Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość elua
No to ja Wam powiem jak wygląda moja sytuacja. Otóż mam wodniaka na jajowodzie i co chwile torbiele na jajnikach, na szczęście prawdopodobnie czynnościowe więc same znikają, ale to świadczy o tym że nie pękają pęcherzyki... Jestem zapisana na laparokopie na styczeń ale mam nadzieje że do niej nie dojdzie bo się uda... Jeśli jednak, to usuną mi cały jeden jajowód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
mili musisz zrobić wszystkie hormony i wymazy z kanału szyjki- to tak na początek, te badania dużo powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
elua bardzo mi przykro...mam nadzieje ze do tego nie dojdzie i ci sie uda. Badania krwi na hormony mam w poniedzialek...7 dni przed spodziewana miesiaczka. Co do wymazu z pochwy to masz na mysli cytologie? Jesli tak to mialam robiona i bylo okay. Mieszkam w uk wiec tu wszystko wolno idzie a na prywante wizyty mnie nie stac bo jest mega drogo. Jezeli moje wyniki beda w normie to wysylaja mezulka. Nie wiem co dalej. Mam nadzieje ze jadnak uda sie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Ja też 19dc i obiecałam sobie że test dopiero zrobię w dniu o ile nie pojawi się @ póki co staram się nie zwariować :-). Mili znam dużo przypadków że dziewczyną wydawało się że nie było możliwe aby zajść w ciążę a zaszły :-) Damy radę dziewczyny!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Patka obys miala racje. Trzymam za nas wszystkie kciuki. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elua mi lekarz też co s przebąkiwał o laparoskppopii ale mimo tak długiego okresu starań mówi, że jest jeszcze czas:) gdzieś wewnątrz siebie czuję, że będzie dobrze i kiedyś sie doczekam. Trzymam kciuki za Was:) Miłego dnia:* p.s. też znam przypadek, gdzie małżeństwo było już nastawione na brak dzieci ale to taka poważna diagnoza, a teraz co?? 3 się niedawno urodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elua jeśli dobrze rozumiem to współżyłaś z mężem albo w dzień owul albo jeden dzień po niej czyli teoretycznie jeśli wstrzeliliście sie w owul to jaknajbardziej masz szansę:0) Niestety prawie wszytskie "tu" przeżywamy podobne emocje towarzyszące staranio i podobnie wyszukujemy sobie objawów ciązy... Trzeba wierzyć że za któryms razem to na pewno będzie objaw ciązy a nie zblizającej się @... :) patka122 ja tez miałam kilka dni po owul uczucie ciepła w podbrzuszu, do tego kucie i mrowienie i pobolewanie... i za pewnie w rzuszłym tygodniu przyjdzie @... no także juz nawet wrzuciałam do torebki kilka podpasek specjalnie żeby się nastawić na @...bo jak nie przyjdzieto będzie mi łatwiej się cieszyć nic gdybym się nastweiała że jestem w ciązy i przeżywać kilejną porażkę...:/ Ifka84 ja na prawdę pierwsze słysze o wzdęciach w ciąży... ale teoretycznie każdy organizm ineczej odczuwa zbliżające się zmiany więc możliwe że u niektórych kobiet może wyglądac to tak. Geberalnie - Daj Ci Boże żeby Twoje objawy się sprawdziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze Gin pytala sie, czy mam wzdecia po owulacji ,wiec wg mnie , to tez dobry znak. Ja w tym cyklu biore Dufaston co 10 godz tabletke 10ml. Jestem w 19dc i nic nie czuje tym razem,zadnych boli, czasami tylko jestem nerwowa. Dzis zrobilam badania tarczycy , moj lekarz juz po tym badaniu widzi ,czy cos tam , w moim organizmie sie dzieje, czekam teraz na tel. Trzymam kciuki za WAS wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
U mnie też w tym cyklu ,nie wiele się dzieję i nie wiele czuję. Podobnie jak u ciebie lucrezia , może to i dobrze bo przynajmniej nie przyciąga to mojej uwagi . Jakieś pojedyncze kłucia w podbrzuszu , a to wzdęcia, a to uczucia gorąca , ale wszystko trwa chwilę a później znika ..... ogólnie cisza jak przed burzą! hahah ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie patka moze nawet i lepiej , jestem spokojna i nie nakrecam sie. Mam tak jak Ty, wzdecia i czaaasam,i cos tam zakluje. Dostalam tel.od lekarza, cos tam widzi, sa zmiany jak na ciaze,ale nie moze powiedziec na 100 % bo to moga byc zmiany od dufastonu,wiec czekam dalej spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
lucrezia a jakie to zmiany są widoczne już w 19 dc bo jestem bardzo ciekawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patka, lucrezia dolaczam sie do was. W tym cyklu malo co czuje...moze dlatego ze psychicznoe sie nie nastawiam....jedyne co to dziwne bole w pachwimach co jakis czas. Lucrezia mam nadzieje ze to kednak dobry znak. Pozdrawiam was serdecznie. U mnie 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ja dzisiaj mam 20dc i dalej bóle w podbrzuszu, kurcze nie zdarzało mi się, że mając 112 dni do @ miałam bóle i bolące piersi. U mnie jak widać nakręcania c.d?? Ale spokojnie nakręcam się i zachowuje zimną krew:) lucrezia trzymam kciuki:) Agata8 pamietasz od którego dnia zaczeły Ci sie te bóle jak przed @? Mi praktycznie zaraz po owulacji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa jeszcze jedno pytanie. Co wiecie na temat zagnieżdżania i sexu? Nie miałam narazie potrzeby pytać o to lekarza. Jakie są Wasze zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie takie bole pare dni po owulacji---nie byly oznaka ciazy..malpa przyszla ..a szkoda.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaraz po... ale to czasami tylko później coraz częsciej te bóle miałam ale jak dwa dni spóźniała mi się @ na 100proc wiedziałam że to ciąża mimo że brzuch bolał podobnie jak na @ i do tej pory mam czasami takie bóle lekarz mówi że na początku to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elua. Ja badanie na tarczyce robie czesto po owulacji do miesiaczki. Lekarz Endo widzi po Prolaktynie jak sie podnosi. Tylko w tym cyklu nie jest pewien ,bo bralam Dufaston i moze Prolaktyna podniosla sie od Dufastonu.W czwartek badanie powtorze + Beta to wszystkiego sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Mam 22dc bolą mnie piersi od owulacji, klują jajniki i boli podbrzusze jak na @. Przez 7 dni miałam brac luteine i dziiaj jest ost dzien brania zrobiłam test zeby wiedziec czy mam dalej brac i co?? 1 kreska:( skad w takim razie te bóle? przed okresem to zdecydowanie za wczesnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Ifka84 - test wykonany na tydzień przed @ nie jest wiarygodny. poczekaj z testem do 29 dnia cyklu. Ja też zrobiłam test w okolicach 22 dc i była jedna kreska, a w dniu planowanej @ były już dwie :) Warto spokojnie poczekać, np. tuląc się do swojego partnera ;-) Buziaki i wytrwałości w oczekiwaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią, że cierpliwośc jest złotem ehhhhhh.... Kasienia29 pocieszyłas mnie, okres mam dostać za jakieś 8 dni bo mam cykle 30 dniowe, ale tez mi sie wydaje, że 7 dni po owulacji wynik może byc niewiarygodny. hmmmmm wydaje mi sie czy głęboko w to wierze?:) Kaaienia29 dodałaś mi otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Ifka84 - co do Twoich "bóli" i "odczuć" to powiem Ci, że kłucie w jajnikach i tkliwe piersi miałam zaraz po owu. A w kwestii zagnieżdżania i seksu wiem niewiele - ja się nie przejmowałam i nadal nie przejmuję - jak mamy ochotę to działamy ;-) Lekarz mi nic nie wspominał, że to ma jakiś wpływ na poprawne zagnieżdżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie już sie nie nastawiam. czas pokaże jeszcze tylko 8 dni moze szybko zleci:)Kasienia29 Ty zawsze masz kłucia i tkliwe piersi zaraz po owulacji? Dla mnie to nowość wiec dlatego sie dziwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMAMMA kropka BLOGSPOTkropka COM .........zapraszam zaczynam prowadzić nowego bloga o przygotowaniach do wymarzonej CIĄŻY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Ifka, nigdy przedtem nie mialam takich objawow po owulacji. Powirm Ci, że u mnie nawet @ przychodzila bez większych bóli - bardziej zmiennosc nastroju dawała się we znaki :-) Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Cześć dziewczyny. U mnie spokój, moje wyimaginowane "objawy ciąży" niestety chyba minęły... Brzuch przestał boleć, śluz raczej jak w 2 fazie cyklu, temperatura w normie więc nie mam nadziei :( A do @ jeszcze co najmniej tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patka a jak u ciebie? jak tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
w oczekiwaniu... u mnie dzis dopiero 23 dc w piątek testuję , póki co kłucie w piersi -mocne , ogónie bolą , cały czas jest mi zimno w stopy, podbrzusze jakbym miała tam balonik , a czasm jajnik kłuje raz prawy raz lewy . Temperatura nim wstanę z łóżeczka rano 37,0/37,1 to tyle ... ;-) spokojnie czekam , a jak u was dziewczynik? buziaczki przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Elua u mnie chyba też nici z moich objawów. Od wczoraj ból piersi sie jeszcze bardziej nasilił, (są jak 2 kamienie), ból brzucha jest, jajnik od czasu do czasu zakłuje albo nawet zaboli, dodatkowo pojawił się lekki bardzo ból kręgosłupa w okolicy krzyżowej. dodatkowo znów czuje od czasu do czasu uczucia gorąca tam wewnątrz., śluz jest gęsty biało żółtawy to chyba tyle. Aha dodam, ze dzisiaj jest 24dc, a cykle 30 dniowy. Jak parę dni temu miałam nadzieje tak dzisiaj nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patka objawy wygladaja ciekawje. u mnie sama nie wiem...wczoraj obudzil mnie bol brzucha ale juz przeszlo. Niepokoi mnie to ciagniecie w pachwinach. Czytalam ze moze to byc objaw torbiela. Mam nadzieje jednak ze nie. Poza tym wczoraj bylam na krwi. Z wynikami dopiero 15 pazdziernika. Zobaczymy co sie wydarzy. Buziaki dziewczyny. trzymam kciuki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×