Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kropelka156

Co kupić mężowi na walentynki?

Polecane posty

hm.... nja i maż nie lubimy takiś pseudo świąt ponieważ wole dostac w zwykły szary dzień ulubiona czekolade niz tego dnia tuzin roz tak więć nie obchodzimy tego dnia hucznie i w sobote idziemy ze znajomymi na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfdgdg
my też nic sobie nie kupujemy,wystarczy dużo czułości :) wole dostać bez okazji kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrabica
a my pomimo ze jestesmy juz 15 lat po slubie nie opuszczamy zadnych okazji,by powiedziec sobie kocham,napewno kupie mezowi jakas slodka kartke i malenka pieknie zapakowana czekoladke,on tez nigdy nie zapomina o jakims drobiazgu .udanych walentynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój trzylatek
My jesteśmy 5 lat po slubie i staramy sie kazdego dnia okazywac sobie uczucie. Nie tylko w walentynki dostaję kwiatki czy prezent. Dla nas to dzień jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbata z rumem
My poniewaz oszczedzamy wymyslilismy wczoraj ze: mąz kupi mi czekoladę, a ja ją mu dam mężowi bo karmie piersią i nie moge jej zjeść hihihihihi a tak na powaznie to nie mam jak wyskoczyc zeby cos kupic a sama pewnie kwiotki dostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ramka na zdjęcia... też mi prezent dla faceta. mój wolałby nic nie dostać niż taką głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam planuj***ardzo romantyczny wieczór ;) i wiem że mąż też. Najpierw pójdziemy do restauracji a potem do domku do sypialni :P starsza córka idzie ze swoim chłopakiem wiec wróci ok 24 . Wątpię że się odmelduję, pójdzie do siebie. Młodszą zajmą się dziadkowie. Mam fajną bieliznę przygotowaną na ten wieczór i to myślę że bardziej ucieszy mojego lubego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbije co kupić mężowi? 12 lat po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kino, kolacja to standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mąż kupił iPhona 6 S plus a ja jemu zegarek i perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupił? Przeciez jesCze tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupił,ale jeszcze mi nie dał,przez przypadek weszłam na jego pocztę i tam było potwierdzenie przelewu i ze nadano kurierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że dla Ciebie ten iphon? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZJEBTYNKI Śmiać mi się z tego dnia chce chodzą wszyscy jak naćpani wielka miłość tylko skąd tyle rozwodów. Moja siostra w walentynki ma urodziny pracowałam z nią w tym samym sklepie szef zawsze z okazji urodzin dawał nam kwiaty zawsze miałam ubaw z dziewczyn które szły ulicą i się gapiły na wielki bukiet kwiatów z zazdrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZJEBTYNKI Śmiać mi się z tego dnia chce chodzą wszyscy jak naćpani wielka miłość tylko skąd tyle rozwodów. Moja siostra w walentynki ma urodziny pracowałam z nią w tym samym sklepie szef zawsze z okazji urodzin dawał nam kwiaty zawsze miałam ubaw z dziewczyn które szły ulicą i się gapiły na wielki bukiet kwiatów z zazdrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiem,ze to iPhone dla mnie? Bo po prostu wiem i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jako prezent dla mężczyzny na każdą okazję albo i też bez okazji (coś w rodzaju niespodzianki) proponuję zestaw do samodzielnej diagnostyki samochodu: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=28413&us_id=40578376 Kupiłam mężowi na gwiazdkę, dorzuciłam też oprogramowanie żeby było profesjonalne a nie czasem pirackie (takich się wystrzegam). Mąż do dziś się cieszy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_pp
A może jakiś dobry kosmetyk albo zestaw do golenia? Może się wydawać, że pomysł mało oryginalny, ale w internecie można naprawdę fajne produkty znaleźć. Warto sprawdzić markę Beardman. Wbrew nazwie oferują kosmetyki i akcesoria nie tylko do brody, ale też do pielęgnacji ciała, włosów. Chyba sama się skuszę, bo niedługo mamy rocznicę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zaraz walentynki a znow nie wiem co kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w tym roku, jako, że właśnie zapuścił swoją pierwszą w życiu brodę, dostanie komplet do jej pielęgnacji od Henry the bearded. Mam nadzieje, że się ucieszy, bo to jedyne na co wpadłam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam z tym problem... a moze cos z grawerem? Niesmiertelnik brelok? Ja postawiłam na smiech i moj maz dostanie "karnet na lodzika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:53 dla mojego męża taki karnet byłby jak bryła złota :)) dobry pomysł ;) u nas prezentów nie ma. Zawsze są kartki i czekoladki :) no ale może w tym roku taki karnecik ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mu nie kupuj szkoda kasy i tak cię zdradzi albo już to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×