Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mojemu chłopaki urodziło się dziecko.

Polecane posty

Gość gość
Na kafe juz taka mentalnosc. Nic nie poradzimy. Widac siedza tu same zdradzane zony albo kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumiem. Kto jest żoną nie wie nikt, wiadomo, że ją ma bo nosi obrączkę. Chociaz jak był ze mna to jej nie nosił, teraz znowu zaczął. Dalej nikt nic nie mówi o jego dziecku w firmie. Pomijajac tą rozmowe. Znam realia i wiem jak wygląda praca w takich warunkach. Przypuszczam że będzie bezrobotna po macierzyńskim. Nie wiesz jak wyglądał masz seks. On mnie nie przeleciał tylko kochał się. Co musiało dziać sie w tym małżeństwie, ze On zdecydował się na rozwód? Jak ona musiał niszczyć życie chcią posiadania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to straszne! Bardzo jej dobrze, ze straci prace. On tez! No ty pewnie tez, jak sie rozniesie po firmie. Bedziesz miala kiepsko, bo on ma napewno uklady, a ty znowu bedziesz musiala zaczynac od nowa, ale moze tam tez uwiedziesz jakiegos szefa i dostaniesz posadke. Zobaczysz, jeszcze bedziesz sie cieszyc z nowej pracy, no chyba ze pojdzie za toba plotka, ze uwodzisz szefow, to bedziesz miala troche przerabane. Powinnac szukac pracy w typowo meskich firmach, zeby inne dziewuchy ci doopy nie obrabialy. Dzasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna zmienic zdanie, rozwodu nie wzieli, wiec o co ci biega ? Taki byl wspanialy ten seks ze tylko dwa razy ? Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiadomo że on ma układy? Co ona też dała tyłka innemu ze ma Taki w stanowisko? Jeszcze ma. I on nie jest moim dyrektorem. Nie współpracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest uposledzona umysłowo. Nie widzicie tego ? Nie dociera do tego pustaka nic a nic.... Kocham sie z nią....buhahahaha . Kocha to sie para zywiaca do siebie uczucie zwane miloscia . On Cie przelecial dwa razy dla rozrywki, co najwyzej uprawialiscie seks. Ale nie kochal sie z Toba !!! Jestes naprawde tak glupia czy nienormalna ? Nic do Ciebie dziewczyno nie dociera. Mial, ma i bedzie mial Cie w d***e. Takie idiotki jak Ty nie zaslugujac na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie jest na wysokim stanowisku to sie ma ukaldy i znajomosci, takze on spadnie na 4 lapy. a ty, no coz, gdzies cie moze przyjma. Bedziesz musiala cos wymyslec dlaczego stracilas prace, ale cos wymyslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona jest wyksztalcona i inteligentna i dlatego zostala dyrektorka. Ale mozesz faktycznie swoj pomysl wykorzystac i moze uda ci sie dostac nowa prace przez lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiadomo, ze on ma uklady? to normalne i oczywiste, ze bedac na wyzszym stanowisku ma sie uklady, tak samo jak to, ze jutro tez bedzie dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ale po co ci taki facet z bagazem? daj sopokoj, chyba zaslugujesz na kogos lepszego, a nie ma faceta ktory zdradza przy wiekszym kryzysie? Poza tym co z niego mialas? I tak sie z toba nie kochal, to jaki z niego pozytek? Znajdziesz faceta co coe doceni, a oni ooboje zasluguja na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah oni oboje zasługują na siebie... co ta jego żona wam zrobila. Autorka pisała że to inteligenta babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo a wy się produkujecie. Autorka naciąga was na wpisy swoimi głupim komentarzami. Możecie tysiąc razy jej powtarzać argumenty, a ona swoje będzie ciągła i głupia udawała, bo wtedy więcej wpisów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie sobie film "Obsesja" z Beyonce. Autorce niewiele do tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego całą winę zwalacie na mnie ? Nie rozbiłam tego małżeństwa. Skoro już 2 lata temu nie przyznawali się do siebie. Czy ma układy to nie wiem. Raczej dobre parcie na kase. Nie mówię, że ona jest głupia itp. Nie znam jej. Jedyne co mogłam wywnioskować z jej zachowania - twarda kobieta, która ma jaja, wie czego chce i chyba trudna do współpracy. Dlaczego, za co została dyrektorem - nie mam pojęcia, wtedy na 8 dyrektorów była tylko jedna kobiet. Zakochałam się w nim, rozkochał mnie w sobie. Jest mi ciężko. Nie da się zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwiodlam. Chcieliśmy seksu to mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Twój chłopak to maz innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam się, że od kilku dni są już w domu RAZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wytzymuje. Czasami wpadniemy na siebie w pracy, on udaje że mnie nie zna. Znowu ma obrączkę na palcu. Szczęśliwy tatuś,mąż. A ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×