Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mojemu chłopaki urodziło się dziecko.

Polecane posty

Gość gość
"zostanie obgadany w firmie",ha ha ha,a myslisz ze on sie tym przejmuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czymu ma się nie przejmować? Walczy o awansu, który w zasadzie ma w kieszeni, ale informacja o romansie zmieni plany prezesa firmy. A jeszcze różnica między stanowiskami spowoduje ze to on straci pracę nie ja. Ona bez pracy po macierzyńskim, on bez pracy bo romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze żona i córka wszystko mu wynagradzą? Az tak ich nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego slowo przeciwko twojemu. Powie, ze jakas wariatka sobie wymyslila romans i mu uwierza, bo to co wypisujesz pokazuje ze masz cos z glowa. Ani z roba nie zamieszkal? ani nic ci nie obiecywal. w dodatku urodzilo mu sie dziecko, wiec rsczej uwierza szczesliwemu tatusiowi z pozycja w firmie niz zakochanej wariatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestes autorko zalosna,widac jak bardzo nie mozesz pogodzic sie z faktem ze zonaty facet kopnal cie w dooope:D i jeszcze osmieszac sie tym faktem w firmie,mam nadzieje ze to provo ,bo nie wierze ze w realu takie pustaki istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nawet do żony nie przyznał się. 2 lata tamu wspapracowaliśmy w jednym projekcie. Takie złączenie firm. Grono dyrektorów obu firm zostało sobie przedstawione - podali sobie dłoń, uśmiechneli się do siebie i to tyle. Przez cały dzień udawali, że nie znają się, przyjechali osobno. O dziecku też nikt nie wie. Wziął zaległy urlop. Mam szansę wygrać tą sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie co udzielac w tym temacie bo ta panienka potrzebuje dobrego psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ona, dawno nie zakladala tematu jako sekretarka, ani biedna matka co ja syn po urodzeniu dziecka olal to teraz wymyslila to provo. I dalej bedzie pisac, na ale, bo przeciez itd i robic z siebie debila do ktorego nic nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie trollicy. Mają płacone od postów z reklamami - tych wklejanych co 6-7 postów forumowiczek. Im więcej temat ma stron, tym więcej reklam = więcej kasy. Forum padało, więc znalezli nowy sposób na Kafe - na g****oburzę. Zatrudnili kilka osób, które zakładają kontrowersyjne tematy - np. ten, ten o sekretarce, o 500+, o bratowej. Prowo się rozkręca, jeśli nie, trole wchodzą na tematy forumowiczek i rozpętują g****oburze. Nie zdziwiło was, że trolle siedzą ostatnio 24/7 na Kafe? I że w większości ich wypowiedzi wyczytać można jeden styl? BTW. jeden z nich to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak puscisz plotke, ze mieliscie romans, to tak samo polecisz:p A u niego moze jeszcze przymnkna oko, jesli ma dobre uklady z szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie trollicy. Mają płacone od postów z reklamami - tych wklejanych co 6-7 postów forumowiczek. Im więcej temat ma stron, tym więcej reklam = więcej kasy. Forum padało, więc znalezli nowy sposób na Kafe - na g****oburzę. Zatrudnili kilka osób, które zakładają kontrowersyjne tematy - np. ten, ten o sekretarce, o 500+, o bratowej. Prowo się rozkręca, jeśli nie, trole wchodzą na tematy forumowiczek i rozpętują g****oburze. Nie zdziwiło was, że trolle siedzą ostatnio 24/7 na Kafe? I że w większości ich wypowiedzi wyczytać można jeden styl? BTW. jeden z nich to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna sie dostac do tej pracy ? Bym sobie dorobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes nie toleruje związków w pracy. Ale zawsze Ci wyżej mają gorszą sytuację. Awansu nie dostanie a to może go zaboleć. Nikomu nie powiedział, ze mu się dziecko urodziło. Powiedzcie co mogę zrobić żeby to zabolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze to prowo. Laska ma 23 lata i pracuje w korporacji. Dwa lata temu tez juz pracowala. Buhaha...no chyba jako sprzataczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata tamu miałam praktyke. Studiuje zaocznie. Nie znajmuje wysokiego stanowiska, jestem raczej niższą osobą ale do wszystkiego co chodzi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ciekawe jak cie niby wposcili na oddzial, dzien po porodzie i to na sale do nich. Troche tu pojechalas...musisz sie bardziej starac z tymi prowokacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Powiedziałam że jestem z rodziny. Wypuścili mnie na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I weszlas do nich i co im powiedzialas? hehe wymysl cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego zona spała, a on nosił córkę na rękach, spytałam czemu nie ma z nim kontaktu i już musiałam wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, i co jeszcze wymyslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, wposcili ja na sale do kobiety po cesarce...haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis sytuacji w szpitalu dokladnie jak opisywala "biedna" matka i synowa tez po cesarce...zaraz poszukam tego watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później położył koło niej małą i tyle. Ona czuje sie dobrze. Czemu mieli by nie wpłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 miesiecy zwiazku i "uprawialismy seks 2 razy", zaraz sie zesram ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sobie kochaneczka Ważniejsza niz mala córeczka Kochanek wrocil do zony Chyba jest popiertolony Zona dziecko chciala miec Dla mnie to jest zwykły śmieć Poczela sie na zlosc glupia corunia Odbije jej zaraz tego tatunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kochalismy 2 razy. Bo później nie mial siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie przyznał sie do wlasnej żony? A to gnida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma godności. Ogarnij się autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×