Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrulek89

-10 kg. Start!

Polecane posty

Hej, postanowiłam, nie tyle przejśc na diete co zmienic moje nawyki zywieniowe ;) Słowo DIETA jakos do mnie nie przemawia ;) mam do zrzucenia jakies 10 kg, planuje to zrobic stopniowo, dodatkowo cwiczac na orbiterku około pół h dziennie,potem może do godziny nawet ;) Jeśli jest ktos chętny, nniech pisze, w grupie raźniej !! Ja póki co zjadłam dwie kromeczki chlebka razowego z szyneczką i serkiem do smarowania ze szczypiorkiem, pół pomidorka, pół małej papryki i trochę zielonego ogórka, wszystko popiłam zieloną herbatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Powodzenia :) Też wolę nazywać swoje odchudzanie zmianą nawyków żywieniowych, bo na słowo 'dieta' robię się głodna ;) PS. "dwie kromeczki chlebka razowego z szyneczką i serkiem do smarowania ze szczypiorkiem, pół pomidorka". Nie zdrabniaj tak, bo pewnie ktoś Cię za to objedzie równo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie też tak myslalałam ,że nie ma co zdrabniac haha:D Mam tak samo jak Ty;D jak tylko pomyśle sobie,że mam diete to od razu chce mi się jesc jakies słodkie haha:D dlatego teraz w ten sposób na to nie patrze i jest okej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZDRO SZEJSET %
Siema. Też chcę tyle schudnąć :P Tzn ja nie jestem na diecie, fuck it all :P Ale poszlam na studia i zamiast wozic doopsko MP-kiem zaiwaniam z buta. Dzięki temu z 67 kilo waze juz 63,5 :P Jem niewiele bo nie mam czasu. Dzis np byla to wielka bułka rano, pozniej kawa z lyzka cukru, a teraz jem platki na sucho:) I chce wazyc z 55, albo i mniej bo niska jestem dosyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super! Juz jesteśmy dwie ;) może nasze grono się powiększy :D Ja w sumie zaczynam od wczoraj, więc efektów póki co nie widac haha:D ale i na nie przyjdzie moment ;)) ja na obiad zjadłam warzywka z niecałą piersią kurczaka przyprawiona i usmażoną na łyżce oliwy, o śniadaniu pisałam, a na kolacje zjem pewnie jakąs sałatke warzywną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumnna mama:-)
witam w końcu temat dla mnie:-) ja też chce 10 kg stracic tylko jakoś od 4 lat mi to nie wychodzi:-P może z wami kobitki lepiej mi pójdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumnna mama:-)
dodam iż jestem po ciąży i zostało mi troche tych zbędnych kg:-/ może zaczniemy od wagi jaka posiadamy w chwili obecnej .... ja mam 159cm i jakieś 63 kg:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez od dawna już to sobie obiecywałam,aż w końcu na innym forum wypowiadała się laska,która schudła w 8 miesięcy 40 kg;O i teraz jest mega szczuplutka, więc zmotywowałam się tym ;) jeśli chcesz, podaj mejla a wyslę Ci jej dobre rady ;) ja mam 165 cm i waże 73 gm,a chcialabym 63, potem może zbije do 58 maksymalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina884@op.pl a poprosze korzystam ze wszystkich rad :-) -ale chyba nie ja jedyna:-P właśnie wybieram sie na zakupy taaaakie dietetyczne zobaczymy co wpadnie do koszyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze o rady na maila meva0405@wp.pl Z góry ślicznie dziękuje :) Ja też musze w końcu podjąć decyzję o walce z tymi kg:( ja mam jakieś 7 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoo zapomniałam o mojej stopce... to moja walka chyba z przed roku albo i dwóch lat... już sama nie pamiętam bo ten czas tak szybko leci .. w każdym bądź razie myśle, że moja waga to ok 66-67 kg ale jakoś boje się ważyć. Jeszcze 3 tyg temu bylo 65 no ale sobie pofolgowałam więc mysle ze te 2 kg wróciły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretnej diety nie stosuje. staram sie ograniczyć do nie jedzenia słodyczy nie słodzenia i nie jedzenia białego pieczywa! unikam smażonych potraw i jem dużo jabłek to tak na początek... możę coś z tego będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi parówkami chyba bym nie przesadzała. Z reguły parówki zbyt zdrowe nie są. ;) Ja dzisiaj drugi dzień - jakoś wczoraj zleciało fajnie ;D Staram sie zawsze wieczorem rozpisac co będę jadła następnego dni i mniej więcej o której. Bo podobno bardzo ważne jest,aby jeśc 5 posiłków o stałych porach. Moja koleżanka tak schudła ok 8 kg w ciągu dwóch miesięcy ;) podobo wtedy się tak głodu nie czuje, bo co chwile się dostarcza organizmowi jedzenia ;) Jestem po śniadaniu. Zjadłam bułke razową z serem piątnica ze szczypiorkiem, dwa plasterki szynki i warzywa ;) potem na obiad mam kapuśniak, Przewidziałam jeszcze na drugie śniadanie sałatke z owoców, a na kolacje sama dokładnie jeszcze nie wiem,może jajecznica ze szczypiorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie też o nią chciałam zapytać :-) ja też po śniadaniu 1 parówka ,ogórek kiszony , dwie kromki chleba razowego i zielona herbata :-) teraz myśle nad obiadem! tak zeby i rodzince smakowało:-)mąż nie jest wybredny a synek troche bardziej... no nic jakoś musze to ogarnąć w całość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, tot akie coś jest dobre przed rozpoczęciem odcudzania, żeby to wszystko wyleciało :D W tym poradniku jest kilka fajnych przepisów na obiad :D Ja wczoraj na obiad np zrobiłam sobie Sałatke z pekińskiej kapusty, marchewki, dwóch cebul i wszystko przyprawiłam po swojemu, i zjadłam z kurczakiem pokrojonym w paseczki, zamarynowanym i podsmażonym na patelni:D a rodzinka zjadła to samo plus ziemniaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem tego co nam wysłałaś! genialnie opisane i te potrawy naprawdę zachęcają do mądrego odchudzania bez katorgi i drastycznych ruchów jak dla mnie rewelacja:-) dziękuję bardzo za ten poradnik na pewno skorzystam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko da się zorganizować jeśli tylko ma sie duże chęci do działana:-) ja bym chciała stracic te 10 kg tak dla samej siebie może zeby mieć lepsze samopoczucie i nie dołować sie stwierdzeniem''matko znowu sie w to nie mieszcze''itp mam nadzieje ze razem kobitki to sie nam uda... każda może podsuwać jakieś kulinarne pomysły i będzie nam jeszcze łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wiem, dostałaś jeszcze drugiego mejla? Fajnie,że ta laska miała tyle silnej woli :D Mega szacun dla niej !:D Więc myśle,że skoro my chcemy schudnąc tak do 10 kg, to z jej poradami damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo fajny przepis z SHAPE'a na nuggetsy z kurczaka i na hamburgery :D smaczne i dietetyczne ;D i ostatnio znalazłam fajny przepis na papryki nadziewane pieczarkami, piersią z kurczaka i mozzarella:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziębionaa99
ogromnie chciałabym te 10 kg w dół...niby wyzwanie, ale z drugiej strony jak patrze na tych, którym się udało to zjada mnie zazdrość! zmiana nawyków to najlepszy start, bo diety są takie, że przychodzą z zapałem a poem wszyscy wiemy jak to się kończy... Ja dzisiaj zjadłam razową kromkę z pomidorem, popiłam zieloną herbatą a na "deser" szklanka wody z jodem + cripsy natural marchewki o smaku papryki (idealny i zdrowy zapełniacz:) no i cóż...czekam na obiad. będzie pierś z kurczaka...mniam! a na podwieczorek jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się! Co z tego,że na diecie wytrzymamy 2 tygodnie, schudniemy, jak po tych dwóch tygodniach i tak rzucimy się na chipsy, czekoladki tone bułek itp. Ktoś mądry powiedział ,że "odchudzanie zaczyna się w głowie" :D i tak też jest:D jak sobie wkręcimy,że miska warzyw z bułką na śnaidanie jest o wiele smaczniejsza niż tosty z tłustym serem i szynką , to potem nawet na roztopiony ser nie będziemy mogły patrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrulek89 zgadzam sie wszystko zaczyna sie w naszej psychice! ja ogólnie bardzo lubie gotować i kombinować w kuchni dlatego przygotowanie dietetycznych potraw nie sprawi mi problemu:-) w tym poradniku faja sprawa jest to ze laska pokazuje produkty które nie sa z wyższych półek i nie kosztują majątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na nuggety z piekarnika: 2 szklanki maślanki wymieszaj z 2 łyzeczkami sosu chili( ja daje suszone,bo nie kupiłam akurat sosu chili) i zanurz 4 połówki piersi z kurczaka.(do lodówki najlepiej na noc, a jak to niemożliwe to na conajmnije 4 h) Bardzo drobno pokrusz 3 szklanki płatków kukurydzianych, dodaj przypraw jakie lubisz i wymieszaj z 3/4 szklanki mąki pszennej. Rozgrzej piekarnik do 180stopni. Osącz kurczaka na papierowym reczniku, pokroj na kawałeczki i obtocz w mieszance z płatków, przypraw i mąki. Przed włożeniem do piekarnika spryskac kurczaka oliwą:D Piec kurczaka ok 20 minut, przekręcic, i znowu 20 minut:D GOTOWE:D ja jem z sosem czosnkowym i zieloną sałatą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie, produkty można kupic w lidlu i biedronce- czyli sklepach gdzie jest najtaniej w zasadzie. Dochodzi do tego też kaufland :D byłam wczoraj w Lidlu ,a wcześniej w biedronce. W biedronce pełno produktów pełnoziarnistych typu ryż - 2zł, makaron ok 3zł . . Więc sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka to sklep w który dużo jest produktów które w zmianie nawyków żywieniowych(bo nie używamy słowa dieta) sie przydadzą:-)no i owoce też maja ceny które sa przystępne dla każdego!a jeśli chodzi o kaufland to codziennie w tych sklepach od 20 zaczyna sie wyprzedaż owoców warzyw itp bo rano dokładaja nowe!często ceny są bardzo niskie np kilogram pomarańczy to koszt po przecenie jakieś 0.50groszy:-) a czy stosowałyście kiedyś jakieś suplementy wspomagajace utrate wagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge z wami? i sandurek poprosze o te dobre rady tej dziewczyny co tak schudła o to moj mail kaktuskowata@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×