Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra4444444444

usuwanie tatuazu

Polecane posty

Gość kaminj02
A czy po usunięciu tatuażu mieliście problemy z pigmentacja skóry. Jak długo???? Jestem w trakcie usuwania i zauważyłam zmiany w pigmentacji - w niektórych miejscach skóra jest jaśniejsza, w innych ciemniejsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia45
A czy po usunięciu tatuażu mieliście problemy z pigmentacja skóry. Jak długo???? Jestem w trakcie usuwania i zauważyłam zmiany w pigmentacji - w niektórych miejscach skóra jest jaśniejsza, w innych ciemniejsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś kto próbował metody Skinial w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tatuaż był głupią pamiątką z czasów młodości. Chciałam się go pozbyć, na różne sposoby, jednak efekt był mizerny. Dopiero udało się go usunąć w gabinecie http://www.drmajewska.com . Prawidłowo przeprowadzone zabiegi sprawiły, iż tatuażu nie ma a ślad po nim zupełnie zniknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Hej, czy ktoś usuwał tatuaż w szczecinie w studiu Heaven Med?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałem tatuaż w https://www.drchecinski.pl/ w Warszawie i usunąłem dość duży tatuaż z ręki i nogi. Teraz mam spokój i nie widnieją mi przed oczami jakieś " błędy młodości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja usuwam tatuaż z nogi i już po pierwszym zabiegu widze , że pigment się ładnie wywabia. Zabieg robie w Art Derma Clinic  w Rzeszowie i mogę ich polecić. Bardzo miłe osoby tam pracują , które widać znają się bardzo dobrze na tego typu zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zica

Też miałam chybiony tatuaż, którego nienawidziłam chyba od początku. Usuwałam go laserem i okazało się że nie dość że nie zniknął to pojawiła się okropna blizna. Ostatecznie trafiłam do doktora Pabiańczyka w Krakowie i usunęłam to dziadostwo chirurgicznie, na szczęście był nieduży więc to było w znieczuleniu miejscowym. Ślad pozostał ale nie ma blizny i tatuażu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na plecach dość nieciekawy tatuaż, koncepcja była spoko tylko facet sobie nie poradził z wykonaniem... Dlatego już od kilku lat myślę o jego usunięciu. Teraz biorę pod uwagę centrum laseroterapii Neonia w Krakowie, trochę czytałam o ich laserach i wydaje mi się, że to dobra opcja. Nie chcę trafić do byle kogo, a taki zabieg musi być naprawdę profesjonalnie wykonany. Poza tym czytałam, że w styczniu mają sporą promocję więc może warto w końcu się odważyć i skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na plecach dość nieciekawy tatuaż, koncepcja była spoko tylko facet sobie nie poradził z wykonaniem... Dlatego już od kilku lat myślę o jego usunięciu. Teraz biorę pod uwagę centrum laseroterapii Neonia w Krakowie, trochę czytałam o ich laserach i wydaje mi się, że to dobra opcja: https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-tatuazu/ . Nie chcę trafić do byle kogo, a taki zabieg musi być naprawdę profesjonalnie wykonany. Poza tym czytałam, że w styczniu mają sporą promocję więc może warto w końcu się odważyć i skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinatokarz

Ja usuwałam tatuaż w Madame Art w Poznaniu https://www.madameart.pl laserem Q-Switch. Do całkowitego usunięcia trzeba było zabieg powtórzyć parę razy, ale efekt jest świetny. Po tatuażu nie ma śladu.  Jeżeli chodzi o cenę to najlepiej dowiedzieć się w konkretnym salonie jak to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Kiedy byłam młoda, miałam różne hobby i upodobania. Przykładem może być moja fanatyczna miłość do jednego z rockowych zespołów. A jak to prawdziwi fani mieli w zwyczaju- wytatuowałam sobie nazwę zespołu i podobiznę wokalisty! Oj, jak wtedy się cieszyłam. Radość trwała maksymalnie rok, do czasu kiedy moi ulubieńcy się rozpadli. Jakoś to przeżyłam, ale kiedy dorosłam i patrzałam na swoje „znamię” nie byłam pewna czy się śmiać czy płakać. Usłyszałam o zabiegu laserowego usuwania od starej koleżanki, która razem ze mną należała do dawnego fanklubu. Poleciła mi klinikę Uniestetica, gdzie ona przeszła przez usuwanie. Wzięłam sprawy w swoje ręce i poszłam do Pani doktor Libondi. Po konsultacjach jasno wiedziałam na czym stoję i nareszcie mogłam się pozbyć żenującego wspomnienia. Tak samo jak moja dawna znajoma- teraz śmiało mogę polecić zarówno Uniestetica, jak i Panią doktor! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja usuwałam w Poznaniu, świetny salon - Clear Clinic, nic mnie nie bolało. Bardzo profesjonalnie, laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karbowska Ola

Jeśli chodzi o usuwanie tatuażu mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o Szczecin , limar.biz.pl, cały proces usuwania tatuażu opisany , nie ma się czego bać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Laskowiak

Usuwałam już dwa tatuaże lotusfitness.pl trochę boli ale przynajmniej atmosfera miła  polecam serio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka

Ja z "pamiątką" dawnej miłości udałam się do dr Pabiańczyka - efekt super,p o tatuażu ślad pozostał jedynie we wspomnieniach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate

Hej 🙂 czy w Warszawie miał ktoś do czynienia z „Estetic House”? Ceny mają dużo niższe niż np. klinika Miracki, a opinie równie dobre. Niestety z własnej głupoty aż 3 razy popełniłam błąd i zrobiłam sobie tatuaże, których teraz bardzo żałuje  i jako biedna studentka ( 🙂) chciałabym się ich pozbyć po kolei możliwie jak najtaniej. Ktoś coś wie? Send help 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie usuniesz ich jako biedna studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Ja polecam konsultację u dr Paniańczyka, mój tatuaż udało się skutecznie usunąć i odetchnęłam z ulgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×