Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sirian

Premiera smartfonów Asus Zenfone 3

Polecane posty

Gość Sirian

Wie ktoś kiedy DOKŁADNA premiera w PL? Ma być na jesieni. A przybliżona data? Azja ma je już dawno. Włochy już też. Francja najpewniej w tym tygodniu. W przyszłym może USA. Mógłby ktoś podpytać na Zenfone.org, namówić do śledzenia PL premiery. Mi się nie uda, bo próbowałem, ale zapytanie coś nie chce się przesłać. Może to problem ze skryptami Java. Ogólnie chce Zenfona 3 bo cena w miarę ok i gotowe na Vulkana, a inne nie dostaną już nowszych Androidów niż Marshmallow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Nawet LG V10 może nie dostać Androida 7.0, bo Snapdragon 808 nie jest na liście kompatybilnych z API Vulkan. A jak dostanie Nougata to pewnie okrojoną wersję. A o kolejnym Androidzie to pewnie może zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Więc starsze flagowce po prostu odpadają, bo nie stać mnie na telefon, który po ok. roku jakiś hakera mi może np. zaszyfruje, bo stary Android będzie już rozpracowany. Na nowe flagowce też mnie nie stać. Stąd na razie Zenfony 3 się kwalifikują (cena i żywotność). Są też najbliżej premiery. Tylko czy w Polsce, bo w EU idzie to powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Może ktoś wie po której konferencji #Zenvolution mogłaby być premiera? Jak to było z poprzednią serią #Zenfone Czy po francuskiej konferencji była premiera serii #Zenfon2 czy po amerykańskiej? Bo na przykład we Włoszech #Zenfone3 miał już swoją premierę. Na to by wychodziło. Bo Asus w ogóle ma problemy ze sprzedawaniem. Google: Asus Zenfone Zoom rok po premierze rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Może ktoś wie po której konferencji #Zenvolution mogłaby być premiera? Jak to było z poprzednią serią #Zenfone Czy po francuskiej konferencji była premiera serii #Zenfone2 czy po amerykańskiej? Bo na przykład we Włoszech #Zenfone3 miał już swoją premierę. Na to by wychodziło. Bo Asus w ogóle ma problemy ze sprzedawaniem. Google: Asus Zenfone Zoom rok po premierze rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
O, sorry za dubel postu. Pierwszy się mi nie załadował po wysłaniu. Więc posłany drugi. Ten pierwszy można by skasować bo na drugi poszedł już z małą poprawką. Ten niniejszy też można wtedy by skasować. Mea Culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Dobra chyba nikt nie dostrzegł tematu, więc pozwoke sobie na hashtag #Z3N Może znajdę jeszcze dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Okej na Zenfone.org mowa że Azja dawno je ma, Włochy, Rosja, USA i Kanada w sumie też. Francja już całkiem. Wkrótce Niemcy. Ale zapytanie nadal mi nie chce się przesłać. Interesują mnie modele: ZE552KL bo ZE520KL ma za małą baterię. Laser (ZC551KL) lub Max (ZC553KL bo ZC520TL ma procesor MediaTek a te nie obsłużą API Vulkan). Ewentualnie Deluxe (ZS550KL bo to w sumie podrasowany ZE552KL, a nie tak drogi jak ZS570KL, który chyba nie ma radia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Ultra ZU680KL odpada, bo dziwadło. Za dużym ekran, a za słaby procesor z ceną porównywalną z w sumie lepszym ZS570KL. Acz oba za drogie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
25 października ma być premiera w Brazylii. Reszta miała już konferencję. Nawet Rosja, ale my niet. Acz wystarczyłaby data premiery. Zenfone.pl stoi w miejscu. A strona AsusPolska to i tak tylko spolszczenie Asus.com. Jest tam ZE520KL, ten gorszy model. Tańszy będzie pewnie tylko trochę. Lepiej kupić raz a dobrze jeden z tych co wyżej. Jak by stać to LG V20 byłby fajny chyba (ale w UE go nie będzie). Tylko po co taka rozdzielczość poza zabawą z VR. Na dziś Asus by mi styknął nawet gdyby leżeć na forsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Tutaj http://mobtech.interia.pl/news-asus-zenfone-3-laser-bedzie-dostepny-w-europie-za-ile,nId,2264313 pisali że tylko Laser ma być w Europie ale mało prawdopodobne by tak w sumie udane fony nie wypuścili na rynek EU. Jedynie model Ultra niedorobiony (phablet ale bez rysika i funkcji w stylu Galaxy Note; chyba). Poza tym na Zenfone.org podali link w tym temacie: http://www.zenfone.org/2016/09/france-pre-orders-start-at-eur-346/ do preorderów na francuskim Amazonie. A tam nie tylko Laser w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Reszta ww. modeli jest fajna. Tylko omijać te z MediaTekami i z bateriami poniżej 3000 mAh. A i ten cały Deluxe Special Edition ma cenę z kosmosu (ma Snapdragona 821, ale względem 820-tki nie jest na tyle szybszy by tyle dopłacać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Okej link do tematu na interii jest uszkodzony ale w Google wystarczy kliknąć pierwszy wyświetlony temat po wpisaniu w wyszukiwarkę: zenfone 3 laser będzie dostępny w europie za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Mam też nadzieję że nie przesadzą z cenami, bo na świecie tylko Deluxe Special Edition ma kosmiczną cenę po 800 USD, i model Ultra nie bardzo opłacalny w porównaniu z Deluxe. Ale ogólnie ceny nawet w USA są okej. I to tych lepszych modeli ze Snapdragonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
A mógłbyś tutaj www.zenfone.org/contact/ przesłać zapytanie o następującej treści:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
W polu Subject wpisz: Zenfone 3 series in Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
W polu Message wpisz następującą treść: How about Poland premiere? Any possibility to keep an eye on that, with some info added at your site on the matter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Czekam na te Zenfony bo już mam dość tego mojego grata. Same problemy. Nie można normalnie korzystać z internetu. No nie całkiem ale zapytania na Zenfone.org nie mogę przesłać. Ogólnie trzecia seria Zenfonów nie jest idealna ale jak nie pokaże się coś lepszego to Zenfony so na radarze. Szkoda tylko że nie mają wymiennych baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Tutaj http://m.benchmark.pl/produkt/asus-zenfone-3 taki poglądowy opis wersji zwykłej (ale bez podania dokładnego modelu). A tutaj http://www.komputerswiat.pl/wideo/smartfony-testy/cala-seria/odcinki/asus-zenfone3.aspx krótki test tego gorszego 5.2 calowego modelu. A ocena i tak dość pozytywna. Tylko ta bateria słabawa. Zaśmiecenie systemu preinstalowanym oprogramowaniem przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Wpisując w google poniższe wyrażenie (bez kwadratowego nawiasu) można znaleźć specyfikację poszczególnych modeli: KnowReviewTip.com Asus Zenfone 3 [symbol modelu, na przykład ZE552KL]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
A wpisując to samo wyrażenie, tylko zastępując adres poniższym, otrzymamy linki do stron porównujących wybrany model z innym testowanym przez redakcję poniższego portalu, na przykład: gsmowo.pl Asus Zenfone 3 ZE552KL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Wychodzi na to że model ZS550KL jest lepszą propozycją niż ZE552KL, tylko o 100 USD droższą acz nieco lepiej wyposażoną, no i lepiej wykonaną (http://www.zenfone.org/2016/10/zenfone-3-deluxe-zs550kl-vs-zenfone-3-ze552kl/). Acz już sam wygląd to kwestia gustu. Mi oba modele się podobają. Tylko nie wiadomo jak te sto dolców przełoży się w Polsce i czy tu nam nie wyślą tych gorszych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Wygląda na to że ceny wPL nie będą tragiczne (google: gsmmaniak 600290) acz opis dot.tego gorszego modelu ZE520KL z gorszą baterią i chyba tego większego Deluxa 5.7cala. I jeśli jego cena wyniesie 3000zł to cena Deluxa 5.5 (ZS550KL) będzie jeszcze lepsza, chyba. Zwłaszcza porównując specyfikację z Xperią XCompact. Niestety wygląda że na razie tych lepszych modeli nie będzie. Podałbym link do ww.tematu aleKafeteria uznaje mi wtedy post za spam. Próbowałem nawet bez zapisu http. Może Redakcja może zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Przydatny hastag to #IncredibleIsNow bo w piątek lub poniedziałek (dziś środa) mają być u nas w sprzedaży te 2 ww. smartfony. Niestety te gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Ale mi się pomieszało. Dziś czwartek. Poranne zamotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Na portalu #gsmManiaK komentarze są mocno nie przychylne dla modelu ze słabszą baterią. Nie ma co się dziwić. Szkoda że #AsusPolska w ogóle ten model do nas sprowadza i to na pierwszy rzut. Szkoda że #AsusGlobal w ogóle taki model zaprojektował i wypyuścił. Po co to? Tak jak te modele z procesorami #MediaTek które #ApiVulkan nie obsłużą. #Zenfone3Deluxe ma cenę wysoką i chyba mu brak radia. Acz cena3000zł tyle o ile daje nadzieję że reszta modeli już będzie tylko tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×