Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy puścicie swoje dziecko na szkolne wyjście na "Smoleńsk"?

Polecane posty

Gość gość

Podobno mają być wyjścia całych klas - puścicie dziecko? Pomyślałam, że w ten dzień wezmę sobie urlop i pójdę z dzieckiem do kina na jakiś wartościowy film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech pisowce i ci co dostają za darmo 500+ idą, moje na pewno nie pójdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ma zezwolenie na wagary w ten dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobisz, jeżeli potem będą pisać recenzję czy coś podobnego? Mam nadzieję, że w szkole syna nikt nie wpadnie na tak absurdalny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie puscilabym ze szkołą. Poszlabym z nim sama na ten film. A następnie wskazała kłamstwa zawarte w tym filmie. Żeby dziecko u miało zrecenzowac to badziewie kłamliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości - w jakim wieku dzieci chodzą na ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczę. Dlaczego nie. Co do kłamstw. To nie dokument a film fabularny. Moje dziecko jest na tyle kumate że wie że to co leci na ekranie niekoniecznie musi być prawdą nawet jeżeli jest na faktach. I nie, nie jestem pro psiowa a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na antypolskie poklosie kazda z was antypolki swoje male volksdeutsche by puscila prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokłosie jest bardzo dobrym filmem, i nie jest antypolskie, a anty-świńskie. Nie ma nic antypolskiego w tym, że w czasie wojny byli i dobrzy i źli ludzie, takie są fakty. Smoleńsk jest propagandowym gniotem, lansującym "jedynie słuszną tezę", szkoda że wbrew oczywistym faktom i zdrowemu rozsądkowi. To tak, jakby film o zamachach na WTC robiono z przesłaniem, że zorganizowało je CIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście puste. Rety! Nie dziwota, że Ruskie na nas plują i śmieją się nam w twarz. Jakby ktoś Putnia puknął to by mu mauzoleum wystawiono i z miejsca rozpętano III WŚ. Tylko Polak zawsze zahukany, zawstydzony swojego pochodzenia i nasrać mu na głowę każdemu wolno, bo go nigdy nic nie obchodzi i udaje, że all is well. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie puszczaj dziecka!!!!! Tylko kase wydasz i to na tą PROPAGANDE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że to prawda, że był zamach, ale za to, że cholerne pisowce nie dają mi 500+ to nie pójdzie, uczę moje dziecko nienawiści do kraju, bo ten kraj jest tylko dla wybranych grup społeczeństwa, tych co sa przy korycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ WTC było robotą insidową tak jak i wiele innych przygód z pierwszych stron gazet. Nawet ten ostatni zamach na klub gejowski i zamach na strajkujących black lives matter były przedstawieniami. Strach jest najlepszą formą kontroli społeczeństwa. Zbliżają się wybory więc trzeba ludzi nastawić przeciwko pozwoleniom na posiadanie broni i przeciwko nierówności społecznej wobec czarnych. Jeśli ty łykasz te szopki to pokój z tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło esssu, znowu ta pierdoła od 500+. To se do cholery przysposób dziecko z bidula i dostaniesz, a dodatkowo będziesz miał dobry uczynek, więc jakby nie było łupniesz 2 szaszłyki na jednym grillu. A nie tylko jojczysz i jojczysz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest złego w tym, że dziecko obejrzy film o katastrofie samolotu, w którym zginął Prezydent Polski? Może nie jestem w temacie, ale wydaje mi się, że to zupełnie normalny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam, czytam i zaczynam wierzyć, że na tym forum siedzą same muły z mózgiem wielkości tego u żuka gnojowego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Mam pod dachem na tyle kumate dziecie ,ze samo z własnej woli wykazalo stanowczy i konsekwentny sprzeciw marnotrawienia jej cennego czasu ,który moglaby spozytkowac w sposób o wiele bardziej wartościowy. Na ten film nie pójdzie ani z klasą, ani czysto prywatnie . Tak wiec jendym slowy czuje wewnętrznie dume z przemyslen małego człowieka, a wcale nie sa one nakierunkowane przez poglądy ani moje ,ani ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska głęboko Ci współczuję. Twoje dziecko wyrośnie na kolejnego paroba zachodnich panów, z wiecznie spuszczonym łbem, obśmiewanego na Poland ball, Scandinavia and the World itd., za którego każdy historię napiszę, który każdemu przyklaśnie i każdemu da się w du*pę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Góóówwnoooo mnie to obchpdzi co myślisz o mnie i o tym dziecku jakie jest i kim będzie . Nie mój cyrk, nie moje małpy , a twoje wpsolczucia, kondolencje czy gratulaszjony mam gleboko w powazaniu. A pisząc o tym dziecku ze będzie z puszczona glowką podchodzić do zycia w doroslosci to widać ,ze doprawdy nie znasz tej dzieciny co to za typ niemiłosiernie bojowniczy az do bolu rozpaczy , coniektore kafeteriuszki wiedza o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz? Będzie się bić o sery na taśmie w JuKeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie nikt mojego dziecka indoktrynowal, Dzieci sa wrazliwe i pelne wiary, latwo im wiele wmowic. O to chyba chodzi PISowi. Wiadomo, najlatwiej wtedy zwroci sie kasa za krecenie filmu. Po wypowiadziach rezysera widze, ze film jest zdecydowanie tendencyjny. Absolutnie nie puszczę. W katastrofie zginal nasz znajomy, ktorego zony na pokaz nie zaproszono. Moze kiedys uznaja, ze mial pas amobojczy przyczepiony do ciala? Po Pisie wszytkiego sie juz teraz mozna spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Nie interesuje mnie to co w zyciu dorosłym będzie robic, gdzie pracować, ani z kiim i o co będzie se bic. Jak sobie pościeli tak się wyspi. Jak głupio wybierze tak głupio skończy. Jak z glowa to na zdrowie. Nie rusza mnie twój najazd, ja mam swoje zycie dosyć ustatkowane , za innych wybory nie będę się wypowiadać ,ani bronic, ani chwlaic, ani krytykować. Mam na to dosłownie wylane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne "smolensk" to klamstwo dla was pelowskich parobkow zagranicznych panow, gdyby pis nie wygral to juz teraz ciapate brudasy gwalcilyby was bez zadnych konsekwencji tak jak to masz juz miejsce w islamskiej republice niemiec. Ale co tam - moze wlasnie tego wam brakuje? Tak, tak poklosie to wspanialy film oparty na steku klamstw zyda, nienaeidzacego do skraju Polski i Polakow - zlote zniwa grossa. Tak Polacy byli zli zas niemcy dobrzy. Tego was tylko nauczylo pelo i ta propagandowa medialna papka ktora codziennie spozywacie: tvn, gw i liweek. Zeby srac we wlasne gniazdo trzeba byc naprawde skonczonym jelopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Jasne "smolensk" to klamstwo dla was pelowskich parobkow zagranicznych panow, gdyby pis nie wygral to juz teraz ciapate brudasy g****ilyby was bez zadnych konsekwencji tak jak to masz juz miejsce w islamskiej republice niemiec. Ale co tam - moze wlasnie tego wam brakuje? Tak, tak poklosie to wspanialy film oparty na steku klamstw zyda, nienaeidzacego do skraju Polski i Polakow - zlote zniwa grossa. Tak Polacy byli zli zas niemcy dobrzy. Tego was tylko nauczylo pelo i ta propagandowa medialna papka ktora codziennie spozywacie: tvn, gw i liweek. Zeby srac we wlasne gniazdo trzeba byc naprawde skonczonym jelopem. " x I dobrze, jesteśmy wszyscy jełopami. Ulżyło Ci? Wylałaś już całe prostactwo i gnój z siebie? Czy jeszcze trochę? Dawaj, pokaż jeszcze swoją wyższość. Bardzo patriotyczne jest zwłaszcza kaleczenie języka polskiego i brak znaków diakrytycznych (dla nie-jełopów: brak ogonków). Pokaż jeszcze więcej wpisów prawdziwego patrioty, żeby dzieci miały się na czym uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzialam filmu, ale juz sam fakt,ze dobrzy, inteligentni aktorzy odrzucili przyjęcie w nim rół mówi za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mohery idą, mnie by się było wstyd pokazać w kinie z takim towarzystwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie? jeżeli w szkole pozwalają to znaczy ze to odpowiedni wiek i nie ma sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×