Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra4444444444

usuwanie tatuazu

Polecane posty

Gość 1211
A ja z czystym sumieniem mogę Wam polecić Studio Hugo Tattoo w Warszawie, tam mają laser, usunęli mi tatuaż, nie ma blizn, nie ma śladu tatuażu, a ceny mają najlepsze w Wawie (wiem, bo obdzwoniłam wszystkich) Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, czysto, sterylnie i ogólnie suuuper, polecam polecam polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skinial to innowacyjna i absolutnie skuteczna metoda bezlaserowego usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego. Efektem zabiegów jest całkowite usunięcie tatuażu i pozostawienie skóry bez blizn. Skinial w odróżnieniu do tradycyjnych metod laserowych usuwa także kolorowy pigment, zatem mówimy o pozbyciu się tatuażu czy makijażu z ciała a nie rozjaśnieniu. System Skinial jest oparty o naturalne substancje występujące w organizmie człowieka, które rozpoznają barwnik tatuażu jako substancję obcą i wyprowadzają go na powierzchnię skóry. Zatem , najprościej mówiąc pobudzamy organizm do walki z niechcianym tatuażem. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć jak pigment jest usuwany. Finalnie po procesie regeneracji naskórka , po tatuażu nie ma śladu. Zawsze chciałam pomagać i sprawiać, że rzeczy niemożliwe staną się możliwe. Wiem jak ważne jest dla każdego by dobrze czuć się we własnej skórze. Zapraszam serdecznie na bezpłatną konsultację podczas której rozwieję wszelkie wątpliwości, opowiem o zabiegu, kosztach i efekcie na który z pewnością zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez usuwałam w SKINIALu i usunęli wszystko. Miła obsługa i wszystko tłumaczą. Mają dobre kremy. Polecam Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w SKINIAL!! Minęło już pół roku a blizny i przebarwienia mam dalej. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie usuniecie małego tatuażu z nadgarstka to była kwestia kilku spotkań w Klinice Krajewski na Bukowińskiej. Pan doktor bardo miły, doradził jak dbać o to miejsce po zabiegu, wytłumaczył dlaczego tak boli i jak ten ból złagodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sprawa!!!!! sprawdzam tym mężusia czy mnie nie kłamie :) www.zlokalizuj.xweb24.pl/l/3/lokalizacjagsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sprawa!!!!! sprawdzam tym mężusia czy mnie nie kłamie :) www.zlokalizuj.xweb24.pl/l/3/lokalizacjagsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam, że jak usuwałam tatuaż (taki większy z pleców) to brałam znieczulenie w Team Beauty. Sprawnie poszły te wszystkie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaKuzka
Generalnie ja nigdy tatuażu nie miałam. Ale moja przyjaciółka zrobiła sobie za swoich młodych lat i bardzo się go wstydziła (to byl jakiś słonik z napisem iloveyou). Usuwała w klinice Dr Legrand. Niestety nie wiem jaką metodą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam za sobą usuwanie tatuażu. Mój tatuaż nie był może jakoś bardzo kompromitujący, ale stał się po prostu niemodny. Niestety jak się na coś decydujecie, to trzeba pamiętać, że za parę lat co innego będzie się podobało. Mi osobiście w usunięciu tatuażu pomogli specjaliści z kliniki Doktora Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was usuwala tatuaż w Poznaniu,Kutnie,ogólnie na terenie wielkopolski? Chcę usunąć moj nieduży tatuaż z karku i zależy mi przede wszystkim na najnowoczesnieszym laserze, ponieważ nie chce ryzykować powstania blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę, pewnie że polecę :) http://estetichouse.pl/ wejdź w zakładkę kontakt, mają kilka salonów w Polsce. Ja akurat wczoraj byłam na ,,próbie". Pisałam zresztą wyżej o metodzie skinial, która zniszczyła mi rękę. Jednak Pani powiedziała, że poradzimy z tym sobie :) Ceny naprawdę niskie. Wcześniej płaciłam 400-600zł w Krakowie, za sesję. Tutaj tylko 200!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz się stosowała do zaleceń pozabiegowych, to nie ma szans na blizny :) (chodzi głównie, o basen, saunę, solarium itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu1122
Witam, usuwam swój tatuaż na dłoni który zrobiłem mając 15lat. Usuwanie boli prawie jak przypalanie ;) i śmierdzi przypaloną skórą. Tu filmik z usuwania na mojej dłoni, jest to już 12sta sesja efekty jakie są takie widać... https://www.youtube.com/watch?v=phMoJtxTS5o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Ja jestem w trakcie usuwania tatuażu Skinialem. U mnie efekty są bardziej niż zadowalające. Niemniej każdy kto decyduje się na usunięcie tatuażu ( m.in. Skinialem) musi mieć świadomość, że efekty zależą od wielu czynników - głębokości wprowadzonego tuszu, jakości tego tuszu i przede wszystkim indywidualnych warunków, które wpływają na proces gojenia. Ze swojego doświadczenia serdecznie polecam metodę skinial. Pamiętajcie jednak, że nie każdy musi być zadowolony ze Skiniala - u mnie goi się świetnie, u kogoś innego może tak nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem po 13 wizytach usunięcia tatuażu 2 rodzaje laserów żaden nie ściągnął tatuażu koszt to 200zł za każdy zabieg, dałem szansę również tej nowej "super" metodzie wstrzykiwania płynu czyli kwasu pod skórę po 4 miesiącach mam nadal ślad po tym zabiegu , zdecydowałem się na wizytę u chirurga koszt usunięcia tatuażu 1800zl jeden zabieg 45 min według opini chirurga zresztą nie tylko tego jednego wstrzykiwania takich kwasów może mieć powarzne konsekwencje , po usunięciu przez chirurga zostanie blizna lecz po tylu wizytach na laserach obecne blizny są jeszcze gorsze nie mówiąc już o śladach po wstrzyknieciu kwasu więc nie dajmy sobie wciskać głupot jest garstka ludzi którym udało się usunąć tatuaż ale blizny zawsze zostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądretatuaże
Niektórzy myślą że dadzą radę w domu sami usunąć tatuaż, tusz jest wprowadzany w głębokie warstwy skóry, dlatego jakby ktoś chciał usunąć w domu, zetrzeć, to by nie wytrzymał z bólu. Najlepszym sposobem jest pójście do specjalisty, nie widzę innej opcji, proszę przeczytać http://www.media5.com.pl/cialo/usuwanie-tatuazu-popularnym-zabiegiem-medycyny-estetycznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja właśnie usuwam tatuaż,ale to dosyć drogi interes, więc proszę was o pomoc ;) https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D1285708318161941%26id%3D100001683540639&width=500&hc_location=ufi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najskuteczniej jest usunąć tatuaż chirurgicznie.. o zabiegu możecie przeczytać więcej tutaj: https://zaufanekliniki.pl/chirurgiczne-usuniecie-tatuazu , swoją drogą można od razu zapisać się na konsultacje, zadać pytanie na forum lub poczytać opinię. Tatuaże są coraz modniejsze, a co za tym idzie sposoby ich usuwania cały czas się rozwijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula8980808880
Mnie się tatuaże osobicie nie podobaja, ale jesli juz ktos sobie taki robi to powinien wiedziec na co sie decyduje i ze pozniej moze byc problem z usunieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usuwałam tatuaż u http://dermasolution.pl/ i mogę polecić. Wprawdzie mój był niewielki i nie wiem jak to wygląda przy większych ale po zagojeniu się skóry nie ma sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez usuwalam niewielki kilka razy laserowo ale jeszcze zostal a teraz w poniedzialek usuwalam skinialem.narazie mam skorupke 3 dzien.zobaczymy jak odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za link tego szukałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Witam. Wiecie gdzie usuwają tatułaż preparatami Ecuri? W Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenorek
Witam, jestem w trakcie usuwania tatuażu po pierwszej sesji . Tatuaż ma ok 10 cm x 10 cm , grafitowy, sa to kontury motyla. Za pierwszą sesję zapłaciłam 1500 zł. LaserMedlite C6 i Fraxel Ro Store. Nie wiem czy następne wizyty będą też tyle kosztowały? Ile Wy zapłaciliście za usunięcie tatuaży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Stejsi
Najlepszy i najskuteczniejszy jest laser Q-switch i mają go w Krakowie tu www.drlegrand.pl/harmony-q-switch-usuwanie-tatuazu/ :) Kumpela usuwała tam tatuaż i muszę przyznać, że sama byłam pod wrażeniem jak profesjonalnie jej to wykonali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×