Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mouna87

Zniżka na zakupy

Polecane posty

Dziewczyny, biorę udział w projekcie testującym i opiniującym sklep internetowy z ciuchami i akcesoriami. Jeśli byłybyście zainteresowane otrzymaniem zniżki -15% na wszystko (nawet na rzeczy przecenione) w zamian za like na fb mojego bloga, to będzie mi bardzo miło. Klikajcie "Lubię to" na blogu, a następnie w komentarzu pod wpisem zgłaszajcie się po zniżkę :) Zapraszam www.testujaca.blogujaca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne promocje na zabawki dla dzieci znajdziecie takze na KrolZabawek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytuskaa
warto korzystać z takich okazji bo można naprawdę kupić dużo tańsze ciuchy, ja staram się być na bieżąco z takimi zniżkami, ostatnio udało mi się wyrwać 40% zniżkę na zakupy w answear dzięki aplikacji veroni mineral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labka
a ja polecam sobie ściągnąć apkę na smartfona my shop, ogólnie wiele sklepów, z różnych branży wrzuca tam kupony rabatowe a mi się udało wyłapać nowy telefon w sferisie sporo taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna001
ja może nie ciuchy, ale często uda mi się kupić jakieś akcesoria technologiczne w niższych cenach w sferisie, szczególnie dzięki aplikacji myshop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam zniżkę na zakupy w e-sklepie Duka, ważna do końca roku. Opłaca się jak nie wiem bo macie 25 % na zakupy, wystarczy do końca roku zrobić zakupy za min 250zl, wpisać hasełko VISKA16 i rabat gotowy. https://dukapolska.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinisinisiunia
robiłam dziś zakupy w sferisie i dostałam 30% rabatu + mili panowie ;> polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkapok
Bardzo często robię zakupy w tym sklepie http://frisco.pl/pid,85859/n,cillit-bang-zel-do-wc-wybielanie-i-dezynfekcja/stn,product Ceny są bardzo dobre i jest spory wybór produktów dla domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba_wroclove
..a juz myslalam, ze cos naprawde extra. ale oczywiscie klikne;) ostatnio udalo mi sie wygrac w media expert bon na zakupy do nich - wypelniasz ankiete i dostajesz ponad siedem stow. to byla dopiero znizka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarlla
Kupowałam oświetlenie 3d w sferisie i dostałam 20% rabatu na kolejne zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mlamp mają fajne rabaty stałe i akcje promocyjne, mieli ostatnio ofertę promocyjną do -70% na wybrane lampy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
Jeśli zależy Wam na korzystnych zakupach za rozsądne pieniądze, to powinniście czym prędzej skorzystać z kodów jakie daje Wam https://kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/reserved dzięki której możecie liczyć na możliwość kupienia świetnych ubrań w niskich cenach. Ale musicie się spieszyć, jeśli chcecie zdążyć przed innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirwa
Jakiś czas temu skorzystałam z hitu dnia w sferisie i udało mi się kupić świetna pościel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejek53
Trochę starszym osobą mogę polecić stronę rabatseniora.pl Sam mam już kilka lat na karku i często korzystam z rabatów żeby trochę zaoszczędzić. Jeśli można skorzystać to czemu nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinnowak
@Andrzejek53 Również polecam tą stronke, bardzo dużo rabatów. Osobiście korzystam z rabatów do kosmetyków i leków bo wychodzą znacznie taniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×