Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość The Ghost

Wierzycie w życie po śmierci czy nie? I dlaczego?

Polecane posty

Gość The Ghost

Mieliście jakieś realne , niewyłumaczalne doświadczenia? A może udało Wam się coś nagrać? Moja koleżanka robiła sobie zdjęcie kiedyś telefonem komórkowym i na zdjęciu stał obok niej jakiś stary facet z wielkim brzuchem , którego nie było w rzeczywistości, nawet nie znała nikogo takiego. Facet był zamazany, jakby wyblakły, widziałam to zdjęcie ale do dziś zastanawiam się czy ściemniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam mala widzialam ducha mjej babci na cmentarzu jak pokazalam babcie mamie to ta powiediala ze nikogo tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karton z piasku
a umierajac ,rodzimy sie do wiecznego zycia(modlitwa sw Franciszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak na pogrzebie papieża Biblia zaczęła się wertować sama kartka po kartce i na końcu zamknęła się? Mój dziadek zmarł jak się urodziłam i w rocznicę jego śmierci kilka szafek u babci w kuchni spadło .... ale nie spadło tak po prostu na dół. Szafki były na haczykach ... haczyki były w ścianie nienaruszone. Żeby zdjąć szafki trzeba było wpierw podnieść je w górę żeby zdjąć z haczyków. Kiedy zmarła moja babcia spałam na jej łóżku w kilka dni po jej śmierci i od spodu czułam lód. Leżałam długo i nie mogłam zasnąć bo robiło się coraz zimniej. Myślałam, że to autosugestia i włożyłam rękę między swój brzuch , a prześcieradło , na którym leżałam... było naprawdę lodowate LODOWATE ! Kiedy dłużej się leży miejsce powinno być wygrzane, ciepłe. Miałam wtedy nogę do pachwiny w gipsie , a tak się zestresowałam, że wyskoczyłam dosłownie w sekundę na srodek pokoju z krzykiem, połamałam gips i wszyscy się zlecieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci mogą widzieć duchy
umysł dorosłych jest zablokowany, otępiały.mdzieci często mają zdolność komunikowania się z duchami... lub po prostu mają bujną wyobraźnie.tego się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja długo myślałąm o reinkarnacji i doszłąm do wnioskó , że nie istnieje. Chciałabym wierzyć, że czeka nas Niebo. Niestety bardziej jestem skłonna do myśli , że kiedy umieramy nie ma już nic. Czarne nic. Jak bezwiedny sen. Jeśli istnieje życie po życiu , to mogą też istnieć kosmici i krasnoludki. Kosmici zatem też idą do nieba? A dlaczego zwierzęta są wykluczone? My możemy żyć po życiu , a one nie? Selekcja? Więc czym jest to Niebo? Zyciem na Ziemi , gdzie nie ma sprawiedliwości? A gdzie jest piekło? Dlaczego chrześcijańscy samobójcy idą do piekła , muzułmańscy do Nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
nie ma czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandymon
fajnie jakby bylo, ale obawiam sie ze nic nie ma. nie bylo nas przed narodzeniem i moze nie byc nas po smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobitka
... i to mnie właśnie dobija. Jak byłam mała powiedziałam babci żeby przyszła do mnie po śmierci. Odpowiedziałą mi, że jak się da to przyjdzie. Nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfg
jak ktos napisal wczesniej ze nie bylo nas przed narodzinami, skad to wiadomo??? nie wiadomo wiec bzdurą jest pewne pisanie o takich rzeczach o ktorych nigdy nie bedziemy wiedziec... ja wierze ze bylismy przed narodzinami i bedziemy po smierci, wierze w reinakrnacje, jest sensowniejsza niz zycie po smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............. uuuuuu
odniosłam wrażenie , że w tym niebie mocno się nudzą. wszystko jest tak łatwe... nie trzeba nawet się wysilać żeby coś powiedzieć , nie można żyć tylko miłością. co oni tam robią dla zabicia czasu? :O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy jak flaki z olejem
nawet pogadać sie nie da bo wszyscy wiedzą o czym myślisz, caly dzień patrzą na siebie i zgadują co chcesz powiedzieć. kurde, no zero adrenaliny, zero trudu, szczypty niepewności, podniet...zawiewa nudą. to po co żyć jak wszystko tam już się ma i tylko się cały dzień po prostu jest? Mam nadzieję, że można tam robić co sie chce i rozmawiać jednak też będzie można bo zaierzam wybrać się na dłuuugi spacer z MJ , no i że będą zwierzęta , nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco channel
niby nie ,ale moja kumpela wlasnie znowu opowiedziala mi o duchu w swoim mieszkaniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenastoltka
ja wiedzę Jacksona ;( albo coś związanego z nim ;( według mnie duchy istnieją, bo jak umarł mój dziadek to słyszałam jak ktoś chodzi po podwórku, a nikogo nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowody na życie po śmierci
są jedynie na wiarę. nie wierzę w zdjęcia, filmiki - wszystko to wygląda niepoważnie. zawsze w chmurce, plamie czy cieniu można doszukać się różnych kształtów - samolotu, auta, psa, kota czy ducha... ale ostatnio coś skłaniam się ku temu, że jest coś po śmierci. aczkolwiek to nielogiczne i zdaje sie być nierealne , niemożliwe... bo jeśli tak to jaki jest sens , że tu jesteśmy ? Bóg bawi się w domek z lalkami? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Granta
Polecam książkę: \" Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion razy słodszy niż cukier
A możesz powiedziec coś więcej o tej książce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie po życiu wymiata
czy są jeszcze jakieś filmy tego typu??? jeśli tak to bardzo poproszę. niesamowite, szczególnie życie po życiu... siedziałam skupiona, przejęta w ciężkim szoku. jestem tylko ciekawa w jakiego Boga wierzyć? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala222
hehe, a ja polecam książkę "Reinkarnacja" :P Dla mnie to logiczne. Zakładam, że Bóg istnieje. Czy naprawdę jest tak nieczuły i wredny, żeby zadawać istocie żyjącej cierpienie ot tak sobie? No nie sądzę. W końcu jest Bogiem - doskonałą istotą. Więc cierpienie musi mieć gdzieś przyczynę. Wierzę w prawo karmy i to się trzyma kupy. Zrobiłam coś źle - dostaję zło z powrotem. Niekoniecznie musiałam zrobić coś źle w tym życiu. W końcu - co złego zrobiły niemowlęcia, które umierają po trzech dniach? Albo które rodzą się i są niepełnosprawne? Skąd to się bierze? Ano właśnie: reinkarnacja i prawo karmy. Na chłopski rozum. I trzyma się kupy też to, że przez reinkarnację każda istota ma szansę na pójście do nieba. Pies dajmy na to w swoim życiu nie zrozumie o co w tym wszystkim chodzi, ale dostanie w końcu formę człowieka - wtedy może zadawać pytania, i działać możliwie najbardziej świadomie. Kwestia tego, jak wykorzysta tą formę życia. Będzie chciał zasłużyć na niebo, czy będzie wolał może prostytutki, wino i narkotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papieros
czy wiara w reinkarnację nie jest przypadkiem wyparciem się Boga i Jego słowa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala222
a co Bóg powiedział o reinkarnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tili maly kwiatek
Ja wierze, ze jakis tam raj po smierci, bo tak mi latwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli w ogóle coś jest
i jeśli w raju jest tak jak opisują we filmach.. to jaki sens ma tamto życie? wszystko masz , nic nie musisz robić, na nic pracować, nie ma porządania , motylków w brzuchu związanych z zakochaniem, nie ma pasji, gorszych dni by docenić te lepsze i czuć satysfakcję z sukcesów... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×