Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama11111

Co sądzicie o imieniu Melissa?

Polecane posty

Gość harkses
Mosley ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama11111
pipczy to nam się międy nogami KURRRRRRRRRRWA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczne, ale przez jedno s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej to-Melissa-Julien Clerc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chorowitka
dla mnie ładne imię, choć przyznam że od razu skojarzyło mi się z herbatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla chlopca proponuje imie NERVOSOL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem co poniektórzy są ograniczeni :o imie całkiem ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Melisse :) mówimy Meli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melisa? To jeszcze nic. Moj kuzyn ma na imię Ariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze nie mowisz Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka nazywa sie melissa i bynajmniej nie czuje sie skrzywdzona tym imieniem. wrecz przeciwnie, ludzie reaguje na nie bardzo pozytywnie a i ona osobiscie je lubi. ale oczywiscie baby z kafeterii pozjadaly wszystkie rozumy i juz od poczatku wiedza ze dziecko bedzie mialo uraz do konca zycia :o bo w ich malych, zamknketych rozumkach nie miesci sie to ze nie kazda.musi byc Ania, Kasia, Ola czy Agnieszka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne toto
proponuję więc synowi dac na imię nie Tymon, a Tymianek;( zasadniczo jest tak,że im kto z bardziej patologicznego środowiska, tym bardziej udziwnione imie daje, jest to wykazane przez statystyków i socjologów....- ' aby dziecko czyms wyróznic" nie słuchasz kobieto rad, wiesz swoje, to po co pytasz o zdanie, nazwij córkę Melissa, syna Tymianek i git, w sam raz do nazwiska kowalska, nowak czy ogórek lub inna kiełbasa pasuje......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka nie jest z żadnej patologii. Skończyła normalna szkole krawiecka i była krawcowa ( to było ok 25lat temu) a jak urodziła syna to Ariel mu dała na imię. Nie wiem skad ona je wzięła. I z tego co wiem to kuzyn nie miał jakiś większych problemów z tym imieniem. Był lubiany i nikt mu nie dokuczał. Ja sie czasem podsniewalam jak chciałam go wkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe i oryginalne imię z tym że przez jedno s Melisa. Nie rozumiem wypowiedzi wiekszosci osób które wypowiedzialy sie na temat tego imienia. Co to jest w ogole za sformułowanie, że tym imieniem można skrzywdzić dziecko?! Albo że jest wiele ładniejszych polskich imion?! Nie wiem co jest ładnego w imieniu Katarzyna z calym szacunkiem dla wszystkich osób o tym imieniu. Nie ma imion ładnych lub brzydkich. Każde imię ma swój urok, który jedni dostrzegają a drudzy nie. Tak samo jest z imieniem Melisa. Jednym bedzie sie bardzo podobać a innym nie jest to kwestia gustu. Slowo Melisa owszem kojarzy sie z herbata uspokajająca tak samo jak Oliwia z oliwkami do jedzenia ale samo imię Melisa czy Oliwia bedzie nam sie kojarzyć z konkretna osobą. Imię Oliwia jest bardzo popularne i co dziecko noszące takie imie zostalo skrzywdzone przez rodzicow? Albo rozmawiajac z osoba o tym imieniu mamy od razu przed oczami zielone oliwki? Raczej nie. Wiec imie Melisa to po prostu rzadko spotykane imie ktore mi osobiscie bardzo sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lepsze od takiej Jagody czy Kalinki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu niektorzy tak oburzaja sie tym imieniem? przeciesz mamy takie imiona jak: Roza, Jagoda, Malina, Kalina to czemu nie Melisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka ma tak na imie, ale to holenderka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawieMama
Imię piękne. Ja chcę również nazwać tak swoją córcie, tylko mój Mąż ma z tym problem bo woli pospolitą Zuzie:/ a ja Mu tłumaczę, ze jak za kilka lat pójdzie po nią do przedszkola, krzyknie: Zuzia....to pół przedszkola się odwróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne,to duzo powiedziane,ale od biedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfny
Melisa to cudowne imię! Jeśli będę miała córeczkę to będzie to właśnie Melisa. Ludzie sa z natury złośliwi więc milutkich komentarzy nie sposób uniknąć. "Whatever nevermind"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Melisa to imie pochodzenia greckiego tłumoki...to że kojarzy nam się z herbatka to nic złego.... przecież mamy imona jak : jagoda, malina, oliwia... itp Pochodzenie i znaczenie imienia Melisa Jest to imię żeńskie, pochodzenia greckiego i oznacza "pszczołę". W greckiej mitologii Melissa była jedną z nimf opiekujących się małym Zeusem. łacina - Melissa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Melissa czy Melisa to piękne imię. Te wszystkie karolinki i agaty...przecież to się rzygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melissa - bardzo ciekawe imię :) a tak poza tym to ja bardzo lubię pić melisę, wchodzi w skład moich ulubionych ziół z baby and mama med :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meliska bardzo fajnie staromodnie i ziołowo :D mnie się bardzo podoba :D jak będę miała córę to ją tak nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Melissa w przeciwieństwie do np Jagody czy Róży też brzmi tak bardziej "normalnie" także bardzo fajnie, mi od razu to się kojarzy z jakąś śliczna, delikatną dziewczynką to imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię świetne !!! Moja suczka tak sie nazywa :) bardzo mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×