Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrulek89

-10 kg. Start!

Polecane posty

Gość zarlokola
Witam. A ja od czerwca tego roku przeszlam na taka swoja wymyslona diete , nie chcialam schudnąc szybko tylko powoli tracic kilogramy zeby nie bylo efektu jo0jo, i od wagi ponad 63 kg teraz waze 53 KG:)) jestem z siebie zadowola ale boje sie zaczynac normlanie jesc;/ powoli wracam do normalnego jedzenia tzn raz na kilka dni zjem kromke lub 2 czarnego pieczywa. Ale do konca zycia nie bede jesc bialego pieczywa;/ Wg mnie najwazniejsze w diecie jest nastawienie psychiczne czlowieka trzeba miec silna wole aby pokonac trudnosci ale warto jest:)) ahaaa i ie stosowalam zadnych tabletek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarlokola
Wiec tak: moze za bardzo ograniczylam jedzenie jadlam same serki jogurty, ogolnie mieso (parowki, wedline, piersi z kurczaka) salatki. Absolutnie zadnego bialego pieczywa, ziemniakow, jakis kebabow , fast foodow, produktow z mąki. Na początku bylo cieżko ale po 2 tyg diety gdy zobaczylam efekty ;)) od razu stalam sie silniejsza i uwierzylam ze moze mi sie naprawde udac tylko nie moge powracac do wczesniejszego jedzenia... w tej chwii wracam do dawnego jedzenia, stopniowo.. nawet bardzo powoli, ludzie mowia mi zebym jadla normlanie bo jest polowa mnie juz;p ale ja boje sie efektu jo-jo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala, ja bym nie umiala tak ciagle tylko serki ... Serio, jakos tak blee:D ale duzo bialka jadlas, dlatego szybko chudlas:D Gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala, ja bym nie umiala tak ciagle tylko serki ... Serio, jakos tak blee:D ale duzo bialka jadlas, dlatego szybko chudlas:D Gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarlokola
DA sie przyzwyczaic:)) najwaznoiejsze zeby nie jesc chleba i ziemniakow... na samym tym sporo sie traci:) i przedewszytskim nastawienie psychiczne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nastawienie psychiczne musi byc. Ja w sumie teraz jem chleb,tylko razowy, na sniadanie. A ziemniakow to chyba z dwa tygodnie nie jadłam:D A dziewczyny zyjecie w ogole ? Jakas taka cisza na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem:-) ale gdzie reszta?????????? ja juz mam 61 :-) powoli ubywa! też jem ciemne pieczywo sporo kefirów serkow itp! mało ziemniaków słodycze zero wogóle przestałam słodzić i pije mega duże ilości zielonej herbaty licze ze do swiat cos sie poprawi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zrobilam dzisija to spaghetti z poradnika:D pyszota:D Reszta hmm ... ubyła:D Zamawiam niedługo therm line s :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
jutro sie zwaze dziewczyny ;) wrocilam po paru dniach wlasnie od chlopaka i zjadlam dzisiaj kolacje od tygodnia pierwszy raz bo czasu nie bylo ;) wczoraj troche pofolgowalam i mialam juz zrezygnowac ale juz nie umie sie przestawic na tamten "niezdrowy" tryb zywieniowy wiec jestem uziemiona dietą :D:D az ciekawa jestem czy spadlo ponizej 100 :D co do wczoraj to wszysto przez chlopaka bo mnie kusil no i zjadlam kolacz do tego czekoladki paluszki zelki :D:D ale w sumie nie zaluje moze troche ale potrzebowalam odrobine cukru ale to jednorazowo wiec nie ma co zaprzestawac tylko leciec dalej ;d co do serkow mmmm mogla bym je jest non stoop ale moja dieta ich nie bierze pod uwage wiec zostaje mi twarog i tuńczyk (ktory mi juz niestety zbrzydł ;/ blee) trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja kupiłam tunczyka w puszcze i tak sie zastanawiam co z niego zrobic bo salatka to mi sie juz przejadła ja musze dzis pocwiczyć bo w sobote mam wesele wiem moze chociaz trosze spadnie rozmiar brzucha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sumie jeszcze tunczyka nie jadlam, musze kupic sprobowac, ale ogolnie za rybami niestety nie przepradam ;/ Ja po sniadanku dwa tosty i serek wiejski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widze.. niestety , bo było nas o wiele więcej ,ale trudno:D Zostały najbardziej wytrwałe :D:D Musze zacząc biegac. . Juz od dwoch dni sie do tego zabieram haha:D moze jutro mi wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja latem biegałam teraz to mi sie nie chce wole w domu pociczyć:-) ja dzis wypiłam dwie kawy i wogole nie chce mi sie jesc a to ci dopiero niespodzianka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie na ekranie
To i ja się dołączę 172, 71kg :O Dziś niestety idę na imprezę więc wypiję piwo... Ale na obiad był gołąbek z warzywami więc dałam radę :) Jutro na śniadanie 3 kromki ciemnego pieczywa z twarożkiem. Obiad jajko sadzone i gotowana marchewka Kolacja mały jogurt naturalny, mała garść płatków i jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosuje żadnej diety, jakos to słowo do mnie nie przemawia. ;) Ogólnie jem mniej , i jem więcej białka i warzyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam Lovingkitty az podasz swoja wage, bo mowilas, ze bedziesz sie wazyc na dniach :) zainteresowala mnie ta dieta, ktora stosujesz. chce zastosowac podobna ale troche bardziej dpasowana do mnie - np. nie jadanm wafli ryzowych, bo powoduja u mnie hipoglikemie. podoba mi sie brak warzyw - z powodu mojego wiecznego napremiennego odchudzania sie i tycia, rozwalilam sobie uklad pokarmowy i po zjedzeniu odrobiny warzyw mam brzuch jak w ciazy... mam taka prace, w ktorej musze byc ciagle bardzo przytomna, a z powodu hipoglikemii wymaga to ode mnie regularnego jedzenia posilkow skladajacych sie z bialka i wegli zlozonych czyli np. tunczyk i dwie lychy platkow, albo jajko i kromka pumpernikla. w twojej diecie najbardziej podoba mi sie jednak kolacja - czysto bialkowa. to jest podobno najlepsze na schudniecie, a ja nigdy nie probowalam teg zastosowac.. jak sie czujesz jedzac w ten sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze, Haenden, kurcze ja tez mam tak jakby hipolikemie, a mozesz powiedziec cos wiecej jak to sie objawia? u mnie jak zjem wiecej ww to ogarnia mnie megasennosc i jest mi slabo. Planuje zrobic badania cukru i zobaczyc czywszystko ok. A Ty bylas z tym u lekarza? Masz jakies rady na to? Sandrulek, a o to za dietka, ktora rozpowszechniasz? moglabym tez poprosic? milej niedzielki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz mejla, bo wysylalam Ci ;) jak nie masz to przesle jeszcze raz . Dietka zadna, raczej dobre rady laski,ktora schudla prawie 40 kg;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sandrulek, mail doszedl, ale pusty ;-) jakbys mogla jeszcze raz. Na razie jem wiecej bialka, przeczytalam caly topik i wymyslam. DO tego warzywa. Sandrulek a jesz owoce i chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefabronka
tez startuje. dzisiaj zjadlam niewiele zaiast wielkiego sniadania - błonnik zamiast obiadu z podwojnym sosem - gotowana piers z kurczaka i kuskus zamiast chipsow - paczuchna (no ok....dwie:) crispy natural marchewkowych... no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj, troche mnie nie było,ale widze wątek kuleje;/ no trudno;( ostatnio baaardzo duzo spaceruje ;) i powoli widac efekty ;) Jem jakos tak wiecej bialka, pokohcalam serki wiejskie smakowe :D a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
przepraszam za nieobecnoas ;) haendem wiec w ciagu miesiaca poszlo mi 6-7kg nie jestem juz na niej tydzien i nie widze efektu jojo zaprzestalam po to by sprawdzic jak zareaguje na brak tabletek (po jednym opakowaniu) ale jutro zaczynam od nowa z tym ze pragne zauwazyc ze gdy nie bralam tabletek potrafilam wypic 4 kubki kawy dziennie inaczej bylam ciagle spiaca i nie do zycia ;) jutro rano wazenie i lecimy dalej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, Chciałabym zaproponować Wam zapoznanie się programem Elavia 4321 Slim, na który składają się dwa preparaty; Elavia Intensive oraz Elavia Anti Yo-Yo. Elavia Intensive to płynny koncentrat, natomiast Elavia Anti Yo-Yo to kapsułki na dzień i na noc stabilizujące i utrwalające pożądaną wagę. Pamiętajcie, że Elavia to bezpieczny preparat z naturalnych wyciągów roślinnych tradycyjnie zalecanych na odchudzanie, dostępny tylko w aptekach, również online. Chętnie opowiem Wam więcej na temat Elavii 4321 Slim, czekam więc na Wasze pytania. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem od 3 tygodni na herbalife i schudłam ponad 6 kg :) Dzisiaj kupiła welle mix zobaczę czy też bedzie efekt bo cena jest porażająco niska w porównaniu do herbalife :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×