Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przylepeczka

10 kg do czerwca---- poczujmy sie lepiej!!!!!!!!! Pon14.04 START!!

Polecane posty

NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 lalalala..........0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 Czesc dziewczyny:P zmienialm tabelkie umiescialm Tam swoja wage. Witam wszystjkie nowe:P Dopiszcie sie do tabelki:P ginorossi-studiuje administracje.cometka- ruch dswietny pomysl.alanya-tez;) aksa 23-jakbym sluchala siebie, u mnie analogiczna sytuacja. ginorossi-tez czasem takw czesnie wstaje:P ale masz zbyt ubogi jadlospis moim zdaie m powinnas jesc wiecej mimo wzystlo;) lece na sniadanko ( 2 nalesniki z serem). Nie wem kiedy bede mogla do Was wpasc, moze dopiero w sobote, to nie zapominajcie o mnoie:) Pozdrawiam goracao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezcie i mnie pliss. Ja tez zaczynam od dzis. Juz naprawde. Ustalilam ze dwa razy w tygodniu bede biegac. We wtorki i w piatki. Jutro wstaje o siodmej i lece :) Dieta to bedzie po prostu mniej zrec i tyle!!! Waga 67 wzrost 161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtaszka
też z Wami zacznę jeśli można . ja chcę schudnąć 7 kilo do czerwca choć -5kg też by mnie satysfakcjonowało bo już schudłam 5 kilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BM-W
ja też bym chciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) chcialabym sie przylaczyc poniewaz dosc powaznie podeszlam do sprawy:) bylam od dluzszego czasu na innym topiku ale tamten upadl. a ja potrzebuje wsparcia. jestem zdeterminowana i mam adzieje ze ten topik faktycznie utrzyma sie do czerwca:) schudlam juz 6 kg. oczywiscie mialam wieksze i miejsze przerwy w dietowaniu.. ale mniej wiecej zabralam sie za siebie w styczniu. teraz jest 59kg/168cm. nie jest to duzo, dobrze sie czuje ale jeszcze kilka powinnam zrzucic by czuc sie dobrze na plazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 lalalala..........0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65....................59..........54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharii
Witam Kobietki Jak motywacja? W końcu to dziś jest ten nasz wielki dzień :)) Zaczełam go od filiżanki czerwonej herbaty no i teraz pora na jakieś śniadanko :) Odnośnie wcześniejszych pytań mam 22lata i studiuję sobie Rachunkowość. Do dzieła kobietki :)) Show must go on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 Cześc dziewczyny:) zrobilam poprawke w tej tabeli bo zalogowałam sie na kasiasia a nie na lalala;p i mnie razie ze mnie nie ma w tabelca, a przeciez dolaczylam sie:) no ja juz po śniadanku, zjadlam jajecznice i 1,5 kromki ciemnego chleba...a co dalej bede jadla to nie wiem;) oby tlyko mniej......no i o 18 ide na aerobik:D a Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtaszka
ja waże 50 kilo a moim celem jest 43 lub 44 bo wtedy się najlepiej czuje . i nei piszcie mi , że zglupialam czy os w tym stylu . nawet zainteresowalam sie tym jaka powinnam miec prawidlową wagę - wynosi ona 46kg +/- 3 kg . jestem malutka mam 152 cm wzrostu. jednak chcę się odchudzać stopniowo ale bez efektu jojo. mój program: dieta do 1000/1200 kcal + dieta rozdzielna, nei jedzenie po 19 , picie duuużej ilości wody, regularne jedzenie w malych ilościach , jak najmniej ziemniaków i białego pieczywa , słodyczy fast foodów (choć też bez przesady) i oczywiście aktywność fizyczna. i co tu dużo mówić wiem , że się uda pomimo , że zdaza sie dni bez przestrzegania programu . trzeba być realistą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtaszka
ahh i mój wiek 20 latek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 aksa...........................1,66............68...................68............58 Zrobilam małe uaktualnienie w tabelce :D:D a co do dzisiejszego dnia to wstałam teraz czyli chyba troszke pozno :):) ale mam motywacje i ciesze sie ze jest nas duzo - zaraz jajecznica z 2 jajek z pomidorkiem i szczypiorkiem wyhodowanym przeze mnie :D a do picia zielona herbata dzis w ilosciach nieograniczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja:) dni dzis pierwszy wzrost 1,64 waga pocz 63 cel 53 nie wiem jak ja to zrobie ale jak nie zrobie to zwariuje:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie dokleje NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 aksa...........................1,66............68....... ............68............58 trąbka........................1,61............67...................67.............57 Ja dzis zjadlam platki fitnes z mlekiem (okolo 200 kcal) i teraz wypilam szklanke napoju energetyzujacego ale mialo to tylko 7,5 kcal bo kupilam do rozpuszczania w tabletkach. dzieki temu oszczedzam na szklance 90 kcal :) A musze to pic bo inaczej zasypiam a kawy pije tylko z bita smietana i cukrem wiec wole nie pic na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_mamba
Widze, ze ostro zaczelysmy;) ja dzis na sniadanko przewidzialam 2 wafle ryzowe z bialym serkiem i szklane wody z cytryna (polecam, bo b. dobrze wplywa na cere i ogolne samopoczucie). a dzisiaj wieczorem biegam, biegam i biegam:P trzymajcie sie;* P.S dziekuje za ten peeling kawowy. rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometka
no trochę porannej gimnastyki za mną i śniadanko: 2 jajka i kawałek ogórka :P polecam herbatke regulactive firmy vitax - smaczna i podobno wspomaga trawienie - piję ją codziennie zamiast zwykłej herbaty albo herbatkę czerwoną:) no i duuużo wody zaraz na uczelnię - studiuję ekonomię na Uniwerku Szczecińskim (może ktoś też stąd?) 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doklejam sie i ja NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 aksa...........................1,66............68....... ............68............58 trąbka........................1,61............67........ ...........67.............57 april77...1...................1,61............70........ ...........70.............56 Moj patent na schudniecie : - zdrowe odzywianie - jak najwiecej spacerow - jak najmniej slodyczy - zero pieczywa (ewentualnie chrupkie lub ryzowe) - zero ziemniakow - zero posilkow po 18:00 Trzymam za nas kciuki :-) UDA NAM SIE - w grupie zawsze razniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsik25
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 aksa...........................1,66............68....... ............68............58 trąbka........................1,61............67........ ...........67.............57 april77...1...................1,61............70........ ...........70.............56 tipsik25.........0............1,58...........54....................54.............50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsik25
witam ! postanowilam sie do Was przylaczyc, bo tez mam do pozbycia sie pare kilogramow... napisalam, ze moim celem jest 50, ale cieszylabym sie najbardziej gdybym wrocila do dawnej wagi 48 kg...ale najpierw postaram sie dojsc do tych 50, wtedy to bedzie 3/4 mojego sukcesu ! Od dzis rezygnuje z pieczywa, maki, makaronow, ale moj problem to slodycze- niestety...teraz jestem przed @ wiec ciezko mi bardzo... Moja motywacja jest wesele w czerwcu ( pierwsze z pieciu ), na ktore chce byc wreszcie lzejsza... Bede tu zagladala i co poniedzialek aktualizowanie tabelki Pozdrawiam Wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tipsik25 ------------ na pierwszy moment pomyslalam ze to twoje wesele a tu nagle czytam pierwsze z pieciu ;-) no ale na weselu innych tez trzeba ladnie wygladac :-) tak wiec od dzis startujemy nie zapomnij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze troche chyba przesadzilam. Zjadlam dzis platki na sniadanie z mlekiem 200 kcal 3 wasy z pasta z pomidorow 75 + 200 parówke 140 belriso 230 kcal zupa krupnik 200 kcal razem: juz ponad 1000 kcal cholera zjem jeszcze maly obiad a na kolacje jablko. Dam rade jem za malo warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parówke 140 belriso 230 kcal to juz bylo niepotrzebne !!! ale nastepnym razem zjesz mniej - powoli do celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich ktore nie musza gotowac pysznych obiadkow dla calej rodzinki ODCHUDZAJCIE SIE POKI MOZECIE bo potem jak jest juz ktos komu trzeba ugotowac to jest strasznie ciezko ja wlasnie teraz gotuje zurek i slinka mi cieknie - nie moge go nawet sprobowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na sniadanko: jajecznica z dwoch jajek z kawalkiem pomidora i szczypiorkiem, sok pysio maly a teraz obiad : 20 dag fileta z kurczaka i 15 dag surowki ::D powodzenia !!!!!!!!! i wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe zwazyli mi w sklepie :) obok ceny jest i waga - filet 23 dag ( odcielam kostke i troszke tluszczyku) wiec zostalo jakies 20 dag :D:D a surowki poprosilam 15 :D jest 17 - ale ze 2 dag to pojemniczek chcial nie chcial wiem ile to wazy :D:D a wagi nie mam - mieszkam w akademiku , ale sprzetu i tak mam tu duzo, sama gotuje :) a ze to akademik to waze duzo bo ludzie ciagle cos jedza - a to sie pizze zamowi do akademika,, a to piwo , a to cieplo wiec pod akademikiem grill i kielbaska - pokusa za pokusa , a na parterze automaty z batonami na chandre :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksa23 ---------------- ale ci fajnie w akademiku - to byly piekne czasy !!! no ale grupowe wpierniczanko tez nie pomaga w odchudzaniu - znam to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty od powodzenia to juz z tym koniem nie przesadzaj - ponoc otylosc tez szkodzi zdrowiu co nie? no wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 1 dzień zaraz idę zjeść obiad, a potem na rowerek:) Później nadrobię zaległości w czytaniu:) Widze że jest nas coraz więcej i dobrze:) Poprawiam tabelkę:) NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............80........ ........71..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 aksa...........................1,66............68....... ............68............58 trąbka........................1,61............67........ ...........67.............57 april77...1...................1,61............70........ ...........70.............56 tipsik25.........0............1,58...........54......... ...........54.............50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×