Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama11111

Co sądzicie o imieniu Melissa?

Polecane posty

Gość przyszła mama11111

Mam zamiar dać swojej córeczce na imię Melissa, tzn. podoba mi się to imię ale nie wiem czy ludzie się nie będą śmiać. Teraz te imiona takie oklepane, chciałabym aby moje dziecko miało jakieś wyjątkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pasuje do nazwiska, powiedz sobie Nazywam się Mellissa XXX i zobacz jak brzmi. Ja znam osobę, która ma na imię Amanda... a na nazwisko Kiełbasa... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kojarzy mi się tak... uspokajająco. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka23
brzmi jak lek na stres i ból głowy, ladniejsze sa polskie imiona a nie takie zwymyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się to imię jak najbardziej podoba:)Tylko żeby do nazwiska pasowało:)Ja też nie lubię oklepanych imion...Julka,Zuzia,Maja itp.Za dużo dziewczynek o tym imieniu. Ja zawsze chciałam mieć córkę i jeśli tylko uda mi się zajść w ciążę,to dam jej na imię Sara.Wiele osób mówi,że jak dla psa,że nieładne:/ Ale ja się takimi opiniami nie przejmuje.Ty też się nie przejmuj,daj córce imię jakie Ci się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będę miała drugie
dziecko i będzie to dziewczynka to nazwiemy ją Amanda właśnie! Już to uzgodniliśmy z mężem. Tylko,że Nasze nazwisko pasuje do imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoik Nuteli
"brzmi jak lek na stres i ból głowy, ladniejsze sa polskie imiona a nie takie zwymyslane" To by się zgadzało jak juz podrośnie to będzie lekarstwem dla facetów na te dolegliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzywdzisz dziecko :), to nie Ameryka... ale to Twoja sprawa. Równie dobrze możesz dać na imię: Pokrzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chyba nie
malissa w polsce za bardzo się kojarzy z herbatką z melisy moze matylda albo manuela..juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka mówią mi...
Imię ładne,ale nie na nasze realia. Nie dałabym tak dziecku na imię-ale to Twoje dziecko i Twoja decyzja. Moje córki noszą takie imiona- Agata 3l, Karolina 6l i Ilona 11l. Też nie są to oklepane imiona,a nie dziewczynki nie mają z powodu imion żadnych problemów ani przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcvxcvxv
bardzo ładne i oryginalne. Inne niż wszystkie wokół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet ładne, takie trochę "amerykanskie". Takie imię możecie dać córce w dwóch przypadkach: - macie zamiar emigrować - skrzywdzić dziecko (zostając w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
taaaa MELISSA DLA DZIEWCZYNKI, A JAK CHŁOPKA TO DAJCIE WALUSED :D BĘDZIE USPOKAJAJĄCA PARA JAK TA LALA :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzywdzisz swoje dziecko . Pomyśl co bedzoe potem . Beda się z niej smiali . Tak a propo to nie słyszałam nigdy o takim imieni o herbacie owszem ,ale nie jako imię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszek - idealne poćiśnięcie . Strzała : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noode
bardzo..ziołowe.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kruszynka
Imię Zuzanna wcale nie jest oklepane. Oryginalne hebrajskie, piękne - wystarczy poczytać o źródłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem bardzo dużo
Imię ładne... Zastanawiam się tylko, dlaczego teraz wszyscy silą się na oryginalność. Też mam dzieci i jakoś stawialiśmy na normalne imiona, bez ciśnienia, żeby był jedyny taki w polsce, lub przynajmniej na osiedlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGDAŁOWAAAA
beda wolac melisa daj sie zaparzyc albo melisa ssspokoj nie rob tego moze MIA lub NEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie deszczu
no imie rodem z patologii, takze jesli jeste spatologiczna to jak najbardziej jestem za. a syn na imie ma brajan czy dzonatan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGDAŁOWAAAA
sara piekne imie apolonia-pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde imie nie zależnie czy oklepane czy nie jest wyjatkowe bo kazde dziecko jest wyjątkowe i zależy czy wyjatkowe dla mamy czy dla dziecka kazde imie jest ładne jak sie je ładnie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Glupie baby. Melissa to bardzo ladne imie, slodkie, wdzieczne i ladnie brzmi. Z laciny "pszczolka". Ja bym dala z jednym s - Melisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
Dajcie jej Meskalina. Albo Maskulina. Albo Maska. Albo Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×