Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość mili1788
u mnie ovu powinna przyjsc dzis. Rano robilam test i negatywny...sluzu plodnego tez nie widac. Nie wiem co jest grane....obawiam sie ze moj lewy jajnik jest za leniwy....a moze to wplyw mojego przeziebienia. Sama juz nie wiem. Jutro wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Mili przypuszczam , że przeziębienie swoje zrobiło , ale obserwuj się nadal . daj znać jak bedziesz po wizycie .Ja usiedziec nie moge , tak mnie boli w prawej pachwinie , szyjka wysoko i sluz odpowiedni ... było dzis i wczoraj przytulanko ))) bedę czekać , ale z dystansem bo boję się że znów nic z tego nie bedzie ... ale nadzieję trzeba mieć!!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
kalinkaaaa testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne dzidziusia
Dziewczyny, kiedy powinnam wspolzyc z meżem jesli mam owulacje 18 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
najlepiej w szczycie płodnych , ale jak czasem widać i to nie gwarantuje fasolki ;-( przy pierwszej ciąży przytulano było średnio co 3-4 dni od 10 dc do 20 dc i po jakimś czasie się udało... córcia .Cierpliwość , cierpliwość i spokój co u mnie jest nierealne ... buziaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patka rozumniem Cie doskonale. Ja juz po wizycie u lekarza...narazie pierwszego kontaktu. Wyslal mnie na badanie krwi...poziom hormonow. Badania za tydzien w poniedzialek bo ma byc 7 dni przed miesiaczka. Mieszkam w uk wiec dokladnie nie wiem jak ten cykl badan tu przebiega. Niestety prywatee wizyty kosztuja majatek. Wiec nic innego mi nie pozostaje tylko czekac. a owulacji jak nie bylo tak nie ma wiec nawet sie nie nastawiam na ten miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Pragne dzidziusia...jak widzisz nie jestes sama. Wszystkie bardzo tego pragniemy ale niestety nie jest to czasami takie latwe. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc ....choc uwierz nie jest to latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, staramy sie z męzem o drugie dziecko tylko niestety na razie bezowocnie... w tym cyklu testy owul z drugą blada kreską wychodziły mi od czwartku i wczoraj również, czyli 5 dni, zawsze druga kreska słabiej widoczn ale chyba taki urok testów z allegro, nie wiem kiedy mam owul bo mam bardzo nieregularne cykle, cała czas mam takie pobolewanie, kłuci i jakby promieniowanie w brzuchu... cholercia nie wiem czy to po owulacyjny ból - jesli coś takiego jest , czy może to takie pierwsze syndromy ciązy... czy może cały czas czekam na owulację ... Kuźwa nic już nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
anulla! Z tego co wiem to druga kreska musi byc bardzo wyrazna. Sprobuj testy elektroniczne....duzo latwiej chociaz moj lekarz powiedzial zeby im do konca nie ufac. Jezeli masz mozliwos idz do lekarza na monitoring cyklu....i nie przejmuj sie. Sama staram sie od roku...bezowocnie. A bole brzucha raz mam a raz nie wiec przestalam sie tym sugerowac. Mimo wszystko zycze powodzenia i tezymam kciuki za wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili1788 dzięki, My rónwież od roku... z tym samym efektem...:/ generalnie najgorsze jest to że u mnie tak jest ciążko doszukać sie owulacji, teoretycznie w czwarek był stosunek w piątek miałam duuuużo śluzu i w sobotę też... w zasadzie mogłabym być w ciąży ale znając moje szczęście ... najgorsze jest to że nie wiem kiedy tak na prawdę mam owul to testy owul te z allegro pokazują mi od czwartku do wczoraj drugą kreską jasniejsza, wydaje mi się że jestem po owul bo nie ma sluzu tylko to pobolewanie brzucha... biorę oczywiście pod uwagę że może nie pękają mi te pęcherzyki i stąp to dziwne pobolewanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
anulla a bylas u lekarza? Robilas jakies badania? Ja w tym miesiacu tez sie pogubilam. W zeszlym miesiacu wyraznie czulam owulacje z prawgo jajnika i test byl pozytywny. w tym miesiacu nic...i test negatywny w dniu spodziwanej owulaacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili1788 mi na ostatniej wizycie lekarz przepisał luteinę żeby wyregulować @. Wspomniał coś o monitoringu cyklu ... ale może pójde do niego w kolejnym cyklu bliżej owul i niech mi powie czy są pecherzyki. A może masz cykle bezowulacyjne? Wiesz ja np robie te testy owul z allegro, na tescie jest napisane że druga kreska musi być równei ciemna jak pierwsza... u mnie zawsze ( w tym miesiącu wychodziła 6 dni ) druga kreska słabiej widoczna... co się podobno powinno interpretowac jako test negatywny... Może te z allegrto są takie badziewiaste:/ W czwartek był stosunek, w piątek i sobotę miałam dużo śluzu płodnego to w niedziele powinna być owul? Dziewczyny jak to jest z tysm śluzem, występuje on zawsze przed owul, ale ile wcześniej? jak u mnie był od piątku rano i w sobotę też to w niedziele owul czy jeszcze póxnije czy może w trakcie jak występuje śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
ja uzywam testow elektronicznych wiec wynik jest latwy do odczytania i wskazuje moje dwa najbardziej plodne dni. W tym miesiacu bylam ostro przeziebiona wiec ovu mogla sie przesunac....mam nadzieje bo troche obawiam sie ze moj lewy jajnik jest leniwy i pracuje jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
dodam ze w zeszlym miesiacu ovu byla wyraznie odczuwalna...z prawego jajnika. I twst pozytywny w 14 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Byłam wczoraj u ginekologa- jest pęcherzyk a w środku ktoś się rozwija :-) Mam przyjsc za tydzień, bo jeszcze serducho nie bije. Prawdopodobnie w tamtym cyklu mialam pozniej ovu i tak soboe myślę, że to pobolewanie w jajniku to musiało być jednak ovu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tak czytam i czytam to forum, aż w końcu postanowiłam dołączyć. Niestety nie mam dobrych wieści, gdyż staramy się z mężem jakieś 18 miesięcy i nic.....:/ badania wychodzą dobrze, zarówno mi jak i mojemu ukochanemu. Na początku był luz, a ten dzisiejszy cykl jest okropny. Chyba za bardzo sie nakreciłam:/ Mam bóle w podbrzuszu 18d.c owulacja była i nakrecam sie ze te bóle - zaznaczam, ze są lekkie., to już to.Ale czytałam pati twój wpis , że lekarz Ci powiedział ze to od jelit i sie dobiłam. Ja też mam wzdecia wiec pewnie ten sam powód:/ Ale czy nie jest jednym z objawów ciąży właśnie wzdęcia?? Gdzieś chyba tak przeczytałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa jeszcze zapomniałam dodać, że zaraz po owulacji pojawiły się uczucia gorąca tam wewnątrz w okolicy jajników. Ale to pewnie moje psychika sobie jest wyimaginowała ehhhhhh............. szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Kasienia wlasnie o Tobie myslalam. Super wiadomosc. Dbaj o siebie i fasolke...no i napisz czasem co u Ciebie. Mam nadzieje, ze reszta dziewczyn i ja wkrotce do ciebie dolaczymy. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
ifka ja co miesiac sobie wkrecam a pozniej sie rozczarowuje. Od roku sie staramy i nie wiem dlaczego nie wychodzi. Mam nadzieje ze u ciebie to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka84 wzdęcia objawem ciązy... a to ciekawe... Generalnie na siłę szukasz sobie objawów ciążowych... przykre bo jeszcze gorzej znosi się kolejne rozczarowanie... ale tak niestety działa psychika kobieca...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili1788 tak to już jest, bardzo często badania wychodza dobrze, nie ma zadnych przeciwskazań a ciąży nie ma... ale trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłośc, przyjdzie taki cykl że @ nie przyjdzie, nie trac wiary:) Każda kobieta zostaje mamą, jedne szybciej inne póxniej i w ten czy w inny sposób:) Ja tez sobie powtarzam że nie tan miesiąc to następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Cześć dziewczyny, chciałabym się przyłączyć do dyskusji ponieważ też się staramy od kilku miesięcy, na razie bez efektu. Niestety ja mam pewne problemy zdrowotne i dlatego być może się nie udaje. Dziś mój 17 dc i właśnie od wczoraj mam jakieś pobolewania w podbrzuszu i tak się tu znalazłam :) Dodam że w 14 dc byłam u gina i stwierdził pęknięty już pęcherzyk (ciałko żółte na usg). Niestety współżyliśmy z mężem tylko dzień wcześniej tj 13 dc, 14 dc i 16 dc. Myślicie że mogliśmy "zdążyć" i załapać się jeszcze na owulacje skoro w 14 dc już było ciałko żółte? Ktoś się orientuje jak to wygląda? Będę tu zaglądać oczywiście do Was jesli pozwolicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Aha no i jeszcze dodam że dziwi mnie fakt, że mam bardzo dużo śluzu rzadkiego, przejrzystego, taki jak w czasie dni płodnych, a przecież już jestem po dniach płodnych i jest to potwierdzone na usg więc raczej nie ma mowy o pomyłce. Nie mam na pewno żadnej infekcji bo jestem świeżo po badaniach w tym kierunku. O czym to może świadczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam bóle które trwały dosłownie chwilkę nawet kilka razy dziennie, ból taki jak przed @ i takie bóle miewam do tej pory... jestem w 8mym tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elua wydaje mi się że zdążyliście... chociaż nie ukrywam że od kilku miesięcy staraliśmy się o dzidziusia a ja co mies wsłuchiwałam się w swój organizm ale i tak co miesiąc pojawiała się @ zastanawiałam się czy może coś jest nie tak... ale... w końcu się udało :) tydzień po spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
tak wiem tylko rozum rozumem a emocje swoje. Kazda z nas tu doszukuje sie objawow bo bardzo pragnie byc w ciazy.....i wlasnie dlatego tu piszemy zeby sie wyzalic i poszukac zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
mili 1788 ja też mam co miesiąc ciąże urojoną, zdaję sobie sprawę z tego doskonale, mało tego- wiem jaki to ma zły wpływ na mnie, na moją płodność może też bo się za bardzo nakręcam ale nie potrafie tego opanować- tak bardzo chcę zostać mamą!!! Zresztą jak czytałaś moje wpisy to łatwo to można wywnioskować... To jest straszne, to powinien być piękny czas, spontaniczny, pełen radości a nie siedzenie jak na szpilkach i liczenie dni... :/ Nie podoba mi się to wcale ale przez moje problemy boję się że nie zajdę w ciążę nigdy albo że zajmie mi to lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Ifka 84 ja też mam uczycie takiego gorąca nisko w podbrzuszu w środku i tez się zastanawiam czy mam znowu jakąś psychoze ;-)czy może to od jelit? póki co jeszcze trochę dni mi zostało do @ temperatura wzrasta, buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
elua ja dopiero zaczynam robic badania i jestem przerazona ze jest cos nie tak. W tym miesiacu nawet sie nie doszukuje zadnych objawow bo nawet nie wiem czy mialam ovulacje....choc dalej w glebi serca licze na cud. Schizuje juz ostro ale wlasnie dlatego tu jestem bo wy dziewczyny mnie rozumiecie i nie musze udawac twardzielki tak jak przed reszta. Patka fajnie ze jestes. Tempka dobrze wrozy...oby ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj 19dc bóle w podbrzuszu się pojawiają ale testu narazie nie bede robiła:), cykle mam 30 dniowe, a juz powoli zaczynają mnie pobolewać piersi jak przed @. Patka daj znać jak to sie kształtuje u Ciebie?:) Anulla 85 tak gdzieś czytałam i teraz sie jeszcze upewniam, że wzdecia czesto pojawiają sie jako sygnał ciązy, jednak czesto tez sie pojawiają w czasie napiecia przedmiesiączkowego, wiec odróżnić sie ich nie da:( Temperatury ciała nie mierzę wiec nie wiem czy mam podwyższoną. Dopiero do Was dołączyłam, a już sie cieszę, że z Wami jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×