Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaaa133

Mamy na wrzesień 2016

Polecane posty

Gość Agaaa133

Hej, są jakieś dziewczyny starające sie o dzidziusia na wrzesień 2016 Ja właśnie zaczynam, to moj 5 cykl starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeśli wszystko dobrze pójdzie to ja! Dziś robiłam test ciążowy na 3 dni przed planowaną @ i wyszła druga widoczna kreska, ale nie taka bardzo wyraźna :) Jutro idę na betę , będzie to 12 dzień po owulacji :) Chciałabym zrobić mężowy wymarzony prezent na Gwiazdkę :) to nasz 3 cykl starań :) pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Cześć Agusia :* trzymam kciuki dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
hej dziewczyny! Ja dostalam najcudowniejszy prezent swiateczny :) w piatek okazalo sie ze sie udalo ! I to juz po pierwszym cyklu! Nie moge przestac sie smiac i plakac (ze szczescia oczywiscie) jednoczesnie :D Dlatego dziewczyny uwiezcie marzenia sie spelniaja!! Tymbardziej ze lekarze mowili ze nie zajde w ciaze bo mialam niby bardzo wysoka prolaktyne. Wesolych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudiaGK - mi rowniez wyszla prawie niewidoczna druga kreska a potem na krwi 4 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To termin na wrzesien ? Czy na sierpien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ja juz nie wierze w marzenia.... :)))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola24567
czesc :) my rowniez staramy sie o dzidziusia. mam nadzieje ze bedzie wrzesniowy, teraz czekam z niecierpliwoscia na sylwestra , mam nadzieje ze sie udalo. mam juz corcie, ale nie pamietam czy mialam jakaies wczesne objawy. tylko po 6 tygodniu dalo sie we znaki wszytsko jednoczenie. maz mowi jak nie teraz to w nastepnym miesiacu, ale sie boje ze nie wyjdzie. a mialam byc taka twarda i sie nie przyjmowac, ale nie da sie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zapraszamy na nasz nowy warek wspolnie czekajmy na 2 kreseczki! Bedziemy sie wymieniac doswiadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ile corcia ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola24578
2. lata, rozbiegana rozadana, czas na rodzenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przed Świętami byłam na becie...i jest 78 :D , mąż dostał najcudowniejszy prezent jaki mógł sobie wymarzyć :D w poniedziałek idę powtórzyć betę i czas się zapisać do lekarza :) martwią mnie tylko bóle podbrzusza takie jakby menstruacyjne. Też tak macie? Pozdrawiam! Wesołych Świąt!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola24578
tez mam takie bole, szczegolnie jak sie zmecze ( a wystarszczy poodkurzac). wczoraj kolezanka zapytala czy jestem w ciazy bo mam wielkiiiiii brzuch, a to teoretycznie 4 tydzien. test dopiero w sylwestra zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola24578 to życzę drugiej kreseczki :) mi wczoraj wyskoczyła opryszczka, paskudztwo totalne...zestresowałam się bo w necie jest pełno informacji ze to niebezpieczne dla płodu, ponoć jeśli wyskoczy pierwszy raz....ja mam to cholerstwo od dziecka, ale teraz miałam 5 lat spokoju...mimo wszystko martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlaudiaGK to gratulacje ja tez robiłam test 21.12 i tez wyszła druga kreseczka byłam wtedy 4 dni przed planowana @ wiec można powiedzieć jesteśmy na tym samym etapie ;)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżorżeta
Hej dziewczyny :) To nasz 6 cykl starań. W 3 cyklu udało się, ale szczęście trwalo niestety tylko 4 tygodnie :( Teraz jestem dobrej mysli. Aktualnie tydzien po owu i taka malutka nadzieja, ze się udało... Mam już syna 3letniego i teraz marzymy o córeczce. Trzymajcie kciuki :) Gratuluję wszystkim, które już testowały i wiedzą, że będą mamami :) Chciałabym bardzo dołączyć do waszego szczęśliwego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżorżeta bardzo mi przykro :* na pewno tym razem się udało i urodzisz piękne, zdrowe Maleństwo! :) bądź dobrej myśli :) Trzymam za Was kciuki. Ja dzisiaj znów byłam na becie i jest 717 :D czyli ładnie rośnie :) oby wszystko było dobrze :) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżorżeta bardzo mi przykro :* na pewno tym razem się udało i urodzisz piękne, zdrowe Maleństwo! :D bądź dobrej myśli :) Trzymam za Was kciuki. Ja dzisiaj znów byłam na becie i jest 717 :D czyli ładnie rośnie u:) oby wszystko było dobrze :) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżorżeta
Dzieki Klaudia :) Tak sie staram nie nakręcać, choć mam kilka objawów, jakie pojawialy mi się tylko przy ciążach - ból glowy, duszności, zawroty głowy. W sylwestra testuję, powinno już cos wyjść. choć przy młodym w 32 dniu cyklu miałam cien cienia na teście... pięknie rośnie ci Beta :) też tak chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Oj dziewczyny. U mnie 9 cykl starań. Owulacja jutro nadejdzie, przy moich 25 cyklach :/. Chociaż to różnie bywa... testy owulacyjne robie. Zobaczymy czy będzie piękny prezent na rocznicę ślubu :). 12.01 @ ma niby przyjść. Wiec zobaczymy. Mąż cały czas do mnie.... "cały czas o tym dziecku mowisz" ... tylko On nie wie jak mi tej istotki brakuje.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze klaudia ciebie sie czytac nie da! Od 3 miesiecy piszrsz to samo - ze kochasz sie z mezem 2 razy w miesiacu - ze on nie chce dziecka - ze masz lipna sytuacje zyciowa, tesciowa cie nie lubi a u mniej mieszkasz Bla bla bla Jeszcze dluuuugo w ciazy nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gość weź Ty się odp********ode Mnie... Forum jest od tego by pisać i wspierac. Co Ty wiesz.... po drugie, widać że Cię to też boli bo pewnie tez w ciaze nie możesz zajść ;] jak mi przykro... Dziękuję ze jesteś moja/im wróżbita. Coś jeszcze? Wiec jeśli Ci się tego nie chce słuchać to po prostu nie czytaj i nie komentuj. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moją imienniczkę :) nie przejmuj się, chodzą po tym świecie niestety takie osobniki jak nasz gość ;) A co do tematu, to nie martw się, trzymam kciuki aby udało się Wam w tym cyklu :) bądź dobrej myśli :) a mężem też się tak bardzo nie przejmuj, większość facetów ma do tego inne podejście :) ale na pewno jak tylko dowie się że jesteś w ciąży to będzie bardzo szczęśliwy. Też na pewno na swój sposób przeżywa Wasze starania :) nie trać nadziei i pogody ducha :) pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i trzymam za Was kciuki :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Cześć Klaudia ;) przepraszam, że tak agresywnie zaczęłam :). Dziękuję za wsparcie. Niech się wszystkim dziewczynom uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola24578
witam was dziewczynki, ja juz po tescie i niestety negatywny :( troche smutno ale nie wszytsko stracone, mam nadzieje ze okres nie przyjdzie i za tydzien bedzie pozytywnie .... pozdrowienia ! bawcie sie dzisiaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa133
Dziewczyny trochę się nie odzywałam, ale mąż mnie prosil żebym trochę opuściła i się tym tak bardzo nie przejmowała, więc się starałam nie myśleć o tym wszystkim i przygotowania przedświąteczne też mnie zajeły :-) Na dziś mam termin @ ale nie ma na razie, nie mam żadnych objawów i mam przeczucie że sie nie udało :-( Claudia kochana, jak to moj mąż mowi, że spokojnie, uda się, myśl pozytywnie, a głupie komentarze olej :-) Dżorżeta trzymam mocno za ciebie kciuki :-) KlaudiaGK gratuluje ci kochana :-) Ola to za tydzień masz mieć okres i już test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga - rob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Aga zrób test ;) i daj znać! :) . Ja juz tak przestałam myśleć ;) co ma być to będzie :) młoda jestem więc jest czas :) Dziewczyny niech ten 2016 rok będzie Najlepszym rokiem dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×