Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrulek89

-10 kg. Start!

Polecane posty

Gość LovingKitty0690
przyznam sie ze bardzo dobrze sie czuje na tej diecie ktora sobie sama ukróciłam.... bo wyglada troche inaczej dostalam ja od dietetyka wraz z suplementami (thermogenik) cala wyglada tak: sniadanie 2 tabletki 300ml wody 30min przed posilkiem 125g twarogu chudego + 2 wafle ryzowe 2 sniadanie 2 wafle ryzowe 100g gotowanej piersi z kurczaka/tunczyk w sosie wlasnym obiad 2 tabletki 30 min przed posilkiem 300ml wody szklanka soku pomidorowego 2 wafle ryzowe 100g gotowanej piersi z kurczaka/tunczyk w sosie wlasnym kolacja jajecznica z 3 jajek na łyżce oleju pestek winogron no i tak to wyglada wszystko w odstepach 3 godzin ale ja nie jem 2 sniadania bo nigdy raczej tak nie jadalam a na kolacje nie mam czasu a nie chce jesc po 18 wiec zostaje mi to co pisalam wczesniej czyli sniadanie i obiad z tym ze tunczyka zjem 130g np a twarozku np wiejskiego te 180g czy ile tam jest ;) jestem juz 2 tygodnie na tym i mysle ze z 4-5 kg poszlo jutro sprawdze ;) piszcie co o tym myslicie a i gdy obliczylam ta glowna diete wyszklo mi idealne 1000kcal chce schudnac z 30-40 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta Twoja dietkka ;) powiem szczerze,że tez myślę nad wizytą u dietetyczki. Niby wiadomo co robic i jesc zeby schudnac, ale tak jakos prosciej jak sie ma wytyczne od kogos :D Jak nie czujesz sie przy niej glodna i przede wszystkim jak ta Twoja dieta jest urozmaicona to okej . :D Ogólnie powinno się jesc dużo białka na diecie, twarogów,serów, jogurtów, ryb, piersi z kuraka . . Bo ot przyspiesza spalanie zalegającego tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cicho, za cicho :( dziewczyny żyjecie? Ja po sniadaniu Musli z mlekiem, teraz pije herbatę Zaraz uciekam do pracy, więc odezwę się do was najwcześniej wieczorem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tak sobie podczytuje i widze ze ta dietka jest interesujaca. nie wiem czy dalabym rade ale mam chec sprobowac. z tymze ja nie jadlabym wafli ryzowych (nie cierpie) tylko jakies otreby albo cos :) ja kiedys stosowalam cos podobnego: jajko/60g tunczyka/kurczaka/szynki, kromka chleba zytniego to samo na drugie sniadanie troche warzyw i znowu bialko na obiadek troche warzyw i bialko na kolacje :) chudlam jak szalona!! oczywiscie mialam jakies tam wpadki i podjadalam niedozwolone rzeczy ale ogolnie to dieta byla super. teraz chcialabym zastosowac podobna ale bez chleba zytniego moze. ostatnio jadam tak: pierwsze i drugie sniadanie: pol puszki tunczyka i 3lyzki platkow gryczanych/otrebow owsianych potem mam potrzebe zjedzenia czegos slodkiego okolo 16-17 (w dni, w ktore pracuje :/) no i wieczorem jem dziesiec malych posileczkow (slodycze, jakas kanapka, owoc itp.), ktore mi ida w biodra :) chyba czas sie ogarnac, wiec sie przylaczam. tez chce schudnac 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jadłam chlebek zytni dzis na sniadanie :) witam kolezanki ja wczoraj miałam isc pobiegac ale przez mojego meza nie poszłam bo on dopiero mogł zostac z dzieckiem o 21 a o 21 to ja juz sie boje biegac - wiec wczoraj zero ruchu ale dzis postaram sie to nadrobic tylko ze w domu bo jestem sama z młodym a dzis moj plan to : 7.00- kromka z masłem i pomidorem -dopiero ucze sie jesc godzine po wstaniu z łózka wiec porcjie sa narazie małe bo wiecej nie jestem w stanie zjesc tak rano 11.00- dwie kromki zytniego z serem białym i szczypta soli 14.00- rosołek ale odchudzony :) troche tłuszczu udało mi sie wyciągnąc 17.00- kefir i jesli bede pozniej jeszcze głodna no dogotuje sobie kalafiora i heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
mojej diety nie mozecie stosować bez tych tabletek ktore sa dostepne w sklepie dla sportowców ;) ona jest specjalnie dostosowana do nich ;) w przeciwnym wypadku mozecie czuc sie oslabione czy cos. ale ja czuje sie cudnie spodnie z dnia na dzien wisza mi coraz bardziej ^^ a i jak pisze ze wafle ryzowe to wafle... powiedzial mi ze mam zacisnac zeby ale ja nie mam z tym problemu bo akurat je lubie a i 0 kawy/herbaty/sokow owocowych/napojow gazowanych/słodyczy/chleba(razowego jakiego kolwiek) glownie tu chodzi o bialko tylko i wylacznie ktore wspolgra z termogenikiem. duzo SUROWYCH warzyw jak glod doskwiera. dla uzalezninych od kawy ewentualnie jedna max (bez cukru i mleka) na dzien poniewaz tabletki te zawieraja max ilosc kofeiny dostosowanna do dziennej dawki :) dzisiaj mija drugi tydzien :) ale nie mialam czasu sie zwazyc bo powinno sie na czczo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po cwiczeniach :) dzis pół godzinki na steperze z czego ostatnie 10 minut z młodym na rekach , 50 brzuszków i 10 min strechingu :) ide teraz z młodym na spacerek ale nie na długo bo dopiero bedziemy sie przyzwyczajac do spacerów po chorobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh, a ja właśnie wróciłam z pracy :) cały czas boli mnie głowa;/ tabletki nie pomogły;/ chyba muszę się przespac:( A ja dzis zjadłam w sumie Musli z mlekiem na sniadanie 2 kromki chleba z szynką Duuużo warzyw surowych Serek wiejski Pałki z kurczaka z sałątką i 2 ziemniakami. Troche nieregularnie bo w pracy się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj ho ! Widze topic nam kuleje . . Zyjecie jeszcze? Jak wam idzie ? Ja w sumie po śniadaniu jestem 2kr chleba razowego,szynka,warzywa,herbata zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze zyjemy :) ja musze osiagnac swój cel i jesli bedzie tutaj ktos zawsze zaglądał to ja tez a jak wszystkie zrezygnuja to dopiero wtedy poszukam sobie nowego wczoraj zgrzeszyłam :( wypiłam 3 piwka przez cała noc ale mysle ze wytanczyłam to wszystko bo z parkietu nie schodziłam - była swietna zabawa noi miałam super towarzycho a wy laski chodzicie gdzies do klubów? dzis na sniadanie zjadłam jeden mały kawałek tarty ze szpinakiem i feta - pycha :) wczoraj zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
Haendem. te tabletki nazywaja sie ClenBurexinII opakowanie zawiera 90tabletek za okolo 50zł polecam na prawde. 15 dzien na diecie jestem a efekty widoczne. ale trzema trzymac sie diety i to rygorystycznie inaczej efekty beda znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z pracy właśnie W sumie dzisiaj zjadłam 4 kromki chleba z szynka Warzywa Rosół Sałatke owocową Serek wiejski :) Jakoś nie umiem wykombinowac co bym w pracy mogla zjesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki! ja juz po sniadanku dwie kromki razowego chleba z serkiem naturalny i pomidor + mega duza ilosc zielonej herbaty :-) a u was jak sie tydzien zaczyna ?????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) w weekend odpoczywam od komputera ... dzisiaj się zważyłam pierwszy raz od dłużego czasu i będę obserwować efekty... biorę się w karby... robiłam tą pierśw w maślane - przepyszna :). Dzisiaj na śniadanie musli z jabłkiem z maślanką, na II - ryba po grecku, obiad resztki z weekendu ( wątróbka, pierś z maślanki + kapusta kiszona i bułka na parze gotowana). Trzymam kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tydzien pozytywnie,chociaz na dworze jest beznadziejnie :( Moje sniadanie standardowe, miska warzyw i dwie kromki chleba razowego:D Na obiad papryki nadziewane piersia z kurczaka,ryzem i pieczarkam na podwieczorek koktajl bialkowy:D brzuch jakby juz mam bardziej plaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą i
6:00 2 jajka 8:00 kawa 3w1 10:00 kanapka 13:00 zupka z proszku 16:00 ryż z brukselka 7 km marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka2s
Hej dziewczyny. Jestem od tamtego tygodnia na diecie, staram się zacisnąć zęby i... jakoś idzie. Przeczytałam wasze posty i szczerze powiedziawszy przeraża mnie dieta oparta głównie na termo-przyspieszaczach i małej ilości pożywienia. Nie boli Cię żołądek ? Swojego czasu łykałam Therm Line II , ale miałam problemy ze snem i bardzo się pociłam, więc postawiłam na klasykę. Dużo ruchu i świeże produkty w granicach rozsądku. Dzisiaj: ....Śniadanie....10.oo Serek Fantazja 10 winogron zielona herbata fusiasta ....II śniadanie.....14:oo marwitki serek wiejski ...obiado-kolacja... ( z racji że o 16.oo kończę pracę i od razu śmigam na basen, będzie późno....) Jeszcze nie zdecydowałam, ale pewnie będzie to jajecznica z 2 jajek na cebulce i kiełbasie (no tego akurat sobie nie odmówię :D ) bądź koktaj dr. Bardadyna (mniam!) wymiary na dzień dzisiejszy: talia: 71 biodro: 99 pupcia: 102 udzisko: 55 łydka: 34 waga: 62 Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie jestem zwolennikiem takiego jedzenia. Wątroba siada i ogólnie można sobie zaszkodzic. Tez jadłam therm line - mi nic nie było, ale koleżanka strasznie się czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka2s
Osobiście polecam koktajle dr. Bardadyna... Czasami z braku produktów robię swoje wariacje... Głównym składnikiem u mnie jest jabłko/grejfrut/pomarańcza z mlekiem sojowym :) pyszne... banan mi nie podchodzi, krowie mleko też nie. Syci, a efekty są... widzę po siostrze :) Po sobie widzę co pomaga, więc dziewczyny.. zaopatrujcie się w spodenki neopranowe (po 2 tygodniach -2,5 cm w udzisku, 70% zniszczonego cellulitu) i koniecznie pijcie kawę przed ćwiczeniami (ciemną, mocną, broń boże z mlekiem jest ciężkostrawne). Masaże, masaże i jeszcze raz masaże. Dzięki temu złogi tłuszczyku rozchodzą się po ciele, pobudzona tkanka pracuje i tym samym spalamy więcej ! (anegdotka - na forum jedna z dziewczyn pochodziła z dość biednej rodziny.. de facto nie miała pieniędzy na żadne profesjonalne masaże, szczególnie vacu vell etc. pomagała sobie... odkurzaczem :D - efekty podobno były...) no i na koniec.. sięgamy po naturalne przyspieszacze... proponuje pieprz cayenne, ananasa, grejfruta, głównie ciepłe produkty (zupy na kostce rosołowej - mogą być kremy brokułowe, czosnkowe, fasolkowe, kapuśniak - Wiecie że aby przytyć 1kg trzeba zjeść 43 kg kapusty? :) a więc do dzieła! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovingKitty0690
nie nie boli mnie rzoladek czuje sie swietnie co do term line 2 czy jakos tak ;p to moja kolezanaka dostala wypiekow po tym i jest cala opuchnieta moje tabletki sa bezpieczne w sumie moge potwierdzic bo nic mi nie ma mi sie wydaje ze to ile zjem to ogromna ilosc i kurde teraz zjadlam ta jajecznice z 3 jajek i chyba zaraz zygne ;/ jutro sie zwaze dziewczeta i podam wam jaki jest rezultat i tutaj napisze ile tak na prawde wazylam (nikt o tym nie wiedzial i nie wie) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela pije białkowy na odchudzanie z rossmana , jest zadowolona:D Zastępuje nim przekąske , strasznie syty i ma bardzo dużo białka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka2s
Piłam koktajle białkowe (trzeba przyznać że efekt sytości był i nie czułam się ociężała). Teraz jednak stawiam na dr. Bardadyna - ot, świeże owoce, śliwka, otręby... super wypróżnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam mija wtorkowy poranek moje drogie ? :D U mnie nawet nawet :D chociaż dzisiaj na śniadanie zjadłam rogalika, ale z warzywami:D Już dawno miałam ochote:D Dzisiaj jade do rossmana kupic ten koktajl co koleżanka pije ;) Zobaczymy jak działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski jakoś mija jakoś sie trzymam i ogólnie to tak jakoś sie czuje...:-) i myśle ze jak nie pomoge sobie jakimś specyfikiem to też to odchudzanie jakoś czarno widze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak chodzilam na silownie jakdla l karnityne :) Fajnie pobudza i przyspiesza spalanie. Teraz nie jem nic, chce tylko sobie kupic ten koktajl,bo ja nie jestem w stanie jesc 5 posilkow dziennie jednak, 3,4 to max... Wiec jeden ,albo dwa bym sobie zastapila koktajlem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my mamy własnie po troszku chudnąć i nabierać nowych nawyków żywieniowych , by nam wagę juz się zawsze utrzymywała. Wczoraj moja waga 62,8 dzisiaj 62,40. Na śniadanie duże jabłko - bo na nic innego nie maiałąm czasu, II śniadanie dorsz po grecju, obiad pomidórwka na indyku + troszkę makaronu. Jak gotuję zupę na udku to obrywam skórę - dużo mniej tłuszczu. Jem 3 razy dziennie, czasami coś podjem np. wczoraj 1 parówkę drobiową w locie :) Dużo piję - raczej herbaty zielona i owcowa albo ziołowe. Piję też ilej lniany. Wytrwałości dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą i
dziś śniadanie 6:00 twarożek , kromka ciemnego chleba II śniadanie kanapka o 13 zupka z proszku jabłko obiad 16:00 kilka ziemniaków z kapustą kwaszoną 3 kostki czekolady, kawa 7 km marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×