Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam1990

staraczkowie2015 zapraszam przyszłych tatusiów :)

Polecane posty

Przyszli tatusiowie wpisujcie wiek i ile czasu staracie się o dzidzie:) np. Adam--24lata--16miesięcy i 3 tygodnie :) Temperatura spermy--27.03-->34,9 dzisiejsza temperatura spermy-->34,5 czyli jest już lepiej papcie :) Myślicie że z dzisiejszego serduszkowania wyjdzie jakaś fasolinka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to juz dzisiaj jedno serduszkowanie bylo ,ze wiesz jaka tempka spermy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela1990
Oj Adaś, poserduszkowałabym się z Tobą, szczególnie że Twoja sperma taka cieplutka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fasola bvedzie pewna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pulsowanie dupki przy oddawaniu nasionka do cipuszki było rownomierne? bo to bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamela1990 dziś Oj Adaś, poserduszkowałabym się z Tobą, szczególnie że Twoja sperma taka cieplutka. x Pamelko uważasz że za ciepła? :( Martwie się troszkę... Jestem w tych tematach nowy:) I nie wiem jaka jest idealna temperatura spermy żeby zasiać fasolkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Adas ja jestem Bogdan , 34 lata, 2 lata Dzisiaj temp spermy 39,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela1990
Adasiu, ja marznę strasznie, więc dla mnie temperaturka w sam raz! Szkoda że masz już w kim poserduszkować, bo ja bym była bardzo chętna. Nie ma kto we mnie zasiać fasolki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Adas ja jestem Bogdan , 34 lata, 2 lata Dzisiaj temp spermy 39,5 Kurde z tego co wiem to sperma ma niższą tempkę niż ciało. Jak ty jeszcze żyjesz chłopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pulsowanie dupki przy oddawaniu nasionka do cipuszki było rownomierne? bo to bardzo wazne! x proszę bez szydzenia i żartów!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś pomyslilo mi się . 35,9 ;) Ostatni stosunek odbylem 1,5 godz temu, pulsowanie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś pomyslilo mi się . 35,9 oczko.gif Ostatni stosunek odbylem 1,5 godz temu, pulsowanie w normie x oj i tak troszkę za wysoka ta tępka:( Spermatogeneza, czyli wytwarzanie plemników, przebiega prawidłowo w temperaturze poniżej 34–34,5°C. Podwyższona ciepłota powoduje apoptozę, czyli kontrolowana śmierć komórek, z których powstają plemniki... Ale ja też miałem taką miesiąc temu więc uszy do góry kochanienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś i co zrobiles? Jak obnizyles ta temperaturke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela1990
Adasiu, ale ja zakochałam się w Tobie i nie chcę innych nasionek! Chce mieć z Tobą Fasoleczkę! Chcę czuć Twoją cieplutką spermę i pulsowanie d**eczki! Och... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale zycie z wariatami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamela1990 dziś Adasiu, ale ja zakochałam się w Tobie i nie chcę innych nasionek! Chce mieć z Tobą Fasoleczkę! Chcę czuć Twoją cieplutką spermę i pulsowanie d**eczki! Och... smutas.gif x oj pamela wydaje mi się że jesteś pamelem, a ja gejem nie jestem. Nie to żeby mi się nie podobały zgrabne tyłeczki facetów, ale moje największe dream to fasolka, której facet z facetem niestety mieć nie może :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś i co zrobiles? Jak obnizyles ta temperaturke ?? x zaopatrzyłem się w specjalne plastry na jądra, które obniżają tempkę tu masz do nich linka http://www.przedciaza.pl/poprawa-jakosci-nasienia/54-plastry-chlodzace-moszne.html polecam bardzo skuteczne.:) Musisz też zdrowo się odżywiać, nie nosić obcisłych majtek i spodni, nie chodzić do sauny. Trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahaha ale jazdaaaa :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z czego wy się śmiejecie :( Myślicie że faceci są bez uczuć i nie marzą o takim słodkim bejbiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy Adasiu, wiemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasiu, masz twarde jajeczka? Ile masz żołnierzyków w tych woreczkach? Podobno jak twarde to pełne. Prawda to? Bo też chce pecherzyk i nie wiem czy moj książe mi da bejbe bo cos miekkie ma... pewnie puste... szlajał się menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczekagjdjikzjksmop
a więc teraz ja Tomek 31lat----6mies Temperatura spermy dzisiaj-33,8 co tu tak cicho?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahaha dobre. ubaw po pachy :) więcej takich tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhah :) a jakiego koloru macie siki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co nie pochwalicie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×