Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przylepeczka

10 kg do czerwca---- poczujmy sie lepiej!!!!!!!!! Pon14.04 START!!

Polecane posty

Witam Was 🌻 mnie przyswieca identyczny cel, co Wam... również chcę być o 10 kg lżejsza do 14 czerwca, kiedy mam ślub :):) Startuję z wagą 60 kg przy wzroście 165 cm, jeśli będzie nawet 55 kg to też się uśmiechnę :):) Mam nadzieję, że i Wam i mnie się powiedzie, tego nam wszystkim życzę. Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_mamba
oj powiedzie, powiedzie;) trzeba się tylko wziąć do roboty.. póki co pierwszy dzień przebiega zgodnie z planem:P wlasnie biore sie za robienie salatki owocowej na kolacje .. powodzenia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka owocowa na kolacje mmmmmmmmmmmniam - pychota :)) ale nie rob za wczesnie bo bedzie Ci sie chcialo wczesniej jesc:) lepiej nie myslec za duzo o jedzeniu bo mozna zwariowac :) lepiej znależć jakies inne zajecie choc wiem ze jest ciezko :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki :D Jak Wasze samopoczucie? Widze ze od wczoraj dwie strony przybyly :) Ja dzisiaj miałam zamiar rano zjeść mleko z chrupkami, ale niestety zaspałam i tylko zdążyłam wziąć jogurt activie, ktorego zjadlam na sniadanie... Teraz czekam aż się ryżyk ugotuje i jem go z kurczaczkiem... Przepraszam że nie poprawiam tabelki, ale jeszcze wagi nie kupiłam... Za pare dni wszytsko odnotuje:) Pozdrawiam serdecznie :) ide jesc moj obiadek bo jesteem glodna jak wilk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moge sie przyłączyć?? jestem zdesperowana do tego stopnia,że moge sie wyrzec wszystkiego!!!(chyba) więc zaczynam z wami, z tymże od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............80........ ........71..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 aksa...........................1,66............68....... ............68............58 trąbka........................1,61............67........ ...........67.............57 april77...1...................1,61............70........ ...........70.............56 tipsik25.........0............1,58...........54......... ...........54.............50 malinkowe_baby....2...........1,75.......72...................70.............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtaszka
ale fajnie widze, że udany dzień wszystkie miałyśmy i oby tak dalej. ja bardzo duzo naczytalam sie o diecie nie laczenia -nie laczenie bialek z weglowodanami bardzo dobrze robi . ja takim sposobem schudłam już 4 kg w trzy tyg oprocz tego jeszcze ograniczalam sie do 1000/ 1200 kcal. a teraz poprawiam tabelke przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............80........ ........71..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55......... ........55..........50.. ginorossi.......2............1,68.............62........ ..........61..........52 kasiasiasia....0.............1,68............63...... .............63..........56 TakaTamJedna0.............1,73...........66............. .......66..........55 roś linka......................1,68............65............... .....59..........54 aksa...........................1,66............68....... ............68............58 trąbka........................1,61............67........ ...........67.............57 april77...1...................1,61............70........ ...........70.............56 tipsik25.........0............1,58...........54......... ...........54.............50 malinkowe_baby....2...........1,75.......72............. ......70.............60 najtaszka............21.........1,52........54........ ..........50...........47-->45--->43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaffeeSahne
to ja sie tez do Was chce przyłączyć!! dziś co prawda nie jadłam dietetycznego obiadu ale za to był on o 15 to już nic dziś nie jem:) wierze, ze w grupie siła! powodzenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obysmy tylko daly rade. Tak sie boje ze kolejny raz nie wytrzymam! W kazdym razie dzis sie powstrzymywalam. Teraz po kapieli umylam zabki i nie mam zamiaru nic juz jesc! I nie zjem! Moze jeszcze kolejna zielona herbatka ewentualnie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaffeeSahne
słyszałam, że mycie zębów po posiłku pomaga... nie ma sie już ochoty na dokładkę:) ps. mam propozycje:) co myślicie o porannym bieganiu/spacerze? takie poczucie, że ktoś inny biega z wami w duchu jest mobilizujące:) np 5,30 wszystkie wybiegamy na 20 min? co o tym myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZNE!!! Aaaaa no i jeszcze chcialam Wam powiedziec ze ogladalam w sobote program na TV Polonia i tam byly takie kobiety jak MY!!! Przez internet wspolnie sie motywowaly przez rok czy dluzej - w kazdym razie schudly po 30-40 kg w przeciagu roku, jak tylko mialy chwile slabosci to wlaczaly internet i pisaly pisaly i pisaly az silna wola zwyciezyla apetyt :-) Z nami tez tak bedzie !!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w piątek chyba mija już miesiąc diety a ja nawet tego nie czuję :D co najważniejsze,nie czuję głodu.. i udało mi się zrzucić 6 kg.. może do piątku będzie 6,5 :) raźniej w grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaffeeSahne
Ja dziś oglądałam 'rozmowy w toku'. Byli tam ludzie, którzy ważyli po 150 do 200 kg. Tak bardzo im współczułam, a jednocześnie przestraszyłam sie ich życia, nie wyglądu, tylko życia i postanowiłam zrzucić te nagromadzone przez lata kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_mamba
ja w celu motywacji nakleilam sobie na lodowke zdjecia naprawde otylych osob, a na moj sprzet sportowy (orbitrek) fotosy modelek. drastyczne, ale licze na to, ze pomoze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaffeeSahne ==>>Ja nie dam rady biegać tak rano,jestem w klasie maturalnej więc wykończyłyby mnie takie ranne biegi...ale bede musiała ćwiczyć wieczorami(rano nie dam rady). po głodówkach i różnych dietach przyszedł czas na rozmyślanie... co teraz??Jaką diete mi proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtaszka
ja poranne biegi juz przerabialam udalo mnie sie wstac moze dwa trzy razy;] zdecydowanie wole wieczorem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ograniczyłam jedzenie :) nie jem słodyczy,ziemniaków, makaronów itp .. pieczywo zamienilam na ciemne... mleko z 3,2% na 0.5 % 4 malutkie posiłki itepe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 -------------- i to najlepsza dieta - po prostu zdrowe jedzenie !!! Bez obzarstwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :D jak mi spada cukier i jest mi słabo sięgam po kiwi .. po 18 nie jem już nic, zaczełam ćwiczyć na wf :P No i licze kcal, pilnuje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaffeeSahne
To żądne wytłumaczenie, że jesteś w klasie maturalnej. Ja też, a biegam od 2 miesięcy codziennie o 5,30:). Jakby ktoś chciał wsparcie duchowego to niech biega ze mną o 5,30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaffe ja bym z chęcią biegała, wprawdzie nie jestem w klasie maturalnej ale w 2 Liceum i do szkoły wstaje o 6 rano więc ranne bieganie odpada, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaffeeSahne
Lekarka mojej mamy mówiła mi ,że lepiej jest ćwiczyć rano jeśli się chce schudnąć. Tłumaczyła, że wtedy spalane są kalorie i tłuszcz. Zaleca się wtedy trening aerobowy mało intensywny i na czczo , a najgorsze jest ćwiczenie przed snem, bo wtedy pobudza się hormony czy coś... Ja się jej słucham i stwierdziłam, że ma racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie ma sie co zajezdzac z bieganiem jak nie macie czasu. Zycie ma takie obroty ze serio nie ma kiedy biegac. Ale wieczorkiem przed telewizorkiem zamiast siedziec i ogladac, mozna zawsze pocwiczyc podczas ogladania - bez przesady - po prostu tak jak na w-fie, pomachac poschylac sie - to jest najlepsze wyjscie - nie trzeba wychodzic z domu na cale godziny - tylko trzeba sie zmobilizowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bardziej rozciaganie jest skuteczne na serio cialo staje sie jedrne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz ćwicze na wf, i tam babeczka daje nam dość wycisk , więc 3x w tygodniu po 45 min mam intensywnego treningu :D No i czasem w domku, i na rowerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaffeeSahne
Pewnie, że nie każdy ma czas biegać:) Zgadza się:) Ja też tak myślałam dopóki sobie czasu odpowiednio nie zorganizowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×