Odpowiedz na ten temat

bole brzucha po owulacji,ciaza?

• toni24 2009.07.01 [18:10]
    witam serdecznie i zakladam nowy temat,byc moze ktos mial bole brzucha zaraz po owulacji i okazalo sie ze to upragniona ciaza. prosze o wpisy te kobietki ktore ta mialy,bede bardzo wdzieczna.
  • Zobacz także:

• kaska89 2009.07.01 [18:11]
    ja tez tak mialam w tym cyklu i czekam na efekty
  • toni24 2009.07.01 [18:14]
    witam kaska,ja tez czekam na efekty,od 16 dnia cyklu pobolewa mnie brzusze. kiedy masz dostac miesiaczke? w ktorym dniu cyklu jestes?
  • bebika 2009.07.08 [17:06]
    Czesc dziewczyny -ja mam bole brzucha takie lekkie i za 4 dni sie okaze czy to ciaza-oby
  • ja od roku 2009.07.08 [17:34]
    po owulacji mam dziwne bóle brzucha, jak dla mnie po prostu jak myślisz o zajściu w ciążę, to masz wszystkie możliwe objawy, siła psychiki jest wręcz niesamowita :/
  • bebika 2009.07.09 [10:42]
    No wlasnie najlepiej sie nie nakrecacNajlepiej "poczekac "cierpliwie i zyc zasada -jak bedzie to bedzie ale to nie takie latwe!
  • scherza 2009.09.22 [10:07]
    cześć.. ja jakieś 5 dni po owulacji i po przytulanku poczułam taki inny ból niz zawsze w dole brzucha... jakby coś tam sie działo... i okazało się ze to ciąza...pozniej też parę razy jeszcze zabolał tak samo....

12 tydzień Nie szczędź czasu na to, aby być szczęśliwym. http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4dqk3cu054 i1o.png
  • karyn 2010.07.03 [21:53]
    Sorry nie doczytałam, żę miałas monitoring. Trochę to dziwne, że aż tak Cię boli że nie dasz rady chodzić. Gdybys była przed owulacją to mogłaby być oznaka zbliżającej się owu. Brałaś nospe? U mnie "rozciąganie" ustępuje, pewnie miałam mocniejszą owulację smutas.gif ale wyczulenie na zapachy mi nie przeszło ale to nic nie znaczy.

http://www.suwaczek.pl/cache/8e4a8920f8.png?h tml ">
  • justa24 2010.07.07 [07:27]
    dziewczyny jeszcze nie byłam u lekarza ani testu nie robiłam bo to wszystko za wcześnie. Boli mnie dół brzucha i kłuje prawy jajnik.Owulacje miałam 1 lipca,i od tego czau mnie pobolewa. poradzcie co to może oznaczać.pozdrawiam
  • nina209 2010.07.07 [20:35]
    witam!!!
    jestem nowa i widze ze nie tylko ja mam ten problem tez mnie pobolewa podbrzusze i p.jajnik,okres mam dostac dopiero 16.07.i krew mnie zalewa bo nie wiem co mam myslec .mam juz 5 letniego synka i chcialabym rodzenstwo dla niego...
    pozdrawiam
  • nina209 2010.07.07 [20:40]
    witam!!!
    jestem nowa na forum i widze ze nie tylko ja mam ten problem ,takze pobolewa mnie podbrzusze i p. jajnik, okres mam dostac dopiero 16.07 i krew mnie zalewa .mam juz 5 letniego synka i chcialabym dla niego rodzenstwo.pozdrawiam
  • diatoma 2010.07.19 [11:50]
    ten sam problem.
    Owulacja była około 14 lipca.
    Czekam na efekty, cały czas czuję podbrzusze. I dodatkowo co jakiś czas boli mnie mocno prawy jajnik. okres powinien być około 28 lipca. Ciekawe co z tego wyniknie.
    Ide zrobić dziś beta HCG z krwi bo to jedyna metoda na wykrycie wczesnej ciąży,
    Pracuję w przychodni i mam non stop styczność z ludzmi chorymi, dlatego chcę w miarę wcześnie wiedzieć o ciąży.
    Dam znać jak będę miała wynik.

• agnieszkagrzesiak80 2010.08.27 [17:03]
    kochalam sie z mezem 6dc cykle mam 26dniowe nigdy nie mialam boli owulacyjnych teraz 2 dni po przewidzianym dniu owulacji boli mnie podbrzusze czy moglam zajsc w ciaze

• agnieszkagrzesiak80 2010.08.27 [17:04]
    czy jak boli mnie podbrzusze 2 dni po owulacji moge byc w ciazy?
  • rosalia20 2010.09.03 [13:16]
    ja tez mam taki problem, jestem 12 dni przed okresem. cykle mam 33 dniowe. a brzuch juz mnie boli tak jakbym miala @, kochałam sie z mezem w okresie owulacji
  • Ania 00 2012.06.12 [20:26]
    Hej.Dziewczynki z tymi bólami to moze być róznie.....kiedy byłam w ciazy to mniałam identyczne objawy jak przed okresem....ból brzucha po owulacja również....ale niestety poroniłam.Trzymam za Was kciuczki
  • aazz1111 2012.07.24 [13:33]
    Hej usmiech.gif
    To i ja sie zapytam. Nie pamietam kiedy mialam ostatni raz okres. Odstawiłam tabletki pare tyg temu pod koniec opakowania..wystąpiło plamienie. Kochalam sie z męże. Po okolo 7 dniach po okresie bolalo mnie podbrzusze przez 5 dni. Teraz juz jestem pare tygodni po okresie i znowu boli mnie podbrzusze...niby jak na okres ale ten bol utrzymuje sie juz 4-5 dzien. Chcielibysmy miec dzidziusia ale do testowania poczekam jeszcze okolo tygodnia. I nie wiem jak mam interpretowac ten bol.
  • takie tam.. 2012.07.24 [14:43]
    Hejusmiech.gif Mnie też tak boli brzuch + kłuł jajnik po domniemanej owu 7dni nawet dość mocno, teraz troszkę mniej i kłuje mnie również drugi , boję się że to jakaś torbiel
  • Noooooooo 2013.07.25 [11:06]
    Neem czy pomoge ja po owulacji z 4dni dostalam bólu brzucha iplamienia duuuzo sluzu z niteczkami krwi , trwalo t. Kilka dni .... pozniej nie dostalam okresu tylko straszny bol piersi no i jestem w ciazy.....
  • gama83 2013.07.26 [11:08]
    Noooooooo, dzięki za odp. ja niestety nie mam plamień, ból też się jakoś uspokoił, czuję lekko prawy jajnik ale nie ma tragedii. No nic muszę czekac do dnia miesiączki w tedy zrobię test. Kiedy zaczęły się u mnie te bóle miałam sen, że zrobiłam test i był +. Może to coś znaczy...
  • Noooooooo 2013.07.26 [11:13]
    Niunia ecale nie musisz miec plamien a bol jesli jest zagniezdzenie moze trwac od godziny do kilku dniusmiech.gif wiec badz dobrej mysliusmiech.gif
  • gama83 2013.07.26 [11:22]
    Noooooooo dzięki za wsparcie usmiech.gif
  • Noooooooo 2013.07.26 [11:27]
    Nie ma za co powodzeniausmiech.gif
  • Natalia930714 2013.08.01 [15:11]
    Ja jestem 4 dni po owulacji gdzie dokładnie w ten dzień kochaliśmy się z narzeczonym... od wczoraj źle się czuje jestem osłabiona sypiam w dzień co nigdy mi sie nie zdarzało mam bolesny brzuch ale to tylko tak delikatnie no i mam taki dziwny śluz wodnisty biały a nigdy takiego nie miałam... chcielibyśmy mieć dziecko więc dlatego tak schizuje...proszę o szybką odpowiedz usmiech.gif
  • gość 2013.08.19 [19:57]
    mam podobnie okres mam mieć za 4 dni i od wczoraj boli mnie lewy jajnik ta strona aż do nerki, oczywiści chciałabym być w ciąży ale nie wiem czy to dobrze wróży
  • magdapmamawiki 2013.09.18 [21:15]
    Hej! Dziewczyny, ciekawa jestem, jak się potoczyły wasze losy..? sama mam podobny problem.
  • Bacha1234 2013.11.30 [10:54]
    Ja też mam ból jajnika po owulacji, i chciałabym wiedziec, jak u osób, które miały też taką sytuacje i czekały na zrobienie testu...
  • mary28 2013.11.30 [11:13]
    Hej dziewczyny napiszcie proszę jak potoczyły się losy tych co miały te bóle podbrzusza zaraz po owulacji. Udało się zajść w upragnioną ciąże? My się staramy 2,5 roku z mężem i nic, a w tym miesiącu też mam takie bóle jak opisywałyście tylko że ja miałam owulację we wtorek i zaraz w środę na wieczór zaczęło mnie coś kuć i tak utrzymuje się takie lekkie ćmienie. Na pewno się tylko nakręcam, ale nigdy tak nie miałam.
  • gość 2013.11.30 [11:35]
    Ale wy głupie desperacki jesteście. Każde ukłucie w brzuchu godła was juz ciąża..
    Spozni ci się okres to zrobisz test i siedowiesz a nie schizujevie... Nie wytrzymasz tyg lub dwóch?? Klubie brzucha i śluz oraz inne wasze urojone objawy mogą zwiastować najzwyczajniej w świecie okres!!!!!!
    Ja tez staralam się o dziecko w sumie 3 mies tylko ale na boga nie schizowalam czekalam do okresu wtedy test i tyle a wy juz objawy jakbysvie w 10 tyg były
    Wyluzujcie bo nigdy nie zaciaxycie
  • mary28 2013.11.30 [12:06]
    Głupie desperatki? aaa 3 miesiące się starałaś wow ale długo. To co ty wiesz o staraniu dziewczynko!
  • gość 2013.11.30 [12:46]
    Staralam się trzy mies dlatego ze/zachowalam zdrowy rozsądek a wy jeszcze dobrze facet się nie spusci juz doszukujecvie się objawów to chore.poczytaj ile psychika robi , owszem jeśli SA problkemy medyczne to jest problem ale 80% z was miało badania i jest ok a ciąży nie ma wiec to wasza psychika was blokuje.
    Przecież to zwariowac można po okresie czekacvie na owulację dzień po macie objawy ciąży do kolejnego okresu macie wszystkie możliwe objawy oczywiście urojone przychodzi okres i załamka.
    Jak moizna tak funkcjonować?? Wiadomo podczas starań palenie picie powinno się odstaweic inp ciężka prace typu dźwigania ale reszta życia ma być normalna.
    A wy zachowujevie się jak wariatki którym macica się na mózg rzuciła.
    Jak wy ciąże prze

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...