Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość escha

Jaki GPS dla męża wybrać?

Polecane posty

Gość escha

Proszę o pomoc w wyborze nawigacji do samochodu.Chcę zrobić mężowi prezent imieninowy no ale nie mam pojęcia jaki sprzęt wybrać zwyczajnie nie znam się na tym a i budżet mam ograniczony do ok 250zł.Mąż porusza się autem głównie po Polsce południowej,często po dużych miastach Kraków,Katowice więc GPS na pewno by się przydał.Na Allegro znalazłam dwa modele i nie mogę się zdecydować który wybrać biorę pod uwagę tylko te z 5" wyświetlaczem GOCLEVER NAVIO 500 lub VORDON 5.0 http://allegro.pl/nawigacja-gps-vordon-5-0-odblokowana-mapa-pl-i1628101389.html http://allegro.pl/nawigacja-gps-goclever-navio-500-5066-automapa-i1625012361.html Jak myślicie który będzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm budżet troszkę mały, ale i za 250 da się kupić niezłą nawigację. Z tych dwóch raczej myślę, że ta z drugiego linka. Ale jeszcze sobie zobacz nawigacje navroad - one są dobre. Na hadron.pl jest model NR 370 za 250 złotych z mapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojętnie jaka z auto mapą,bo do automapy gówna nie dają (urządzenie). Co do tamtych to polecam bardziej mape na papierze toaletowym niż GoClevera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zakup nawigacji jako prezent dla męża to świetny pomysł - na pewno będzie zadowolony, a przyda się nie tylko jemu, ale i całej rodzinie na wszelkie wyjazdy, czy nawet na kluczenie po nieznanych rejonach miasta. Wejdź sobie na wasserman.pl i zobacz jakie tam oferują konkurencyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i niedrogie zestawy gps mają w www.secar.pl. Rozglądałem się sporo ostatnio, bo przymierzam się do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamndraplamista
Według mnie jednymi z najlepszych nawigacji są te firmy tomtom np. http://www.conrad.pl/ ?websale8=conradπ=409612&channel=conrad-pl&queryFromSuggest=1&refKey=JXwyzqxtc Bardzo porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam nawigację NavRoad AURO 2S - tu jest charakterystyka http://www.secar.pl/nawigacja-gps.html. Co mi się ogromnie podobało: ekran dotykowy 5 cali HD, dobry zestaw głośnomówiący oraz praktyczny, aktywny uchwyt. Fajna cena też odegrała rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nid
Ja kupiłam nawigację NavRoad AURO 2S - tu jest charakterystyka http://www.secar.pl/nawigacja-gps.html - Co mi się ogromnie podobało: ekran dotykowy 5 cali HD, dobry zestaw głośnomówiący oraz praktyczny, aktywny uchwyt. Fajna cena też odegrała rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaczekoladoholiczka
Obecnie wystarczy dobry smartfon do nawigacji, nawet samochodowej..może warto zainteresować się tym tematem ( http://www.teletop.com.pl/nawigacja-na-telefon/ ). Ja mam na telefonie ściągnięte mapy Google i Sygic, które działają także bez dostępu do netu. Nie ma rewelacji, ale to opcja bezpłatna. W ramach prezentu można kupić płatną wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikiimiki
mój mąż ma NAWIGACJA GPS GOCLEVER NAVIO 520 FE - kupiliśmy okazyjnie w selgros24 . ja tam się za bardzo nie znam na takich sprzętach ale mąż mówi ze jest całkiem dobra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja myślałam o tym by mojemu mężowi kupić lokalizator gps firmy monitoring-gps.net Jeździ w długie trasy i czasami nie ma z nim kontaktu bo tel nie ma zasięgu. Chcę wiedzieć czy nic złego się nie dzieje. Poza tym dzięki lokalizatorowi zaoszczędzi na paliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika002
A może lepiej kupić mu zwykłą mapę? To jest mniej zawodne. Na http://mapy.net.pl widziałam mapy ścienne, ale też i tradycyjne, które można zabrać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawigację Uroute kupisz w sklepie internetowym pod adresem uroute.pl. to moim zdaniem jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert więc śmiało możesz z niej skorzystać. Transakcje przebiegają sprawnie a jakość sprzętu najwyższej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę więcej
dołóż jeszcze trochę i kup mu porządną - wręcz dożywotnią. nie ma co iść w taniochę, a z drugiej strony - 300 zł i masz najlepszy sprzęt. http://f.kafeteria.pl/temat/f1/nawigacja-samochodowa-jaka-wybrac-p_3780676/2 mapy się aktualizuje za darmo. nie oszukuje, nie kłamie i można sobie śmieszny język ustawić na nudnej trasie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forpka
ja myślałam raczej o zakupie gps marki tom tom, ale tak przeglądam stronkę sferisu i się zastanawiam czym się różnią nawigacje za 200zł i te 1500? wiadomo nie chcę wydać majątku ale też już wolałabym zainwestować w coś sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam samochodu i nawigacja mi nie potrzebna. Mój kuzyn załapał się kiedyś na akcję z jakiejś gazety:zbieranie znaczków jak wszystkie wkleił to mógł taniej kupić nawigację odbiór był albo w sferisie albo na stoiskach w galeriach,dokładnie nie pamiętam...Ciekawe czy nadal bywają takie akcje,wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni11
Wybór nawigacji nie jest taki prosty. Musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim mapy, które posiada dana nawigacja. Mapy muszą być dostosowane do miejsc, gdzie chciałaby jeździć obdarowana osoba. Poszukaj dobrej nawigacji tutaj: http://www.cozacena.pl/nawigacje-gps mają duży wybór, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaion
poszukaj na teletorium, mają spory wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wbudowana nawigacja w aucie, która uległa awarii poldlega jakiejkolwiek naprawie? Nie wiem co w takiej sytuacji wybrać, szukałam już serwisów, które się tym specjalizują - http://www.komtel-serwis.pl/ ale zastanawiam się czy na przykład nie lepiej kupić nową zamiast bawić się w naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×