Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra4444444444

usuwanie tatuazu

Polecane posty

Gość gość
zostają blizny po usuwaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misia90 wypieprzaj z tą reklamą ściemniaro z rozdwojeniem jaźni i się zdecyduj czy to ty usuwałaś tatuaż czy przyjaciółka czy siostra mitomanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeśli chodzi o usunięcie tatuażu to polecam zainteresowanie sie metodą - SKINIAL (pl.skinial.com). Jjest to nowa metoda nielaserowego usuwania tatuaży. Niebolesna, polega na wprowadzeniu do tatuażu specjalnego płynu ( melczanu) ktory aktywizuje komórki i usuwa barwnik. Nie zostawia blizn, mniejszy bol i skuteczność sięga 99%. Metodą tą można tez usunąć czesć tatuażu lub tylko niektore kolory i zastąpić je innymi. Motoda rewelacyjna i nowa. W Poslce dopiero 3 gabinety ( Szczecin, Warszawa i nowo otwarty przez nas we Wrocławiu. Naprawdę warto to przemyśleć. www.keramed.com.pl Prowadzimy to w ramach gabinetu lekarskiego wiec gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_lidka78
hm. czytam niektóre komentarze na forum i jestem trochę przerażona. jak można mówić, że osoby tatuujące swoje ciało, mają jakieś problemy natury psychicznej? równie dobrze to samo można powiedzieć o ludziach, którzy przekłuwają swoje uszy, depilują brwi itp. to również ingerencja w swoje ciało. zrobiłam sobie tatuaż kilka lat temu, pod wpływem impulsu, i gdyby nie fakt, że pracuję na poważnym stanowisku, wcale nie chciałabym go usuwać. no ale nie mam innego wyjścia. zastanawiam się nad miejscem, gdzie mogę to zrobić bezpiecznie i za przyzwoite pieniądze. tatuaż nie jest duży, ale znajduje się w strategicznym miejscu, przy nadgarstku. myślałam o klinice Elite w Warszawie? ma ktoś z Was zabieg usuwania za sobą? I może chce opisać swoje wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidka, moim zdaniem nie powinnaś usuwać tego tatuażu. Wiąże się to z wysokim ryzykiem infekcji bakteryjnej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Ja zdecydowałam się usunąć swój kolorowy jakiś czas temu Wybrałam Bejda Medical w Warszawie ale wcześniej miałam nieprzyjemność pojawić się w innym miejscu. Efekty są nieporównywalne. Jestem w trakcie serii i może do najprzyjemniejszych ten zabieg nie należy ale też bez przesady. Ja usuwam kolory i idzie super. Pani pokazała mi efekty na zdjęciach przed i po i zrobiłam wielkie oczy. Czarne właściwie znikają po kilku razach. Także nie szukam już innego miejsca, jestem zadowolona. Wszystko tam jest profesjonalne i czyste. Słyszałam, że robią dużo rozjaśnień tatuaży przed coverami. Także jeśli ktoś z Was się zastanawia nad wyborem miejsca to ja mogę z czystym sumieniem ich polecić. Usuwają laserem rubinowym, który nie robi blizn. Z tego co wiem większość laserów na rynku i brak wiedzy lekarzy właśnie kończy się bliznami. Jeśli już decydujecie się usunąć, zróbcie to dobrze i u profesjonalistów (nie w salonach jakimś chińskim szajsem). I tak, to kosztuje ale już raz zła decyzja padła wiec chociaż zeby naprawianie jej nie przyniosło kolejnych problemów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam dosyć spory tatuaż na ręku, ale niestety na zlecenie mojej pracodawczyni musiałam się go pozbyć... Bez większych problemów usunęłam go laserowo. Był to tatuaż robiony w profesjonalnym studio, więc musiałam przeżyć 6 średnio przyjemnych zabiegów, ale udało się :) lekka blizna została, ale podobno w przeciągu 3 lat jej widoczność się zmniejsza. Na dodatek po 4 zabiegu dostałam 50 % zniżki na każdy kolejny. Polecam klinikę dr. Orlitz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zlecenie pracodawczyni? To nie jest nawet legalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla354
W moim przypadku nikt nie ingerował i nie "zmuszał" mnie do usunięcia tatuażu. po prostu sama się z nim źle czułam i postanowiłam go usunąć. Tak jak piszecie skuteczny jest zabieg laserowy http://fabskin.pl/laserowe-usuwanie-tatuazy-i-makijazy-permanentnych/ zresztą za pomocą tego zabiegu usuwa się nie tylko niechciane tatuaże, ale i makijaże permanentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usunełam tatuaż u dr Macieja Krajewskiego bo czytałam że sie w tym specjalizuje i po kłopocie :) miałam co prawda mały tatuaż i tu sie ciesze bo bolało, ale po 3 zabiegach i wydanych 750 zł mam spokoj :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GutaperkaG
A ja usuwałam tatuaż laserowo u pana dr Mirackiego w Bautymed w Warszawie .;) Zabieg był bezbolesny , a samego pana dr mirackiego oceniam jako w pełni profesjonalnego .;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżanka mocnej kawy
Tatutaż powiem szczerze,że czasami jest to własnie taki błąd młodości , ktos napisał co za palant robi 16 -latce tatuaż , otóż własnie robi !! jak przyszłam do liceum moja koleżanka miała tatuaż na plecach zrobiony . Ja sobie goz robilam mając 18 . CO do usuwania tatuażu , to ja także usuwałam w BeautyMed u dr Mirackiego .Poza tym po usunięciu nawet laserem trzeba się liczyc z tym ,ze moze zostać niewielki ślad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam usuwać tatuaż po nieudanym związku (oboje z partnerem zrobiliśmy sobie wtedy taki sam). Na szczecie nie był to problematyczny zabieg i gojenie też nie trwało długo. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam do tego salon kosmetyczny Marosz www.agnieszka-marosz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MennicaPolska
ojej , usuwanie tatuażu po nieudanym związku ? Przepraszam jeśli kogos uraże ale prawda jest taka ,ze to głupota i dziecinada tatuować sobie imię , inicjały swojego obecnego partnera ;/ Dobrze ,ze jest to laserowe usuwanie . Ja też bylam taka mądra i mialam tatuaż na rameniu . nie jakiś duży ale byl . Jak mialam wychodzić za mąż to 6 mscy przed slubem usuwałam go laserowo u dr Mirackiego w Beautymed w Warszawie . Przynajmniej mogla zalożyc moja wymarzoną suknie z odkrytymi plecami . Inaczej bym sie wstydzila ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usuwałam tatuaż w Warszawie za pomocą lasera PicoSure - dzięki BeautyMed pozbyłam się tatuażów z czasów młodości na rękach i plecach. za młodu człowiek myśli, że to pięknie wygląda a po kilku latach żałuje decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrowa
Beautymed to jest bardzo dobra klinika prowadzona przez dr krzysztofa Mirackiego najpierw mialam tam usuwane przebarwienia , potem zdecydowalam ze bd usuwac tatuaż ktory mialam zrobiony na kosci ogonowej mając 15 lat w tajemnicy przed mamą . W końcu zdecydowalam ze go usunę . Prawie wgl nie ma śladu i mówie odrazu : nie boli . moze troszke ale na prawdę znikomo takze nie ma sie czego bać ;) poza tym pan dr ma bardzo nowoczesny sprzęt właśnie pisocure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana87
takze usuwalam tatuaż u dr Mirackiego i bardzo sobie go chwalę , Teraz mając 28 lat będę musiala sie do niego wybrac na jakąś mezoterapie , bo z tego co pamietam tez ma to w swojej ofercie . A męczę sie z ŁZS :( najgorszemu wrogowi tego nie życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁZS ? bardzo , ale to bardzo niefajna sprawa , choć myśle ,że łuszczyca jest jeszcze gorsza :( albo atopowe zapalenie skóry , Ja osobiście nie mam problemów ze skórą ale moja przyjaciółka za t bardzo sie męczy z łuszczycą , a druga kumpela ze studiów z AZS. i ma to dosłownie wszędzie. Co do usuwania tatuażu. Ja tam nie wiem , na szczęście nie mam takiego problemu , bo go po prostu nie mam . Ale kumpel mial i usuwał właśnie w tej klinice o której wspomniałaś Beautymed czy jakoś tak . I specjalnie szukał tego gabinetu bo podobno mają jakiś taki laser , którego żaden inny gabinet nie ma .. podobno ;) myśle ze warto samemu sprawdzic i poczytac .pozdrawiam wgl to se zobacze co tu słychać , dość dawno mnie tu nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą robotę robią w tej klinice www.drmarosz.pl jezeli chodzi o usuwanie laserowe :) ja mialam tatuaz, ktory mi sie znudzil i wygladal juz brzydko i dzieki temu zabiegowi moge cieszyc sie tym, ze go juz nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JingleBells
troffik , dzis to sie nazywa Klinika Miracki . Ja tam miałam usuwany tatuaż i powiem Ci tylko tyle ,ze mają najlepszy sprzęt do tego , najlepszy laser , taki którego nikt nie ma w innych gabinetach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica ula
Byłam na zabiegu w Klinice Miracki i udało mi się usunąć mój tatuaż który od dłuższego czasu mi bardzo przeszkadzał. Podoba mi się styl pracy w tej klinice oraz szeroka oferta i super profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj u mnie ten problem pojawił się jak z wiekiem mój tatuaż przestał mi się podobać - szukanie odpowiedniego miejsca i specalisty wcale nie jest takie łatwe. udało mi się jednak i trafiłam na Klinikę Miracki - usuwanie tatuaży z nimi to ogromna przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniferek R
mój drogi albo moja droga , usuwanie tatuażu nie nalezy do przyjemności .... niestety ... fakt u dr Mirackiego te usuwanie nie boli tak w innych gabinetach , ( ma laser PicoSure który tylko on ma ) . ale do przyjemnych mimo wszystko az tak nie nalezy . Mam jeszcze małą bliznę po usuwaniu , ale jest ona praktycznie niewidoczna.Sam gabinet jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczka
a ja wlasnie potrzebuję usunąć tatuaż w Warszawie. Słyszałam ze w Klinice Miracki usuwają ale zawsze bałam się bólu i dlatego odwlekałam to jak najdłużej. teraz chyba się tam jednak wybiorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzanna 38
W tej Klinice Miracki bardzo dobrze usuwają więc może tam warto zapytać i się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zombie889
Autorka miała rozmazany po zabiegu tatuaż bo miała go po prostu usuwany złym laserem , stąd efekt taki a nie inny . Miałam dokładnie to samo . W klinice Miracki fajne jest to ,ze jako jedyna w Polsce posiada laser Pico Sure. Ja miałam dokładnie tym samym laserem najpierw usuwany tatuaż a potem miałam usuwane przebarwienia po trądziku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pozytywnych komentarzy na temat kliniki Miracki ;) Też zdecydowałam się na usunięcie dziadostwa, ktore mam ma ramieniu. Tatuaż wielkości 20cmx10cm... Mieszkam w Anglii- takze tu też go usunę. Zdecydowałam się na laser PICOSURE. Kilka razy zmieniałam kliniki nie mogàc podjàć właściwej decyzji. I postawiłam na najnowocześniejszà metodę. Tylko kurcze.... ciàgle męczy mnie pytanie- czy jeśli zostanie duży ślad po usuwaniu- czy zaakceptuje go bardziej niż tatuaż który mam. Teraz wstydzę się nosić bluzek z krótkim rękawkiem :( Myślicie, że jest szansa aby ramie było jako tako okej, czyli przyjazne dla oka ??? Pewnie łatwiej (chodzi mi o psychiczne podejście) usunàć tatuaż w mniej widocznym miejscu (typu: plecy, nogi) ... bo zawsze można to jakoś zakryć... z rękà trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×