Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga oszustka z Lublina Anna J

Polecane posty

Gość gość

Usunęła właśnie temat o pomocy bo ja ludzie poznali, nie dajcie się nabrać, nie wysyłajcie żadnych rzeczy, jedzenia, ubrań itp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie usunela. Moze to i lepiej, przynajmniej potwierdzily sie podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość878
Dzisiaj sporo jest takich osób, które podejmują się oszustw czy wyłudzeń. Może nie wszyscy są oszustami ale większość. Kiedyś już komuś pomogłem na tym forum. Była to kobieta z dzieckiem która naprawdę potrzebowała pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
ej ja ją pamietam!!! żebrala rok temu chyba przed swietami albo jakos tak w tych okolicach pamietam ją dokladnie a co to za temat? moze ktos zrobił screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja screna niestety nie mam ale mam jej meile. Bezczelna dziewucha...Tez pamietam ten temat z zeszlego roku, ale czlowiek zawsze stara sie pomoc, i wierzy ze jeden czlowiek by drugiego tak nie wykorzystal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
ja mialam screeny ale musialam zrobic format moze jezcze n a poczcie cos bym znalazla. Ale zaraz ja pisze o babce ktora miala córke a nie syna? ale tez byla Anna z Lublina,nawet podala osiedle i chyba ulice i ja ludzie zaczeli rozpoznawac ze ktos ją widział w tesco ze podjechala furą i zakupow narobila a ponoc taka budna zebrala aby tylko na zupkę chinską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
w tym linku co wkleilam jest ona odkryta i okazało sie ze ona zebrala juz wiele lat temu ze wlasciwie zajmuje się tym jakby zawodowo a wczesniej byla pod innym nickiem i nie miala jeszcze gacha tylko małe dziecko a teraz rok temu miala juz gacha niepracującego,ktorego tez utrzymywac musiala a raczej nieswiadomi darczyncy,ktorzy słali jej dziecku rozne rzeczy a ona to chodzila na rynek sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
ość 2015.03.24 Anna Jankowska? Ostatnio czytałam o tym, że żebrzesz po ludziach o remont pokoiku dla syna. Temat był na ogólnym. Znowu chcesz kogoś naciągnąć? Maria Anna86 2015.03.24 Co???????? Jaki pokoik dla jakiego syna???? Sprawdz ip ja moge udowodnic moja sytaucje.nie mam syna tylko corke i nie robie zadnego remontu.zbueznosc nazwisk czyli jest anna j ktora ma syna i anna j ktora ma córkę ciekawe... acha no i obie z Lublina. ta co ma corkę to ja ją rozszyfrowalam i tez na fb sie udzielala a ta od syna to widze jaks inna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
freydis taki miala wczesniej nick acha tu się wyjasniło Maria Anna86 2015.03.24 Pidaj mi prosze link fo tego tematu.jestem w szoku. gość 2015.03.24 Tamta Anna Jankowska jest z Wierzchowa koło Szczecinka. Maria Anna86 2015.03.24 Ja z lublina Zgłoś gość 2015.03.24 No tak i waży ok. 90 kg. nie jak autorka 45,tamta nie prosi o jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z dzisiaj ma corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
a no to ta ruda co ją odnalazłam znaczy rozszyfrowalam ze pisala wczesniej jako fredrys cos tam i jest oszustką. to wlasnie ta anna sprzed roku. przecyztajcie tamten wątek "proszę was o pomoc przed świętami". ja tam tez pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
Maria Anna86 2015.03.26 Witam Kochaneoczko.gif chcialam Wam podziekowac za dobre slowa oczko.gif sa tutaj wspaniale osoby! Moj meil annajankowska11@op.pl aby rozwiać ewentualne watpliwosci będę wysyłać moje dokumenty jeśli ktiś zechce nam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dodaje do ulubionych i bede obserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
dokładnie, duzo jest jej tematów ale ten polecam w szczególnosci http://f.kafeteria.pl/temat/f10/prosze-was-o-pomoc-przed-swietami-p_6183380/19 tu jest wszystko ( a anwet zapomniala raz zmienic nicka na gosc****isala ze swojego ze niby ktos ją broni a to ona sama pisala) a jak wyzywa ludzi!! i ma pretensje ze ktos chce ja sprawdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fb skasowala? czy się jakos ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ona, tylko, ze teraz jest chuda jak szczypior i ma rude kłaki. Ryj tragiczny. Pamiętam jak wariatki przed wielkanocą słały jej paczki bo dały się nabrać, a w nasze słowa, że to oszustka nie chciały uwierzyć. Aniu, a ty leniwa roszczeniowa krowo rusz się do roboty zamiast naciągać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie że to jest ta sama osoba może jej dziecko faktycznie nie ma dziś co jeść?? biedna dziewczyna ja lubię pomagać nie jestem żmiją tylko musiałabym poznać argumenty drugiej strony a nie tylko wasz hejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co byla na urlopie w Gdyni. Na poczatku pazdziernika sporo zdjec dala na FB...wiec jakby taka glodna chodzila, to by nue wyjezdzala nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:50, dokładnie. Ona i ten jej konkubent Bartuś obrali sobie taki sposób na życie. Co kilka miesięcy zakładają tu nowy temat aby im pomóc. Ludzie wyślą im żarcie, ciuchy i inne pierdoły, a gdy zapasy się kończą to "łebski" konkubinat wrzuca nowy temacik na kafe i żebrze. I tak to się kręci.Jaki ta ich córka ma wzór ? :O będzie taka sama jak oni, bo po co hańbić się pracą, jak głupich i naiwnych, których łapie za serce historyjka biednej Aniusi, nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was znudzone kury domowe masakra...bachor do przedszkola,a siedzi taka gruba torba jedna z druga na kafe i sensacje rozdmuchuje....ko,ko,ko oszusta,kokoko,ta anna j,kokoko konkubent ,kokoko szmata a w niedziele plackiem przed ksiedzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejMi
Witam i bardzo prosze o niewiazanie mnie i mojego wpisu z wczoraj z ta osoba ktora wg was jest oszustka.jak tak mozna na podstawie tego ze obie mamy córkę oczerniac mnie? Tematu nie usunelam ja-komus przeszkadzal najwyrazniej.wszelkie pretensje prosze kierowac do tej pani skoro ja znacie i macie na nia namiary.ja podalam mojr dane i adres i nie mam z nia nic wspólnego a wy mi szarpnięcie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za robote się weź ,leniu smierdzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejMi
Pewnie ze sie wezme jak ni dziecko wyzdrowieje.a leniem nie jestem zdziwilabys sie jaj ciężkiej pracy doswiadczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamlejMi skoro nie jesteś nią, to skąd wiedziałaś, że jest tu temat o tobie? Kręgosłup już wyleczyłaś Aniu ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×