Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrulek89

-10 kg. Start!

Polecane posty

Witam i ja :) no i weszłam na wagę. Załamka !! 67,9 ! :( ale nie poddam się ! zaczynam od dziś kolejny raz !pewnie już setny ... ale co tam. Pewnie ktoś się zdziwi, że zaczynam diete w pt przed samym weekendem ale dla mnie to chyba lepszy czas niż np pon. bo przynajmniej przez weekend mogę sobie zaplanować co i kiedy zjem a jak ide na uczelnie to jest masakra... zajęcia mam od rana do godz 16-17 jak wracam do domu to jestem tak głodna , że rzucam się na jedzenie, a jakoś nie przywykłam do brania sałatek więc biore jabłko i jakaś kanapke ale kanapka=chleb, niby razowy ale jednak, tak więc jestem wkropce bo nie mam pomyslu co brać na uczelnie i nie być tak głodnym po powrocie:( Jakieś propozycje ?:) Już po śniadanku i kawie a teraz ide na zakupy zeby lodóweczke zapełnić zdrowym jedzonkiem :) Miłego dnia !! Aaaaaa ja też mam zamiar dziś poćwiczyć , chociaz jak dwa dni temu zaczełam robić brzuszki to mąż sie smiał i mnie dekoncentrował:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie od dwóch dni organizuję długie spacery, musze się przyzwyczaic do ruchu. Jutro mam w planach powiczyc na orbitreku :D Jedzonko na uczelnie ? Ciężko stwierdzic jak nie chcesz robic sałatek :P Ale może wafle ryżowe ? Dla zapchania ? Nie mówie,żebyś brała całą paczke, ja się zatykam max 3 . A ja po śniadanku. Zrobiłam sobie omleta z warzywami, meeega sycące, nie dałam rady zjesc całego :D Na obiad zaplanowałam gołąbki :D (to takie najbardziej kaloryczne danie w ciągu dnia dzisiaj ) A na kolacje serek wiejski z ananasem plus wafle ryżowe. Koleżanka mi powiedziała,że nie zdrowo jesc jogurty owocowe. Ona robi sobie je sama, kupuje jogurt naturalny i jakies owoce, daje troche miodu bądź słodziku, i owoce:D Pyszne podobno;D aż sprobuje sobie kiedys:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki:D Popisze troche:D Moja sałatka z kurczaka: 2 cebule 3ogórki kiszone mniejsze Pekińska Puszka kukurydzy Podwójna pierś z kurczaka Gyros Ketchup,majonez,jogurt Sól ,pieprz Ogórki zetrzec na tarce,cebule w kosteczke pokroic, poszatkowac pekinska. Wsio do miski. Kurczaka pokroic na drobne kawałki, wymieszac z opakowaniem gyrosu i ok 2łyżkami oleju. Podsmazyc na patelni. Z dwóch łyzek majonezu,kubku jogurtu i ok 4 lyzek ketchupu (najlepiej hellmans łagodny) zrobic sos,doprawic sola i pieprzem:D Wszystko razem wymieszac i obiad gotowy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia:-) mój mąż też dziś zobaczył dietetyczne zakupy tzn chleb razowy... i cytuje jego słowa'' tak jak zwykle nakupiła sucharów ambitnie sie zaczyna szkoda że kończy sie po paru dniach '' :-D a teraz mam zamiar wytrwać w postanowieniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra też jest watróbka, ja lubię drobiową, oczyszczam i duszę na patelni pod przykryciem , bez tłuszczu + surówka: pomidor, papryka, ogórek kiszony, cebula, pokrojone w kostkę , sól.piperz polane olejem lnianym albo oliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedowiarek z Twojego męża:D Jeszcze mu pokazesz haha:D Ja niestety za wątróbką nie przepadam, kiedyś jadłam,ale teraz jakoś tak nie, może się poprostu przejadłam. A wątróbka zdrowa podobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, ja dopiero teraz zaliczylam sniadanie - kefir z platkami owsianymi. Na obiad planuje lososia pieczonego w piekarniku plus surowka a na kolacje tunczyka z puszki. Co o tym myslicie? Dzisiaj na wadze 54,5, wzrost 169. Te 4,5 kg chcialabym schudnac. Pozdrawiam i wytrwalosci na caly dzien zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja na sniadanie zjadlam platki z mlekiem, nie mialam nic mniej kalorycznego a wolalam to niz chleb. Quedate ja mam prawie taki sam wzrost i twoja obecna waga to moja wymarzona, chyba nawet nigdy takiej nie mialam w doroslym zyciu, kiedy wazylam 56 juz wszyscy mowili ze jestem za chuda, ale to pewnie zalezy od budowy ciala. W moim przypadku jak zejde do 57 to bede happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynek, niby nie waze duzo (kiedys 72 kg), ale opona na brzuchu jest. W ogole brzuch to moja pieta achillesowa ;( W talii mam 70 cm, wiec wydaje mi sie troche za duzo. Najbardziej zalezy mi na schudnieciu z brzucha, z bioder i z ud. Trzymam kciuki za Ciebie londynek i za cala reszte oczywiascie tez! Przepraszam, ze nie uzywam polskich znakow, ale jestem zagranica i mam "obcojezyczna klawiature" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki ziemniaczane z pieczarkami i twarożkiem :) Obiee kilo ziemniaków. Potrzyj je na tarce z dużymi oczkami, w zimnej wodzie. POtem opłucz je ze skrobii i odsącz papierowym ręcznikiem :D Posiekaj dwie cebule, połaz z ziemniakami i 4 żółtkami jaj, dopraw solą i pieprzem. Posiekaj ok 200-250 g pieczarek, połącz z ziemniakami i z max 3 łyżkami mąki pszennej. Podziel masę na 10-12 części. Rozgrzej piekarnik do 180 sotpni wraz z blachą. Posmaruj blachę olejem i nakladaj placki, smaz ok 15 minut, obracając placki :D Naszykuj twaróg, szczypiorek i troche jogurtu, dopraw do smaku :D SMACZNEGO:D Ja osobiście zamiast twarogu daję po prostu sos czonskowy:D Pyszota:D Porcja dwóch placków z sosoem ma 300kcal. 15g białka,10g tłuszczu,3g błonnika, 40g węglowodanów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny, robicie sobie czasami cukinie? Bo ja w sumie nigdy nie robiłam,a ostatnio jak byłam w DEKA smaku, to było takie cuś: Cukinie w plasterkach, na to był sos pomidorowy, na sos mięso mielone i na to troche sera, smakowała obłędnie, ale kurcze nie wiem jak zrobic cukinie. Jaką kupic, bo słyszałam,że im mniejsze tym lepsze... Ajj, nic nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom śmieje się Drań jeden :P on ciągle twierdzi , że nie powinnam się odchudzać bo mu się podobam taka jaka jestem, a jak w śr oglądalam top model ( on też był do tego zmuszony bo mamy jeden telewizor) to ciągle gadal jakie to z tych dziewczyn wieszaki i że nie ma nawet na co popatrzec:P Mysle ze jak zrzuce te 8 kg to będzie w sam raz :) Ja już po drugim śniadanku , o 15 obiad i 18 kolacja :) W nast tyg przywioze do mieszkanka orbitreka z domu rodzinnego , mam tylko nadzieje ze te odgłosy nie będą zbytnio przeszkadzać sąsiadom z dołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie piję kawusie i jem croissanta z lidla, bo był taki cieplutki i śiweży, nosz nie mogłam się powstrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cuknią to prawda , im mniejsza tym lepsza. Ja robię z niej bigos cukiniowy, cuknie kroję w kostkę i do gara, na patelni podsmażam cebulke z kiełbaską , dodaję do gara i gotuję aż się cukinia totalnie rozgotuje, do tego koncentrat pomidorowy i gotowe . W smaku pycha! ale to wersja mniej dietetyczna. Na diecie cebulke podsmażam na teflonie (podlewam troszke woda), a zamiast kiełbasy dodaję kurczaka np. pierś(wcześniej ugotowaną ) kroje na kawałki i wrzucam, a zamiast koncentratu daję pomidora drobno pokrojonego i wszystko razem gotuję. Też pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi smacznie:D Dziewczyny wymieniajmy się pomysłami na smaczne posiłki!! Zawsze potem można coś pokombinowac na obiad:D Chyba dzisiaj kupie cukinie i cos stworze:D A jadłyście kiedys sałatke z pora? Jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię pora z tartym jabłkiem, jakiem, odrobiną majonezu + przyprawy, albo z tartą marchewką + jogurt natyralny, kideyś robiłam też warstwową : por, papryka konserwowa, jajko, kukurydza - zalane sosem jogurtowo -majonezowym ale na dokładny przepis muszę zerknąć w domu. Właśnie popijam zieloną herbatkę. Na szczescie ja lubie herbaty z goryczką a ostatnio to nawet miałam na czerwoną zachciewajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super przepisy podajecie dziewczyny! Zalozylam sobie nowy zeszyt na przepisy wlasnie z tego forum. Dzieki Wam bede krolowa kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was pzryszłe laseczki ;) przepisy sa super ja tez chetnie skorzystam :) ja cukinie robie tak : przekrawam po długosci , łyzeczka wyjmuje pestki i w miejsce po wsadzam wczesniej przygotowane miesko , kłade nawieszk plasterki mozzareli i zapiekam albo w piekarniku albo na grillu a miesko to albo piers z kurczaka w sosie z pomidorów z poszki mozna dodac warzywka , lub mielone z indyka tez w sosie takim samym a dzis jak do tej pory było -kromka chlebka (własna produkcja ) z masłem i ogórkiem -kefirek 0% -garsc winogron -dwie deski z pasta rybna na obiad planuje kasze z gotowanymi warzywami no kolacje jeszcze nie wiem albo kalafior gotowany albo moze jogurt naturalny z warzywami - jeszcze sie zobaczy narazie nie mam duzego wyboru bo lodówka pusta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznawiam prosbe o poradnik, ktory wczoraj wysylalyscie sobie na @. Bede wdzieczna. Moj adrs joksiek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie kończę kolacje :D Sałatka z kukurydzy,rzodkiewki,pomidorów koktajlowych, sałaty zielonej, cebuli, jogurtu naturalnego i ketchupu:D Do tego wafle ryżowe i herbata zielona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś cicho sie zrobiło u nas :-) jak dziewczynki trzymacie sie jeszcze???:-) jutro moje wyzwanie bede sie z całych sił broniła aby w przerwie miedzy zajęciami na kebab nie skoczyc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taka cisza nastała:D No ja w weekend znowu dla odmiany całe dnie w pracy:D więc też będzie ciężko, ale planuje sobie zrobic warzywka na patelnie i zajadac,bo mi smakuja nawet na zimno:D Wlasnie wróciłam z wieczornego spacerku, zimno strasznie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,zrobiłam sobie liste zakupów, musze wybrac się do lidla,albo jutro wieczorem do kauflanda,bo same warzywa i owoce mam na liście haha:D a w Kaufie wieczorami są wyprzedaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
hej mam do was pytanie czy moja dieta ktora stosuje too nie jest w niej za duzo kcal jak na jeden dzien? a wiec sniadanie: serek wiejski granulowany 180g do tego 2 wafle ryzowe i 0,5l wody (lub zamiast serka to 125g twarogu chudego) obiad: szklanka soku pomidorowego puszka tunczyka w sosie wlasnym (130g po odsaczeniu) lub 100g piersi z kurczaka gotowanej 2 wafle ryzowe prosze o odp i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×