Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przylepeczka

10 kg do czerwca---- poczujmy sie lepiej!!!!!!!!! Pon14.04 START!!

Polecane posty

Gość Sharii
Witam Was kobietki:) Chętnie się do Was przyłączę. Mam 160 cm wzrostu i 58kg. Może to "aż" 58 ale w zeszłym roku o tej porze ważyłam 75 wiec jest mnie troszkę mniej :)) Stawiam na ćwiczenia no i oczywiście na zdrowe odzywianie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
no tez to wlasnie zauwazylam.. coz, miejmy nadzieje ze ktos jednak dolaczy... a jak nie to poradzimy sobie same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Nie no ja jestem tez cały czas, od jutra ostro dieta amerykańska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?...............70?.........60..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
biala mewa--- swietnie ze jestes:) ja tez od jutra zaczynam, ale swoja wlasna diete... boje sie tych zaplanowanych, bo za duzo obiecuja, a efekt jojo jest... zniechecila mnie kopenhaska, byc moze inne sa ok...Dopisuj sie do naszej tabeleczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiło sie raźniej:) NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?.........60.. Flower15.......0............1,65..............72.................72.........55...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
zaraz wnikne w amerykanska i norweska, moze sie tez na jakas zdecyduje... kusicie Dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o tej amerykańskiej, ale z tego co widzę to sie na niej zjada dużo kalorii, z ja zwykle na dietach jem ok. 500kcal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharii
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?.........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ .........72.........55... Sharii...........0............1,60..............75..................58.........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
no fakt, pewnie sie na niej chudnie, ale dla mnie swiadomosc ze jem tyle kcal nie jest za dobra... nie czulabym sie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Na amerykańskiej bez winka jest 420 kcal, ja uważam że to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharii
W ciągu roku. Niestety to nie była żadna dieta cud tylko racjonalne odzywianie się i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Okey już podaje: 10.00- kawka bez żadnych dodatków, trójkącik sera żółtego topionego 12.00- jajo na twardo, pomodor 14.00- jabłko 16.00- 200 g sera białego, pomodor 20.00- lampka wina czerwonego, wytrawnego Pijemy duzo wody, herbatek czerwonych, zielonych, ziołowych. Jest tez na forum długi topik o tej diecie, widac że wyniki są spore. Ja licze osobiscie na jakieś 3kg i mam nadzieje, ze to osiągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Pisała o tej dietce na naszym topiku Nefredil i schudła 5, 1 kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejehohah
mogę się przyłączyć? szukam bowiem kogoś zdeterminowanego, kto od jutra zacznie ze mną dietke (wspólne wspieranie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście:) A ja poprawiam tabelkę bo mi sie dwa razy wkleiło 72:P NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?.........60.. Flower15.......0............1,65..............80........ .........72.........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ............58.........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
ejehohah, witaj, dopisuj sie do tabeleczki napisz jaki jest Twoj plan... Wertuje neta i szukam czegos odpowiedniego dla mnie w zadna nie dowierzam , boje sie efektu jojo... hm... co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki wrocilam ze spacerku , piekna pogoda dzis az chce sie zyc:) Oby tak dalej, to i pobiegac bedzie mozna wyjsc :) A więc: NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?.........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ .........72.........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ............58.........50 Dżudi...........0............1,79..............68..................68..........59 Możę jakos sie lepiej poznamy dziewczynki :)? Ja mam 20 lat w tym roku koncze technikum o kierunku techknik technologii zywnosci :) A jak jest z Wami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejehohah
158 cm 55 kg. najpierw chcę zjechać 5 kg a potem 2-3. Ale sama nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejehohah------->zapraszam do wpisania się do tabelki:) A tak poza tym to bym chciała tak jak wy ważcy 55kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejehohah
mam nadzieję.. a jak ma wyglądąć to 'damy radę RAZEM?' bo już nie raz czytałam o wspólnym idchudzaniu potem nagle cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
NICK..........DNI........WZROST......WAGA POCZAT......TERAZ.......CEL przylepeczka..0...........1,69..............70?......... ......70?..........60.. Flower15.......0............1,65..............72........ ........72..........55... Sharii...........0............1,60..............75...... ..........58..........50.. Dżudi...........0............1,79..............68....... .........68..........59.. Ejehohah.......0............1,58.............55.................55..........50..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepeczka
Flowerku, uwierz mi ze ja tez bym chciala tyle wazyc... :) ale coz... marzenia scietej gliowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×