Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga oszustka z Lublina Anna J

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie, żebranie po internetach to ciężka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona zawsze bedzie wracac co jakis czas, jest to moralnie wyprany człowiek. Taki ma sposob na zycie i kropka. Zawsze sie ktos nabierze, ktos obroni, ktos wesprze... a czesto i ona sama, broniaca na forach samą siebie. baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co żreć, a trzyma cztery zwierzaki w chałupie. Wiem ile miesięcznie kosztuje mój kot, a ta ma psa, królika, chomika i świnię morską. Nieźle zryty beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejMi
Dostalam meila z linkiem z tym szkalujacym tematem od pani z ktora pisze stad wiem.poza ttm na moim temacie tez go ktos wkleil.wiecie ze to karalne tak oczerniac mnie i wmawiac ze jestem kim innym ?mam wrzucic tu skan swojego dowodu osobistego by udowodnic ze nie jestem zadna anna j??????dziewczyny ja wszytsko rozumiem ale to juz jest paranoja zeby kademu kto prosi o pomoc wmawiac ze jest jakas baba ktora tu oszukiwala no litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiecie, ze to oszustka, a nie czlowiek w potrzebie? skad macie taka pewnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak karalne sralne. Równie dobrze w Lublinie może być setka albo i więcej kobiet z córką w potrzebie, więc każda z nich moze być tobą. Nie ma tu twojej mordy ani danych, wiec jakie karalne? Ty żyjesz w matrixie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejMi
Matrix to sie tutaj wytworzył ;) niedlugo uwierze zr jestem anna j macierewiczem hitlerem albo katarzyna wasniewska hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby bieda, do gara nie ma co włożyć a humor dopisuje:D zamiast iśc do opieki , księdza, caritasu, ta siedzi na kafe i wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz co ona ma w chalupie?czemu zmyslasz? Widzisz gowno wiesz bo to nieprawda.nie ma zadnego psa bo sprzedala ma teraz 2kotki i zadnego krolika oszustko.vo jeszcze wymyslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! Skoro to nie jestes TY, to czemu sie tak burzysz? Masz z tym problem, ze oszustka tu żeruje i nabrała multum dziewczyn o gołębim sercu? Karalne też jest wyłudzanie, a o tym nie wspomniałaś. Wiec supokoj sie i nie przezywaj skoro to nie TY... jessssssssssssssssu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie nieaktualne dane ona teraz jezdzi na wozku odebrali jej dziecko i została calkiem sama kakubent sie wyniosl wiec nie wymyslajcie jak nie wiecie.ja mieszkam naprzeciwko i wiem wszystko.karetka jezdzi na dializy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przezywasz co najmniej jakby ktos tu operował Twoim imieniem i nazwiskiem wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj- poziom panny Anny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejMi
Nie o to chodzi ciekawe jak tobie bylo by milo gdyby ktos nazwal cie oszustka i wmawial zr jestes jakas osoba anna j.na pdoalam moje dane Kamila K. I przez was nikt nie bedzie juz pomagal potrzrbujacym bo fiksujecie ze kazda osoba to jakas anna j to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez nas nikt nie bedzie w ciemno wyłudzaczom z kafe pomagał? To jakis progres, nie uwazasz? Są domy opieki, pomocy itd, dlaczego nie skorzystasz. Wg mnie w necie anonimowo to mozna wcisnac każdy kit, i dobrze, niech sie ludzie uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie pieniedzy na jedzenie dla dzieci, a na piprzenie na kafe macie? Abomanemt za neta tez? Od kiedy net to pierwsza rzecz, ktoa mam miec za wszelką cene. Juz sie nie bede wypowiadac, bo mi sie płakać ze smiechu chce. do nie widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o pomocy o dawaniu za darmo a ja chcialam odkupic nie drogo ubrania dla 6 letniej corki to zescie napisaly ze zebze i zadnej oferty nie dostalam a nie chcialam za darmo i co tez jestem oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie wysłałaś wczoraj maila? podałam ci swojego i chciałam naprawdę pomóc, ale chyba aż tak bardzo tej pomocy nie potrzebujesz jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nikt nie ma nic do odsprzedania dla 6latki nie jestem z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszecie o pomocy o dawaniu za darmo a ja chcialam odkupic nie drogo ubrania dla 6 letniej corki to zescie napisaly ze zebze i zadnej oferty nie dostalam a nie chcialam za darmo i co tez jestem oszustka xx To nie miejsce do tych spraw. Nie uwazam, ze jestes oszutska, ale tez jestes nielepsza, bo ocenilas z góry wszystkich. Takze nie wymagaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "A skad wiesz co ona ma w chalupie?czemu zmyslasz? Widzisz gowno wiesz bo to nieprawda.nie ma zadnego psa bo sprzedala ma teraz 2kotki i zadnego krolika oszustko.vo jeszcze wymyslisz? " To wejdź na jej fb i zobacz filmik wrzucony kilka dni temu, to zabaczysz ile ma zwierzaków. I jeszcze twn tekst jej córki,że w domu muszą być minimum 3 zwierzaki. A ty skąd ją znasz, że wiesz co ma w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamalejmi maila w swoim temacie podałas o 12.11, a tu o 12.07 napisałas ze ktos juz do Ciebie napisał....tak z ciekawosci jak to mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania gacha do roboty pognaj i niech was utrzymuje. Chłop jak dąb,a siedzi jak p/i/z/d/u/ś w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejMi
Wczoraj podawalam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja znalezc na fb? bo jak wpisuje Anna J...ska to wyskakuje sporo takich osób w lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ci podalam swojego maila i chcialam bys napisala cos o swojej sytuacji, ale nie zrobilas tego:O sorry ale to ty potrzebujesz pomocy czy ja? Bo skoro ty to dlaczego ja mam do ciebie pisac i sie prosic o pomoc tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:17 taka w rudych kudłach na tle tablicy I love Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamalejMi dziś gdzie?w którym teamcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę tej Anny J znaleźć a przetrzepałam wszystkie profile o tej nazwie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz Ania J...ska a nie Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×