Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrulek89

-10 kg. Start!

Polecane posty

Gość narzeczonamiska123
dziewczyny potrzebuje pomocy. stracilam 2 tyg temu prace, i od tamtej pory swiat mi sie zalamal. przytylam 3 kg. ratunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
a wiec przynaje sie ehhh jest to dla mnie trudne.... (nie widac po mnie az tak ogromnej wagi) ale cierpie na otyłosc I stopnia moje BMI przekracza norme a wiec dnia 08,10,2011r ważyłam 106kg przy wzroscie 177cm na dzien dzisiejszy schudłam 6 kg w przeciagu 17 dni (czyli 2.5 tyg) mam nadzieje ze jestescie ze mnie dumne :) teraz jest rowne 100 mysle ze za 3 miesiace dojde do cwojego celu moja waga powinna wynosic 69kg. nie potrzebuje wsparcia raczej zrozumienia :) 08,10- 106kg 25,10- 100kg cel- 68kg zostalo 32.. dam rade ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kobieto ja cie rozumiem:-) tak jak pisze sandrulek89 piękne cv i do roboty:-) zawsze cos sie znajdzie... przy odchudzaniu trzeba naprawde silnej woli której mi czasem brkuje. trzymaj sie kobieto dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka2s
7:30 jajecznica z 3 jaj (uwielbiam!) jajka były malutkie, więc mogłam sobie pozwolić 10:30 kawusia 12:30 jabłko, bądź grejfrut.... na resztę posiłków dzisiejszego dnia nie mam narazie pomysłu. podejrzewam że będzie to mozarella z pomidorem i bazylią a pod wieczór pieczona rybka. Jak narazie efektów ... brak.. jeśli chodzi o wagę. zauważyłam jednak spadek w udzie do 54 cm i w ramionach (nie mierzone, jednak wizualnie da się zauważyć różnice, już nie takie buły :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka
Witam, czytam wasz topic dzisiaj od rana i bardzo mnie on zainteresował. Od jakiegoś czasu próbuje pozbyć się nadwyżki kilogramów po ciąży ok.8-10kg. Samej mi to nie wychodzi głównie przez słodycze które uwielbiam. Brakuje mi też pomysłów na lekkie potrawy. W waszych przepisach jest dużo ryb, głównie tuńczyka za którymi nie przepadam... Nie mam też czasu i siły na ćwiczenia bo pracuje od 8-16 a potem bieganie z moją 9-miesięczną córą, która usilnie chce chodzić. Poproszę o przesłanie poradnika: strojka-86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
to zamiast ryb jedz gotowaną piers z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. Ja podałam kilka przepisów, gdzie ryb w ogóle nie ma. :) Po tygodniu ''dietowania'' stwierdzam,ze najgorsze bylo pierwsze 5 dni :D Teraz juz jest baaardzo fajnie, i nawet nie odczuwam głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
ja mialam masakre przez pierwsze 3 dni teraz to juz dla mnie rutyna tylko odliczam czas pomiedzy tabletkami a posilkiem ;) jak pomysle ze w 17 dni 6 kg poszlo to za kolejne 17 bedzie 12kg mniej a potem 18kg- :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą i
dziś: 2 kanapki, 3 ziemniaki, kapusta, brukselaka, zupka w proszku, 4 kostki czekolady, kilka kaw 6 km marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
ClenBurexin2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodaaaaaaaaaaaaaa
Ja też muszę schudnąć mam 46 kg i 168 ;/ tragizm do 44 musze zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
ClenBurexin2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,że chcesz zostac anorektyczka ;) ale anoreksja już nie jest w modzie ;) jak sobie sprawdzisz BMI to Ci wyjdzie ,że masz niedowagę,a nie nadwagę ;) A ja po śniadanku :D Pół bułki z serkiem białym i szynką, 2 pomidorki koktajlowe i troche papryki plus zielona herbata:D Opłaca się kupic zieloną w biedronce . Za 40 sztuk ekspresowej płaciłam 2 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda to chyba z nas żaruje ;) właśnie wcinam sałatkę włanego pomysłu : paluszki krabowe, ser bałkański z lidla , oliwki, pomodor, korniszony, duzo ziół i ciutkę chili, sos - majonez light + jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja nakupiłam wczoraj tej zielonej hehe. Z grejfrutem z cytryną i z opuncją:D z ananasem nie widziałam:( Ale bardzi dobre serki wiejskie są w lidlu, jak ktoś lubi. Są z ananasem,truskawkami i uwaga !! Jabłko pieczone z rodzynkami:D Jako przekąską miodzio:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
dziewczyny zalamałam sie :( macie tez tak ze przy odchudzaniu bardzo wam piersi maleją? moje sa tragicznie zmniejszone... ehhh nie dosc ze mialam B to sa jeszcze mniejsze :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny=) mogłabym sie do was przyłączyc=D czytałam n awaszym topiku o jakimś poradniku więc także prosze o przysłanie miczka18_18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
ja dzisiaj zakupilam kolejna paczke tabletek. Osmego sprawdze ile mi spadko kg w ciagu miesiaca i dam wm znac o ile was to interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×