Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przylepeczka

10 kg do czerwca---- poczujmy sie lepiej!!!!!!!!! Pon14.04 START!!

Polecane posty

Gość agus1216
Ja przetrwała 5,5 dnia na kapuścianej. zupki mi sie nadal chciało poniewaz ja ogólnie 'dużo nie jem" W ogóle mi nie zbrzydła... Może dlatego, że wyszła dobra? Ale pojechałam do babci i ona oczywiście "A teraz masz tu schabowe sobie zjedź, Może suróweczki, a to goferka"... ehhh i niestety moja silna wola opadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
BIALA MEWA--- ja mysle ze 3 beda w sam raz, i dasz rade :) Niestety tutaj nie ma terravity :( chyba ze wPolskim sklepie zobacze... ehh, co ja pisze... od jutra sie odchudzam... haha... ale gafa :D Mam jednak nadzieje ze kiedys tej czekolady skosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1216
Na kapuścianej schudłam około kilograma... Mimo tego, że jest to tylko kilogram a nie tak jak zapewniali "4-5" (nie zgrzeszyłam :( ) Widać było poprawę szczególnie na brzuchu.. Płaściutki - [do wczoraj] i kości nawet było widać ! Strasznie trudno mi pozbyć się zbędnego ciałka :P (nie ukochanego) z ud i pośladków... ://to jest okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
a mi w brzuszek ostatnio weszlo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) też sie do Was przyłączam, do czerwca trzeba zrzucić pare kilo a wiadomo że w grupie raźniej:) no ja jak narazie to od jakiś 2 tygodni pije czerwona i zieloną herbatę, po kilka dziennie i staram sie nie jeść po 18 no i ograniczyć slodycze oczywiście ale to oczywiscie najtrudniejsze;(...aaa i zaciekawiła mnie kiedyś dieta niełączenia? czytałyście coś może o niej? postaram sie wprowadzać pomalutku w diete jej reguły hmm.... a narazie dopisuje się do tabelki:) NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72................72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 lalalala..........0.............1,68............63...................63..........56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
no wlasnie, czyli to wszyscy tak maja, a ja juz zaczynalam wyzywac moj komputerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
uwielbiam zielona herbate, slyszalam ze wspomaga odchudzanie tak wiec nie zaszkodzi ze pije pare dziennie... a taka ciekwaostka, moja kolezanka schudla 15 kg przez picie soku z ogorkow, starala sie jesc malo i wieczorem pila 1,5 sloika soku z ogorkow, efekt natychmiastow- kibelek:) ale piodzialalo... minal juz rok a ona wciaz chudziutka i zero efektu jojo... ja probowalam tego , ale nie moglabym pic na dluzsza mete , to jest sam kwas... pilam to pewien czas , ale zle mi na zoladku od tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_mamba
Witam Drogie Kafeterianki;) Bardzo sie ciesze, ze znalazlam ten watek. Waze okolo 70 kg przy 166cm wzrostu. Mam silna motywacje zeby tego lata wbic sie w bikini i spacerowac sobie po plazy bez zadnego skrepowania. ech marzenie! ;) Od dzisiaj rozpoczynam diete oparta na moich wlasnych upodobaniach kulinarnych i cwiczeniach ( jakis rok temu schudlam na tym 7 kilogramow, co odrobilam z nawiazka przez stres zwiazany ze studiami;/) Licze na wasze wsparcie dziewczyny! Trzymajmy się razem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamieszczam poprawke w moim poprzednim poscie tzn w tej tabeli, lalalala to ja kasiasiasia:D hehehe:) buziaki i do jutra dziewyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa mamba--- mam podobny wzrost i wage do Twoich i rowniez zaczynam od jutra wlasna dietke. Tez schudlam na niej 10 kg, utrzymywalam taka wage przez pol roku, ale kilogramiki wricly z nerwow zwiazanych problemami osobistymi :(... Pozdrawiam wszytskie Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 lalalala..........0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........6?....................6?...........55 jak sie jutro zwaze to zastapie pytajnik cyfra:P papa aha, nie bede mogla zbyt czesto do wad wpadac bo studiuje i wynajmuje mieszkanie gdzie nie mam neta, ale mimo to sie postaram bynajmniej w weekendy gdy juz bede miala dostep:P powodzenia, wpadne jyutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometka
hej dziewczyny, dużo was tutaj, więc ja też się przyłączam, może będę miała większą motywację :) do lata przydało by się tak z 10 zgubić a docelowo to i 20 by nie zaszkodziło:P stawiam na racjonalne odżywianie - jeśli mają być trwałe efekty... Kupiłam ostatnio fajną gazetkę z treningiem kardio do wgrania na mp3 (marszobiegi) - wydaje się to być fajną sprawą - muszę spróbować:) no i brzuszki, skakanka itp:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki pomysl super dalaczam sie do WAS:) ogolnie mysle o: *zero wegli ( chleba slodyczy makaronow cukrow) *woda woda woda *jak najwiecej ruchu min A6W mam nadzieje ze wytrwam:( pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wiec moze napisze to w skrócie:) -studiuje -zaniedbałam sie totalnie -waga cos kolo 69 -wzrost 166 cm -uwielbiam slodycze - w sytuacjach stresowych zajadam sie do momentu az juz nie moge - ale zadko jest taki moment :) -hmmm pasowalo by schudnac - wiele razy juz zaczynałam ale czuje ze juz późno i nie ma za wiele czasu do lata - moge sie przyłączyc?? moja konkretna dieta?? nie , nie - jesc mniej i wiecej sie ruszac , pic duzo wody ( niestety w chwili obecnej potrafie przez caly dzien nie wypic ani szklanki wody:/ ) i musze wymyslic jakies wyjscie awaryjne na sytuacje stresowe - slodycze odpadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_mamba
przylepka- widze, ze mamy podobna sytuacje;) aksa- to samo ze slodyczami.. czasami mysle ze mam 4 zoladki, a minimum 2 sa przeznaczone na czekolade:P mam jeszcze male pytanie. znacie jakies dobre wspomagacze diet? jakies lagodne srodki, albo nawet kremy na zdjecie kilku centymetrow. nigdy nie uzywalam takich specyfikow, wiec nie wiem czy daja jakikolwiek efekt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz na kilka dni - czasem czesciej robie peeling kawowy - nie powoduje zmniejszenia obwodu ale skora jest taka gladziutka i od razu czlowiek czuje sie piekniejszy i ma sile do zycia. dla zainteresowanych proponuje wpisac haslo w wyszukiwarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie ze tyle sie nas uzbieralo, mam nadzieje ze wszytskie wytrwamy i zmniejszy sie nasza waga aie sklad naszego topicu :) Ide spac bo troche pozno, a w wannience sie zasiedzialam... Mam nadzieje ze jutr kazda opisz swoj pierwszy dzien.. :) Pewnie juz spicie, ale milych snow i do jutra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) ja lece na uczelnie, odezwe sie wieczorem ;) A na dzis mam jogurt, 3 jablka i grahamkę ;) milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×