Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra4444444444

usuwanie tatuazu

Polecane posty

Gość masakra4444444444

mam taki problem: dawno temu,gdy miałam 16 lat zrobiłam sobie dosyć duzy tatuaz.Potem tego załowałam a poniewaz dowiedzialam sie ze tatuaz mozna \"latwo\"usunac laserem zdecydowałam się na laser.Po paru zabiegach usuwania okazalo sie ze laser nie tylko nie usunal tatuazu ale całkowiecie go \"rozbabrał\" tak ze o wiele lepiej wygladał sam tatuaz niz to co z niego zostało.jestem załamana,juz nie wiem co robic.Mniejsza juz nawe o pieniadze ktore na to wydałam.Czy przez glupi błąd młodosci mam byc oszpecona do końca zycia? czy ktos miał juz podobny problem? Czy ktos usuwał tatuaz laserem? Ja usuwałam laserowo juz w sumie dwóch klinikach i zadna -tak jak mówie nie usunęła mi go a jedynie rozbabrała w jedna wielka blizne i plamę.Miałam robiony zabieg w sumie już 7 razy.Zwykle wyglada to tak ze goi się 3 miesiace.Kiedy po tym czasie szłam do tego studia laserowego i mowilam ze nie ma efektu to mowili mi \"wie pani jeszcze jeden,dwa zabiegi i bedzie dobrze\"..A kazdy zabieg to wydatek rzędu 700 zł.I wkoncu sie poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokrotnie pisałem że tatuaże to nic dobrego... sorry że nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym do nich poszła
i zażadała zwrotu kasy. za to laserowanie oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra4444444444
świetnie to może od razu popełnie samobójstwo;( a tak wogóle to jestem ciekawa czy ktos z forum tez kiedys usuwał tatuaż laserowo.Bo moim zdaniem to jest straszne oszustwo.A reklamuja to tak jakby to było stuprocentowo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra4444444444
Myrevin-teraz to ja tez to wiem.Moze jednak samo tatuowanie sie nie jest zle,jesli ktos to robi w dojrzalym wieku i wie czego chce.jednak nawet i ten tatuaz wygladal o niebo lepiej wtedy niz teraz-po tym usuwaniu.Teraz wyglada to jak jakas kupa,wiezienna dziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajaksnieg
ale tak to wlasnie z osuwaniem tatuazu jest, potrzeba kilku-kilkunastu sesji :/ Najpierw chyba usuwaja linie, potem wypelnienie-jak masz duzo koloru, troche to trwa i jest bolesne, z tego co wiem Niestety z duzym tatuazem trzeba czasu, cierpliwosci i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1´ Pytanie jest jak gleboko byl robiony ten tatuaz, 2´ Nikt nie powiedzial, ze jest ten tatuaz usuniety z jednego zabiegu na drugi, 3´ Nie ma sie zadnej gwarancji na to, czy caly tatuaz zostanie usuniety, poniewaz nie wiadomo na jakiej glebokosci byl wprowadzony barwnik... PS. A tak na przyszlosc- jak zechcesz jeszcze kiedys zrobic sobie tatuaz, to wybierz wersje zmywalna:P A dobre studio tatuazu mozna poznac po tym, ze oni wykonuja tatuaze tylko ludziom, ktorzy maja juz ukonczone 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra4444444444
Tak ale ja juz robiłam tym laserem wiele razy... zdecydowałam sie na usuniecie chirurgiczne tzn wyciecie a wczesniej rozciagniecie skory za pomocą expandera.Myslicie ze to dobry sposob? mam dosc lasera psychika mi siada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra4444444444
a gdzie sie dowiadywales? w salonie z laserem czy u chirurga o wycięcie? Ja mam tatuaz mniej wiecej takiej wielkosci: http://www.powermuza.eu/index.316.jpg czyli dosc spory.Lekarz chirurg po obejrzeniu co laser wyczynil z moim tatuazem powiedzial "ja to pani wytne,wczesniej na dwa miesiace wlozymy expander by rozciagnac skore" no i juz sama nie wiem czy sie zgodzic. ale jak patrze na takie filmiki jak ten ponizej: http://www.youtube.com/watch?v=aRgLUoJdcOU to nie wiem czy sie smiac czy plakac..jak dla mnie wyglada to jak fejk takie szybkie usuwanie laserem..niby to w houston jest to mysle czy by za granica laserem nie sprobowac? Ale jesli znowu tylko wydam ostatnie pieniedze i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Chcecie powiedzieć że te tatuaże to była nieprzemyślana decyzja? No skoro chcecie usuwać. Napiszcie coś więcej.. pamiętam że tu wiele jest osób, które twierdzą że tatuaż duszę odzwierciedla, czy tym podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra4444444444
wiem..ale czasem jest tak ze czlowiek w wieku 16 lat robi rzeczy ktorych 10 lat pozniej w zyciu by nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra4444444444
a tak wogole to chcialabym ten temat dalej pociagnac zalezy mi na tym by zauwazali go ludzie ktorzy maja/mieli podobny problem i doradzili mi expander czy laser np w londynie? Bo akurat na wypowiedziach "chcialas to teraz masz" nie za bardzo mi zalezy wybaczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek w miescie
Tak, dowiadywalem sie tam gdzie robią tatuaz i przy okazji usuwają.Powiem ci ze ja mam ciut nawet mniejszy od tego na zdjeciu co zamiescilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci proponuje zakryć to miejsce nowym fajnym tatuażem.. w zabiegi wycinania skory bym się nie bawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoo
Ja mam usuwany tatto, zrobilam go z "ciekawosci'' i do dzis dnia zaluje, wydalam na zabawe usuwania wiecej niz wart jest malunek na ciele a czy waro to sie okaze bo musze jeszcze 2 - 3 sesje zrobic. Bol usuwania niedoopisania, tatuaz przy tym to miod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usuwanie Tatuazy Londyn
T.02076256879, Odnosnie Tematu: Usuwanie Zylakow w Londynie. Dzwoncie tam po porade. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;p ja kilka dni temu zrobiłam sobie tatuaz..nie wiem czemu po prostu spontan. i chciałabym sie go pozbyc. to jest taka gwiazdka, sam kontur bez wypełnienia i czy w tym cemtrum laseroterapi Elite by dało go szybko usunąć? jaki byłby koszt i na ile zabiegów musiałabym isc, poniewaz zalezy mi na czasie. file:///C:/Documents%20and%20Settings/ja/Pulpit/Zdj%C4%99cie0114.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest kiedy dzieci robią sobie tatuaże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaczęło się tradycyjne spamowanie reklamami Elite ludzie odpuście sobie, bo to jakaś tragiczna antyreklama jest i osiągacie skutek odwrotny do zamierzonego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulaszowwaa
Niech ten temat będzie przestrogą dla młodych ludzi którzy chcą oszpecić swoje ciało... Zastanówcie się 100 razy, zanim zrobicie sobie tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te oczy moga klamac
co za debil robi tatuaza 16 letniemu dziecku co za palnat niech to bedzie przestroga dla gowniar by sie nie szpecily ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te oczy moga klamac
dd44 odgrzebujesz temat i sie reklamujesz:O a poszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka D
Chciałam trochę odgrzebać wątek, czy usuwał ktoś może tatuaż w Extravaganzie w W-wie? Wiem, że robią tam różne zabiegi laserowe, ale chciałabym poznać jakieś opinie na ten temat. Ja swój tatuaż robiłam dość dawno temu, ale niestety z biegiem lat zrobił po prostu paskudny. Może była to kwestia nieumiejętnego wykonania, nie wiem, ale wygląda on tak jakby w niektórych miejscach zlał się. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo laser był bardzo stary, albo tatuaż za głęboko (możliwe, że jedno i drugie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie tatuaży nie należy usuwać. Skoro już masz tatuaż, to zostaw go. I generalnie kobiety z tatuażami są ładne. W każdym razie mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie nalezy usuwac? Czasami ludzie zaluja, albo tatuaz nie wyjdzie tak jak powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxpr
UWAGA!! Poszukujemy osób z niechcianymi tatuażami, przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, melasą lub rozstępami. Gwarantujemy bezpłatny zabieg na pierwszym szkoleniu PicoSure w Polsce. BeautymeD Klinika Miracki Zaprasza Emotikon grin Szczegóły na plakacie! Kliknij! Zobacz! Napisz! Lista miejsc ograniczona! Kontakt: biuro@luxpr.pl lub FB. Szczegóły: https://www.facebook.com/pages/Bezpieczne-usuwanie-niechcianych-tatuaży/1511743619047947?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę tam na paznokcie - dobry salon, nic nie usuwałam bo kreski robiła mi p. Świecka i nie było potrzeby, ale widziałam, że dużo chętnych mają na usuwanie po innych miejscach gdzie źle zrobiono makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×