Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga oszustka z Lublina Anna J

Polecane posty

Gość gość
kurcze szukam tej anny J i albo fote zmieniła na fb albo cos mi na oczy poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisywałam też Ania i nie ma jej:O widze ze nie tylko ja nie mogę jej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie dajcie tu jej profil, przeciez to nie jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiała cos pozmieniać bo nie widzę jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie wiem jak wpisujesz. Ona ma na sobie różowa bluzę i spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakims dziwnym trafem dzis zmienila sie na FB Merigold Z Mahakamu....oszustka...wystraszyla sie, ze sie wydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chrzanisz, nic nie zmieniła. Nadal jest pod swoim imieniem i nazwiskiem. Czy wy nie umiecie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc co
Owszem zmieniła. Za to tego jej konkubenta można normalnie znaleźć. Ma nawet zdjęcia z wypoczynku w Zakopanem lipiec br. Raczej na biednych nie wyglądają. To oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienila, kliknij sobie na jej profil i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to była jednak ona...wystraszyła się :D Bezczelna baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak słów :-o ja bym pomogła bo nie wierze że ta małami to jakaś anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie zmieniła dane, a to dowód na to, że to jednak ona wczoraj zalożyła tamten temat, a dziś siedzi tutaj. Do roboty się weź maszkaro. Jesteś bezczelna do granic. Ludzie mający niewiele i będacy w naprawdę ciężkiej sytuacji sa gotowi ci pomóc, a ty wciąż ściemniasz jak masz ciężko, co kilka miesięcy wymyślasz nową historyjkę o swoim życiu. A tymczasem obydwoje z konkubentem jesteście zdrowi, macie dwie łapy i giry, ale do pracy nie pójdziecie bo po co. Jakimś cudem na wakacje nad morzem i w górach w jednym roku was stać, więc jak to jest? Rzygać się chce jak sie na was patrzy. On wygląd wiejskiego debila, który na fb chwali się jak ćwiczy w pokoju oparty o pufę, ona wygląd kostuchy z najdziwniejszą szczęką jaką w życiu widziałam. Muszę się porządnie zorientować czy to co robicie jest faktycznie karalne, jeśli tak to chyba wiecie co zrobię...a jeśli nie, to przynajmniej tu już niczego od nikogo nie wyłudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wpadłaś na to,ze to ta merigold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie chociaż jego fb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ją odnalazła
słuchajcie chcecei znalesc ta annę? to przeczytjacie temat prosze was o pomoc przed świetami jakos tak pod koniec jest podane fb jej matki i ona ma tam zdjecia tej dziewczynki czyli swojej wnuczki i corkę czyli pania anne tez ma w znajomych jak bede miala czas to przewertuje tamtej topik ale teraz dzidzia mi spi i nie za bardzo moge klepac ale jak tkos powertuje tamten temat "prosze was o pomoc przerd swiętami" to tam jest jej fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tu kiedys dużo pisala pod nickami freydis i mawronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i bardzo prosze o niewiazanie mnie i mojego wpisu z wczoraj z ta osoba ktora wg was jest oszustka.jak tak mozna na podstawie tego ze obie mamy córkę oczerniac mnie? Tematu nie usunelam ja-komus przeszkadzal najwyrazniej.wszelkie pretensje prosze kierowac do tej pani skoro ja znacie i macie na nia namiary.ja podalam mojr dane i adres i nie mam z nia nic wspólnego a wy mi szarpnięcie opinie. X Po pierwsze: Nazywasz sie Kamila, a wchodzisz nagle na temat o Annie J z Lublina i sie tlumaczysz, nie wiadomo z czego i po co, co tylko utwierdza nas w przekonaniu ze krecisz. Po drugie: Pisalam z Toba wczoraj meilowo, i mialas mi wyslac ksero zaswiadczenia. Nic nie dostalam. Ludzie ktorzy potrzebuja pomocy bo sa w ciezkiej sytuacji nie zwlekaja, tylko dzialaja, ale Tobie z tego co widze sie wcale nie spieszy, bo dobrze wiesz ze to nie pierwsza taka akcja, i glodem nie przymierasz... Podsumowujac: Opanuj sie dziewucha wstretna, bo pamietam Cie doskonale z zeszlego roku, i dlatego cie podpuscilam. Twoje morale jest zerowe, i takie tez bedzie w przyszlosci twojego dziecka. Taki przyklad dajesz. Myslalas ze nas przechytrzylas i znalazly sie naiwne ktore wspomoga twoje lenistwo i jakos sie bedzie krecic. No to sie przeliczylas. Zapewniam Cie ze na Kafe i e-mamach jestes skonczona, wiec wynocha leniu do roboty! Wynos sie albo bedziemy inaczej rozmawiac, a jest o czym bo jestes na tyle glupia ze zostawiasz za soba pelno sladow w postaci wpisow na forach i meili. Troche sie tego uzbieralo, wiec na twoim miejsu bym sie zaczela bac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z prośbą o pomoc przed świętami jest z tego roku, więc nawet roku nie odczekała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czegos musi przeciez zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie jej nie straszcie, bo ona sie nie boi nawet Boga. Nie Wy pierwsi nie ostatni. Ja mam tylko cichą nadzieje, ze sie ktos w koncu do tej rudej doopy porzadnie doczepi i spusci kroowie lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tamta autorka, od "jedzenia dla dzieci" to ona, bo trzepie dupskiem i szczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Ania zbiera na cycki, bo kiedyś narzekała, ze odkąd schudła to cycków nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka od "jedzenia dla dzieci"? jeszcze inny temat załozyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie tylko w necie oszukuje ale też w realu pewnie ściemnia. Jedna z druga da jej żywność ( a żywnośc kosztuje) to i na wakacje się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego on nie ruszy doopy do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie jej nie straszcie X Ja jej absolutnie nie strasze, stwierdzam tylko fakt, ze mam wiele jej wpisow i meili zachowanych, i zrobie z nich uzytek. Przed Bogiem sie bedzie tlumaczyc w swoim czasie, tu na ziemi bedzie sie musiala tlumaczyc przed odpowiednimi wladzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie wladzo szybko na kafeterie, niech się tlumaczy! Smieszne i glupie jestescie jeśli myslicie ze ktokolwiek się tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie chociaż namiar na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie wladzo szybko na kafeterie, niech się tlumaczy! Smieszne i glupie jestescie jeśli myslicie ze ktokolwiek się tym zajmie X Smieszna i glupia to jestes moze ty. Oczywiscie ze jak pojdziesz z ulicy to sie nikt nie zajmie, ale juz jak masz znajomosci i podkladke to nie bedzie problemu. Zreszta sie tak nie spinaj, no chyba ze to ty Anno ;) Przegielas kochana, i zadarlas nie z ta osoba co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod pseudonimem "mawronka" bardzo czynnie udzielała się na erotycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×