Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przylepeczka

10 kg do czerwca---- poczujmy sie lepiej!!!!!!!!! Pon14.04 START!!

Polecane posty

Gość przylepeczka

Dziewczyny, chciałabym zaczac diete od poniedzialku 14.04... Probowalam juz wielu sposobow na schudniecie- łącznie z dieta kopenhaska, prawda ze stracilam obiecane 6 kg, ale tak jak doswiadczone dziewczyny mowily-efekt jojo murowany...mialy racje :( Pol roku temu postawilam na sport, cwiczenia, mialam akurat kogos z kim mopglam biegac codziennie, musze powiedziec ze regularnie wykonywalam wszytski zalozone sobie rzeczy... co drugi dzien biegalam a te dni ktore nie cwiczylam robilam brzuszki weidera. Przez 2 miesiace tak regularnych cwiczen i pilnowania sie z jedzeniem(nie mowie tu o katowaniu, po prostu nie przesadzalam) schudlam 10 kg i zniknal mi calkowicie brzuszek... Nie chudlam gwaltownie, a wiec efektu jojo nie bylo, ale w ostatnim czasie mialam troche stresow i obrzarstwo wrocilo razem z waga... Teraz niestety nie mam z kim mbiegac, ale zamierzam cwiczyc w domu i robic brzuszki weidera. Chce tez zmniejszyc ilosc jedzenia, mamy wiosne, wiec stawiam na owocki i warzywa:) Jesli ktos chce sie dolaczyc, to bedzie mi bardzo milo i napewno latwiej... Bedziemy sie dzielic swoimi pomyslami i miec jakiegos rozaju motywacje... Mam 169cm i waze ok 70 kg... Kupie sobie jakis dzien wage i podam wam moja dokladna mase ciala:) Pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam do wspolnego odchudzania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april77
Ja tez chce schudnac !!! Od PN?? Super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april77
Ale jak sie bedziemy motywowac??? Bo wiesz - ja chce schudnac - ale slodycze to mi sie tez chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april77
hmm ... 10 kg ... marzenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne juz wam sie
uda................. a dzisiaj i jutro to pewnie bedziecie sie obzerac. w pn wt i sr. dietowac a w czwarteki zalamka znowu i znowo obzarstwo od zwartku do neidzieli,bo w pn znowu zaczniecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
April77---- ciesze sie ze napisalas, myslalam ze mam tak slaby dar zachecania:) Motywowac bedziemy sie sama mysla ze jest ktos, kto ma ten sam co ja i tzreba sie trzymac zasad :) Na ile nam to wyjdzie-zobaczymy...:) Mam nadzieje ze jeszcze ktos sie dolaczy... Teraz czas wymyslic nasze zasady -cos na poczatek, zeby nie gwlatownie odsunac sobie wszytsko i glodowac.. Napewno podstawowe zasady- by nie jesc 4 godz przed snem, starac sie jesc jak najmniej slodyczy(choc sa one moja slaboscie) i pic conajmniej litr wody niegazowanej dziennie... W czerwcu slomneczko juz porzadnie grzeje i marze o tym zeby bez skrepowania ubrac miniowe:) Wiec trzymam kciuki za Ciebie i za sibie i za kazdego kto do nas dolaczy.. :) A co do jasne jasne juz wam sie to zostawie to bez komentarza, bo ktos kto wchodzi na forum o dietach, krytykuje je i forumowiczki nie jest go wart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka220
witam kobietki!! też bym chciała tyle schudnąć Przez ostatnie parę miesięcy przytyłam 5 kg a więc jakbym schudla 10kg to byłoby super Przy wzroście 179 ważę 70-71kg i mam trochę brzuszka co mi się nie podoba :( Chciałabym chociaż nie jeść po 18 i ogólnie jeść małe porcje bo przeważnie to najadam sie do syta. I mniej słodyczy i chipsow!!!porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Witam dziewczyny. Na tym wątku jestem po raz pierwszy. Własnie straciłam 5,1 kg w ciągu tygodnia na diecie amerykańskiej i chciałabym się z wszystkimi podzielić moją radością Pisałam o tym na wątku Dieta amerykańska - minus pięć kilo w dwa tygodnie. Może któraś z was zajrzy na ten wątek i dołączy do mnie od poniedziałku? Pliss nie będę wtedy sama. Wiadomo, że w grupie raźniej. Dietę polecam - wyniki są spektakularne i to wcale nie w dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april77
Kobiety! Jestesmy juz trzy jak dobrze licze! Moja zguba sa slodycze - ale teraz zanim po cos siegne to pomysle o was, ze nie moge was oszukiwac i demotywowac ze sie nie udaje! Uda sie - musi! W TV ciagle pokazuja ludzi ktorzy dali rade -po 20,30,40kg! To my i 10 damy! Trzymam za nas kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april77
Nifredil - ja sie takich diet boje - efekt JOJO ! Trzymam za ciebie kciuki ale ja sie na to nie nadaje - w zyciu juz kilka razy chudlam bardzo szybko a potem za chwile jeszcze szybciej tylam i to podwojnie. Probuj oczywiscie ale ja bym polecala zmiane calego trybu zycia i odzywiania - tylko dlugotrwale nawyki sa w stanie dac dlugotrwale efekty. Ale trzymam za ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!!;) Przyłączam się od Was , o ile mogę :) Już od piątku oczyszczam swój organizm wodą, ze słodyczami jeszcze ciężko, ale mam nadzieje ze wyzbędę się nawyku jedzenia dziennie czegoś czekoladowego :) Czekoladki odkładają mi sie w nóżkach a obiecałam mojemu mężczyźnie że w te Lato założę dla niego spódniczkę - co z tego wyjdzie , zobaczymy :) Nie można się poddawać :) Pozdrawiam Was dziewczynki i mam nadzieję że Nam się uda, a teraz zmykam na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżudi - ja tez zmykam zaraz na spacer - jak tylko moj maz sie wypluskaw wannie porywam go na 2 godzinny spacer Jest nas coraz wiecej! Damy rade :-) Zycze pieknej pogody na spacerku - PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
Dziewczyny, bardzo sie ciesze ze tyle Was dolacza... Ja rowniez nie wierze juz w cuda 5 kg w 2 tyg... Owszem moze komus sie udalo, ja juz mam uraz po kopenhaskiej... Od jutra startuje z dieta... Jutzrejsze posilki planuje nastepujaco: na sniadanko chude mleko, z platkami na drugie sniadanko owoc obiadek warzywka z chudym mieskiem i na kolacje jogurcik activie... Na wtroek przyszykuje salatke owocowa, teraz mi na nia slinka leci, ale zobaczymy czy na dluzsza mete bede tak ucieszona takimi posilkami :) Jestem w miare wytrwala , choc mam nieraz slabosci, wiem ze nie mozna sie wtedy poddawac i dietke przerywac, no i zgubne jest podejscie, ze jesli juz dwa rzadki czekolady zjadlam to nastepne 3 juz mi nie zaszkodza...a tak mi sie zdarza usprawiesliwiac moje obzarstwo.. Co moglybysmy wprowadzic jeszcze do naszych dietek? Dajcie jakies pomysly... Pzdrawiam serdecznie i zycze Wam milego dnia ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Hej dziewczynki ja tez startuje od jutra, będę robić dietę amerykańską, co 2 godziny jedzonko. Liczę chociaż na 2 kg w ciągu tygodnia, a 3 kg to juz byłabym zadowolona bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waże72kg przy wzroście 165 więc nie wygląda to zbyt dobrze. Na razie chciałabym zrzucić 10kg, a potem się zobaczy:) Już kiedyś byłam na diecie kopenhaskiej i schudłam 5kg bez efektu jojo( wprawdzie to co przytyłam na świętach, ale zawsze coś), teraz znowu 5kg na Mż, ale przyszły święta i sobie nie żałowałam i teraz +2kg więcej. Teraz planuje dietę norweską i mam nadzieje, ze mi się uda:) No ale w grupie zawsze raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic do kopenhaskiej nie mam chociaż wytrzymałam na niej tylko 3dni:P No ale potem przez 2 miesiące nic nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
Ja wytrzyamałam na kopenhaskiej cale 2 tyg i schudlam 6 kg, ale od razu efekt jojo.. Co jedynie pozytywnego wynioslam z tej diety to przyzwyczailam sie pic gorzka czarna kawe... poprzednio kawka z 2 lyzkami cukru i smietanka... teraz innej niz czarna nie wypije i wychodzi mi to na dobre, bo zliczyc 2 lub 3 kawy dziennie i herbata ktora terzaz tez pije bez cukru to troche by sie zliczylo kcal... :) Wycwiczylam tez przez kopenhaska silna wole, uwaierzcie mi ze nie mialam chwili slabosci przez cale 2 tyg.. scisla dieta i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie dłużej niż 3 dni nie udało bo to była moja pierwsza dieta i miałam za mało silnej woli, a teraz już dłużej wytrzymuje na dietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
Flower15---- wszytskie musimy wytrwac...bedziemy sobie w tym pomagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
Podtrzymuje topic... Odezwijcie sie Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
To super ze Ci sie tyle udalo... Ja tak jak napisalam zrzucilam brzuszek dzieki brzuszka weidera... Wcale nie robilam ich tak scisle jak nakazuja, ale staralam sie trzymac planu... Dla zainteresowanych podaje linka... Naprawde POLECAM!! http://img515.imageshack.us/img515/8854/6weider8vv.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
Flower15---- dobry pomysl... to zacznijmy spisywac wagi i wzrosty ale ilosc dni tez? Pomoz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś nie działało, z co do tabelki to może np. taka: NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL moze byc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×