Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mojemu chłopaki urodziło się dziecko.

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy razem 8 miesięcy. Poznaliśmy się w pracy i uwiodłam to, on miał po 4 latach kryzys. W ciągu 3 tyg zostawił ją dla mnie. Niedługo później okazało sie ze jest w ciąży. Wczoraj urodziła córkę. Cały dzień był z nim. Dzisiaj od rana. Postanowiłam pojechać i zobaczyć co on robi. Będąc w szpitalu zauważyłam, że ich więź jakby odżyła. Czy to możliwe? Jak weszłam to ona trzymała jego dziecko, a on robił im zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle napisalam po 4 latach małżeństwa mieli kryzys, ona nie mogła zajść w ciążę, on coraz bardziej zdenerwowany. Wyprowadził sie z domu, ale nie wprowadził do mnie zasłaniając się różnicą w stanowiskach, plotkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiez jak wiez ale na pewno dotarło do niego ze stracił rodzine a zyskał du po daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe, gratulacje dla ojca. A czego się spodziewałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zostawil ją dla mnie, noe wrócił kiedy dowiedział się o ciąży to dlaczego miałby teraz wracac ? Nie spodziewałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakałam się po wizycie w szpitalu. Ta malutka jest tak podobna do mojego chłopaka, taka śliczna, dziewczęca. A on zwariował na jej punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nic. Praktycznie od pierwszego USG na które poszedł oddalamy się od siebie. Od tamtego czasu nawet nie spaliśmy razem. Zaczęło się kupowanie wózków, fotelików, łóżeczek. Mój chłopak wszystko montował w teraz jej, a kiedys ich wspólnym mieszkaniu. Malował pokój dla dziecka kiedy ona wylądowała w szpitalu ( nie wiem z jakiego powodu ale była w 8 miesiącu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla mamy, ojca i Ciebie macocho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak wpieprza sz się z kopytami w czyjeś zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy ja coś zrobilam ? Tylko połączyło nas uczucie. A że mieli kryzys to odszedł od niej. Tylko dlaczego miałby teraz wracac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowo, to dobrze ci tak. Nieważne czy małżeństwo ma kryzys czy nie- nie wp*****la się między dwoje ludzi. Wziełaś się za żonatego i teraz ty zostaniesz na lodzie,poczujesz to co jego żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw tego chłopaka w spokoju. Dziecko potrzebuje ojca. Poszukaj sobie wolnego bezdzietnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd teza,,Zostaniesz na lodzie? ". Miałby wracać do kobiety którą zostawił? Do kobiety z która jeszcze 8 miesięcy temu chcial wziąć rozwód? Niby dlaczego miałby wrócić? Dziecko potrzebuje ojca ale on nim jest mimo że nie będzie z mamą swojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie ma 18 lat a 31 lat, dobrze wiedział jaką podejmuje decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:04 - głos rozsądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między nimi było naprawdę źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci tacy są Zawsze ale to zawsze wracają do żony Mogą się zarzekac ale nic to nie zmienia. Zostaniesz na lodzie. Jeśli masz jakiekolwiek uczucia zostaw go i pozwól im sobie poukładać. On ma dziecko. Ten maluch jest najważniejszy nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a teraz to chyba między wami jest źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ten maluch jest ważniejszy ? Mam zniszczyć sobie życie, odmówić miłości, związku dla obcego mi dziecka ? Myślisz że ona jest w stanie wybaczyć zdrade ? Zostawienie w ciąży? Bo ja nie widzę nadziei dla tego związku. Jeszcze 4 miesiące temu powiedział że złoży pozew o rozwód bez orzekania o winie po urodzeniu dziecka, żeby wszystko załatwić razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to nie prowo, to ten facet to odpad genetyczny, a nie mężczyzna i znajdź sobie lepiej innego. Ty piszesz o miłości i związku, a zobacz jak on się zachował względem byłej partnerki - zdradzał ją i porzucił w ciąży. Ty myślisz naiwnie, że ciebie nie będzie zdradzał? Teraz pewnie jesteś młoda i ładna, to korzysta, ale uroda i młodość szybko przeminą, a faceci jego pokroju błyskawicznie znajdują sobie młodsze kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak. Pierwszy raz uprawialismy seks kiedy odszedł od żony, ale nie chciał zamieszkać ze mną. Nie zdradził jej dopóki nie odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie On jest teraz? Co On myśli i czuje? Co mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Bo z wpisów wniosek,że może jakieś 18.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś taka pewna jego miłości czemu zakładasz posty na kafle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradził ja bo oficjalnie dalej są małżeństwem a ty tylko kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ? Jest pewnie w szpitalu. Miał dzisiaj kąpać swoją córkę. Co myśli nie wiem. Co czuje też nie wiem bo od czwartku czyli od dnia kiedy ona jest w szpitalu nie rozmawiał ze mną. Mam 23 lata. Nie jestem pewna jego miłości ale też nie rozumiem co miałoby na celu wracanie do byłej żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie należy do mega uczuciowych. Mało kiedy okazuje uczucia itp. Mimo to jednak jak urodziłam dziecko ON ZWARIOWAŁ. Kompletnie zwariował na Jego punkcie. Trwa to do dziś, a syn ma już 7lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×