Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Graco Cashback dostała już któras pieniądze z tej promocji

Polecane posty

Gość gość

Napiszcie bo mogłabym wózek kupić w styczniu w sumie ale nie wiem czy sie nie pospieszyć bo ostatnie dni tej promocji Graco Cashback , naprawd zwracają te 350 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie takie akcje tylko utwierdzają w przekonaniu, że ceny za sprzedawane produkty są mocno zawyżone, więc takich firm i "promocji" unikam, naciągaczom kieszeni napychać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ma promocji żle, jak są też źle- takiemu nie dogodzisz cieszyć sie ze firma robi promocje a nie głupoty pisać ze unikasz nigdy nic z promocji nie kupiłaś ???? pierwsza jesteś żeby biec do marketu pewnie jak chleb przeceniony 30 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy korzysta z promocji jak ktoś pisze że nie to udaje ze taki to niby bogacz... ściema tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Kuś
No właśnie. Czy ktoś dostał? Bo ja na razie otrzymałem informację, że: "Status : Niezgodne Zakupiony artykuł o podanym numerze serii i modelu nie jest w zakresie oferty. " Jak fotelik samochodowy marki Graco może nie być w ofercie, kiedy promocja obejmuje wszystkie? Kwestia tylko ceny. Kolejne naciągacze, a sprzedawcy w sklepach dostaną po gadżecie za nabijanie klientów? Czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również otrzymałam informację jak mój przedmówca, jestem ciekawa michał kuś czy udało ci się to wyjaśnić. Na infolinię nie można się dodzwonić masakra jakaś. Czekam na informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie otrzymałem pieniędzy z cashbacka! Zakupiłem fotelik Graco Logico LX Comfort. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymałem, że ten fotelik nie jest objęty promocją. W regulaminie było napisane, że promocja dotyczy "wszystkich wózków, fotelików i produktów do domu marki Graco". Jedna wielkie oszustwo, ściema i naciąganie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaabbwo
To samo jak wyżej...kupiłam wózek graco evo xt i też dostałam odp. Że ten model nie jest objęty promocją...mhm szkoda tylko że nigdzie nie było wcześniej onformacji o tym że jakieś modele nie są objęte promocją!!!mam pytanko czy ktoś się odwołał i dostał jakąś odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berchearchatarcha
U mnie ta sama sytuacja. Oszustwo i 100 zł w plecy. Napisali: "Zakupiony artykuł o podanym numerze serii i modelu nie jest w zakresie oferty." Tylko w regulaminie nie ma informacji, że ten model jest wyłączony z promocji. Zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta, gdyż wprowadzono mnie w błąd i gdybym wiedziała, że wózek będzie jednak 100 zł droższy nie kupiłabym go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość SR
U nas także taka sama sytuacja, mail z odpowiedzią "Zakupiony artykuł o podanym numerze serii i modelu nie jest w zakresie oferty." Jak to przeczytałam to aż mi ciśnienie skoczyło, bo w regulaminie nic nie ma o modelach wykluczonych promocją....Co za Oszustwo!!!! Ja również jak poprzednik zgłoszę to do Rzecznika Praw Konsumenta....Jak bym wiedziała to nie kupiłabym fotelika do karmienia tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana matka
oszuści nie zwrócili mi pieniędzy. U mnie tak samo odpowiedzieli, nie dostałem zwrotu. Czy ktoś do GRACO pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam pieniążki w styczniu , całą kwotę, a dobrze wypełniłyście wnioski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba tylko jedna osoba otrzymała... pewnie pracownik graco :) ja wypełniłem wniosek..prawidłowo i czekam.. ostatnio jak sprawdzałem na śledzeniu to byłą informacja ze w trakcie weryfikacji... teraz nawet nie moge już tego sprawdzić ponieważ jest ta funkcja wyłączona a pojawia się komunikat " DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W PROMOCJI PAŃSTWA WNIOSKI SĄ W TRAKCIE REALIZACJI Wychodzi na to że BANDA OSZUSTÓW i dalismy się zrobić w trąbe. mozna teraz firmie zrobić skuteczną ANTYREKLAME!!! Co do wątpliwości o prawidłowe wypełnienie wniosku.... to przy nieprawidłowym system ich nie puszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory nie dostałem, chociaż zakupiłem produkt w ostatni możliwy dzień więc poczekam jeszcze tydzień i będę dzwonił. Jakieś 2 tygodnie po wysłaniu dostałem komunikat na stronie niezgodne. Dzwoniłem do nich i jakaś Pani z ukrainskim akcentem odebrała. Stwierdziła że zaszła pomyłka status zmienił sie na zgodne zwrot w trakcie realizacji (meilem nie dostalem zadnej informacji). Do tej pory nie mam pieniążków. czekam na zwrot 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do kogo tam dzwonić ? teraz nie widzę żadnego kontaktu...a status na stronie miałem zgodny? możesz podac nr telefonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok znalazłem Gorąca linia Polska: +48 225839086 + kod 43912 akurat trafiłem na miłą panią z polskim akcentem.... po podaniu nr wyjaśniłą iż wszystko jest ok ale mają duże zainteresowanie i z informacji od przełożonych może przekazać że do końca lutego wszystkie zwroty mają być wysłane. wiec ...coż czekam do końca lutego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja tez poczekam do końca lutego. Mam nadzieje, że wszystkim wypłacą. jak ktoś miał jakiś negatywny komunikat to może trzeba dzwonić i sytuacja zostanie wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne problemy miałam na początku złożenia wniosku. Potem podczas rozmowy telefonicznej Pani poprawiła wniosek i czekam. Telefonowalam już kilkakrotnie i nic. Najpierw zapewniali, że maja opóźnienia, wczoraj że potrwa to jeszcze tydzień . Bardzo zrazilam się do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już dostałam zwrot :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś dostał zwrot to niech pisze z jaka datą wysłał wniosek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś chyba już po piątym telefonie otrzymałam informacje, że w piątek będą wysyłać przelewy. Zapytalam wprost o zwrot i poinformowalam, że zamierzam się udać do rzecznika praw konsumenta. Pani z ukraińskim akcentem zapewniła, zebym poczekała na zwrot do 3 marca, bo maja duże spóźnienie. Zobaczymy, przestaje im już wierzyć w te obiecanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam od 6 grudnia i nic nadal brak zwrotu. Jeżeli do końca lutego nie otrzymam zwrotu to składam skargę do rzecznika i napewno już ani jednego produktu tej firmy nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma trochę niepoważna. W warunkach jest napisane miesiąc na rozpatrzenie wniosku. Szkoda, że nie napisali ile czasu na zwrot od chwili o decyzji pozytywnej. Każdy kto kupił produkt w promocji raczej się liczy z każdym groszem i może te pieniądze, choć niewielkie bardzo by mu się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie ilość zgłoszeń ich przerosła? Ja spokojnie czekam, dostałam informacje że na początku marca będą pieniążki. Ja cierpliwie czekam Ja sądzę że tak poważna firma jaką jet Graco na pewno zwróci choć z opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam zwrot z Graco na początku lutego, wcześniej była informacja że mają opóźnienie, czekajcie, na pewno też wam zwrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie była taka informacja, że maja opóźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś po długim czasie oczekiwania dostałam zwrot. Jedno wiem napewno nie skusza już mnie takie promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś do niech dzwoniłem. Pani poinformowała, że do końca marca powinni być wszyscy spłaceni. Zobaczymy. Powiedziała również, że 29 lutego część osób już dostała zwrot (ja się niestety nie załapałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już też dostałam zwrot, ale telefonów wykonałam miliony, a zgłoszenie było od 29 grudnia, bo wcześniej mi nie zaakceptowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Kuś
Jak ktoś miał problem z przyjęciem wniosku to niech dzwoni. Ja już pieniądze mam na koncie. Dodzwoniłem się od razu, a miła pani poinformowała mnie, że SYSTEM odrzucił wniosek bo nie widział, że to produkt Graco... Bez komentarza. Rzufik1 dzięki za nr telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×