(wiek naszej córki on 49) ciagnie z niego kasę jak shake przez rurkę, a ten debil nie płaci podatków zusów firma popada w coraz większe długi ,ale on pożycza gdzie może żeby poszpanować przed kochanką podstarzały pól impotent(nie obrażam go to fakt) chce chociaż zaimponować nową bryką prezencikami itp. Ja poszłam do pracy żeby chociaz trochę sie uwolnić nie moge na razie zrobić rozdzielności ani podziału majatku bo zostane z długami .I tak właśnie sobie myslę ze takie gadzie d***** bez wstydu bez moralności powinny zapłacić odszkodowanie sądowne . Na pewno by pomogło na moralnośc i przedewszystkim pokrzywdzonym. Na pewno by się dało gdyby zebrać odpowiednia ilośc podpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannanO
A propo adwokata, byłam u trzech różnych, wszyscy mówili że strasznie skomplikowana sprawa, jeden starszy z renomą , powiedział że, beznadziejna po czym zapytał" czy czytuje pani Agatę Christie..". Zdębiałam bo na pewno nie poświęciłabym swojego sumienia dla brudnej moralnie d***** i bekregowca d****arza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannanO
tyle małżeństw się rozpada przez zdradę i takie małe zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób zdradzonych, które chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami. Jestem w tej sytuacji drugi raz i wiem, że to już koniec. Jednak postanowiłam zrobić wszystko, aby obie te osoby poczuły taki sam ból jaki był moim udziałem. Proszę o kontakt na e-mail : ewapierwsza1994@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.39 ty sie lecz, bo ewidentnie ci bije na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.eporady24.pl%2Fzadoscuczynienie_za_zdrade_malzenska%2Cpytania%2C4%2C53%2C16523.html%3Ffbclid%3DIwAR0oXtuNUcHT7h67jFqC1ALRKu9yqIKKgMFJP3JM6FWSWGYU3FhlXuOnDeo&h=AT2NAJj3sFXe_Ho28g68IwfcTV9AWPkVc21U0hE8nyPMfEFeJGZqpmmK3et9My66yAvOfOdvoX3ZVp9BbQYbQbMbn67GH8FfWRKTv36CQnMZHubOMXjKb-r14bQUKY6YRYIYuQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×