Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mojemu chłopaki urodziło się dziecko.

Polecane posty

Gość gość
przeciez to ta sama prowokatorka od szefa k jego ciezarnwj zony, od adwokata i lekarki...poza tym juz ten sam temat byl...cos kiepsko sie starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze wpadłam w ostrą wymianę zdań z jego bratową. Kurczę niepotrzebne mi to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to dar.bozy gratuluje.autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego mo gratulujesz ? Ja dziecka nie ma. Mnie dziwi dlaczego ona zaszła w ciążę akurat kiedy mieli największy kryzys. Akurat wtedy lekarz trafił z diagnozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wyjść z twarzą to ty go zostaw bo i tak on to zrobi. A jeśli ty to zrobisz pierwsza to przynajmniej nie będą gadać ze zostawił cię dla byłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo tej samej osoby co tu wiecznie udaje sekretarke. Nie odpisujcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie odkrylam, ze jestem w ciąży. Przed chwila wykonałam test. Teraz juz nie bedzie musial mnie zostawiać, bo bedzie mial dziecko ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialiśmy. Przyszedł ze zwolnieniem do pracy. Przez najbliższe 2 tyg będzie ofrlanhm tatą i mężem. Poprosiłam go o rozmowę. poszliśmy na kawę. Powiedział że gdyby wiedział o ciąży to nigdy jej nie zostawił. Twierdzi że od 5 miesięcy dawał mi do zrozumienia że nie jest zaineterdowany. Ale bal się powiedzieć w prostu bo myślał że będę się mściła. I to chyba nie jest głupi pomysł. Taki romans mocno mu zaszkodzi bo awansu jeszcze nie dostał. A prezes nie toleruje romansów. Poinformował mnie że kocha swoją żonę i Córkę a ja dałam mu rozmowę kiedy tego potrzebował. No coz wracam do pracy. Nie jestem sekretarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko następnym razem jak wymyślasz jakaś historie to zaplanują ja od początku do końca. Porobilas kilka błędów gdzie prowokacja się posypała. Ale już było prawie dobrze następnym razem może ci się uda wszystkich oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w ciąży ktoś się podszpodszywa. To ktoś podszywa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, proszę się nie podszywac. Nic takiego mi nie powiedzial, bzdury to są. Post o ciazy jest moj. I juz nie moge sie doczekac az mu to powiem. Musze znalezc odpowiedni moment. Myslicie, ze teraz nie wroci do zony ? Nie bedzie mial juz przeciez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odegraj się na nim jak tylko możesz. Dlaczego masz cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tupeciara jeszcze do szpitala pojechała. Wyobrażacie to sobie ? Kochanica waszego męża przyjeżdża do szpitala zobaczyć co sie dzieje. Czujecie to ? Ja bym cie chyba pobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież oni byli w związku! Nie widzisz że tu jest wina tylko tego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka debilka 22 letnia mojego męża ogarnęła. Bo "przerósło starego dziada dorosłe zycie". Kit im w ucho!! Życzę im długiego szczęśliwego życia z dala ode mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie chcial to sama by niczego nie zrobila. To po pierwszw po drugie co dopiero teraz zobaczyl jak bardzo kocha zone ? Gdzie był jak jego kobieta nie mogła zajść w ciążę ? Ja bym poszła do najważniejszej osoby w firmie i powiedziała jak wygląda sytuacja. Niech wyleci na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch.j z tym, ze byl w zwiazku. Kobieta z klasą nie uwodzi zonatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona uwiodła i co ? Mieli kryzys ? Mieli ! Chcieli rozwodu? Chcieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudzego męża się nie rusza. Facet d**ek ale autorka jest totalnym debilem. Uwiodla go. Mogła zarzadac od razu rozwodu jeśli chciał z nią wejść w romans,związek czy co to było. Facet totalny ułom,a autorka nie lepsza. Teraz będziesz miała dziewczyno nauczkę. Lepiej brać faceta wolnego,niż być drugą. A teraz się bujasz ile czasu z facetem,który wodzi Cię za nos? Już dawno powinnaś odejść,a Tak to pajac robi co chce,a Ty płaczesz jak nikt nie widzi. Zresztą facet Ci nie obiecywał ślubu,starości. Mamil i kręcił by pourzywac trochę. Miej godność kobieto i splun na dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem tak. Albo prowo. Albo pusta tania 23 letnia dziewczynka. Przeczytalam wszystko i smieje sie w pol. Nie doroslas dziewczyno bo kobieta nazwac cie nie mozna. To twoje nagminne powtarzanie MOJ CHŁOPAK, BYLIŚMY W ZWIAZKU. Uswiadom sobie dzieciaku raz na zawsze. Nie byl po rozwodzie wiec ,NIE byl Twoim chlopakiem tylko co najwyzej KOCHANKIEM, NIE byliscie zwiazku tylko mieliście ci najwyzej ROMANS. Choc z wypowiedzi srednio płomienny. Nie pochwalam faceta bo sama jestem mezatka i to w dodatku w ciąży, ale to co ta laska ty wypisuje to poprostu szok. On postapil podle to fakt. Ale po pierwsze tak jak ktos wyzej napisał nje wp*****la sie miedzy dwoje ludzi chocby mieli kryzys na miarę 3 wojny swiatowej. Sama napisalam ze go uwiodlas. Postapilas jak tania k****,tym bardziej ze mialas świadomość ze ona jest w ciazy. I te infantylne pytania, ojej , o Boze , czy ona musiala zajsc w ciaze akuray wtedy jak mieli kryzys. Tak idiotko! Musiala bo ratowali malzenstwo i widocznie Pan Bog im zeslal to dzieciatko..widocznie to dopiero byl ich czas. Wysmiewanie ze wychodził na 2 godziny bo lekarz jej wyznaczyl czas plodny ? Obys nigdy nie zaznala tragedii jaka jest dla kobiety niemozliwosc zajscia w upragniona ciaze. Jestes glupia, denna i pusta. W dodatku nie masz zadnej godności. Facet popelnil blad ale mysle ze jego kara najwieksza jest to ze wpakował sie w jakiekolwiek relacje z toba. Choc w glebi serca mam nadzieje ze to prowo. Bo jesli naprawde takie laski chodza po świecie to rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ciąży dowiedzieliśmy się dopiero po ich rozstaniu. Byla w ciąży ale sama nie wiedziała o tym. Ona wszystko podporzadkowała pod dziecko. Żyli tak 3 lata. Dopiero po 3 latach szła w ciążę kiedy mieli największy kryzys. Akurat wtedy ? Wyjechali na urlop, żeby jakoś poratować małżeństwo, ale nawet na urlopie nie potrafili żyć ze sobą. Uwiodłam to, bo dałam mu rozmowę, wsparcie. Tego u swojej żony nie miał. Dzieckiem malznetwa nie uratują. Ok dzisiaj był zmęczony ale szczęśliwy, z błyskiem w oku, ale długo nie wyrobi. Oni mieli grafik kiedy mają uprawiać seks i o której. Czy to normalne? A ja ? Od czwartku ciągle płacze, po rozmowe z nim nie potrafię sie skupic, chciałabym wypłakać się komuś, ale nie mogę bo nikt o nas nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćbys sie zesrala, to teraz przestalas sie liczyć. Jestes dla niego zerem. Zabawil sie i wrocil do zony. Ten scenariusz chyba byl do przewidzenia ? Dla niego jest teraz najwazniejsza córeczka, i zona która mu ja dala. A nie jakaś pusta doopodajka , z ktora co najwyżej mozna sie zabawic. Zycia nie znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ta żona nie byla ważna 9 miesiący temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo uwiodlas debila i roochacza. Ale teraz jest wazna i Ciebie ma w doopie, zrozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście zj****i. Koleś jest ewidentnym gnojem A wy tylko jedziecie po autorce, bo ojej córeczka mu się urodziła. Tak jak ktoś tu napisał.. JeszcZe pomnik mu postawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje sa siebie warci. Ale niech autorka sie nie sra, ze ja teraz zostawił. Czego sie spodziewala ? Big love i odejscia od zony i świeżo narodzonego dziecka ? Takie rzeczy to tylko w filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 8 miesiący temu wybrał mnie. To dziecko nie powinno nic zmienić. Dzisiaj nawet nie pozwolił się dotknąć. Po tym wszystkim będą szczęśliwą rodzinką? Jego tekst że chciał do niej woroc zaraz po informacji o dziecku. To ona miała fioła na temat ciąży nie on. To nie on dawał jej spi o której kiedy mają uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś odpuścić już wtedy, gdy wiedzialas ze jego zona jest w ciąży. Na ch.j ci taka c***a ktora zostawia kobietę w ciąży i leci sie pocieszac do innej ? Ciebie czekaloby to samo podczas najblizszego kryzysu. A takowe w zwiazkach sie zdarzaja i to nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×