Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrulek89

-10 kg. Start!

Polecane posty

super wiec jestem z wami :) mam do zrzucenia na poczatek 10 kg a pozniej sie zobaczy jak bede wyglądac i sie czyc zapasłam sie jak swinka jutro rano wejde na wage i od jutra zaczynam a dzis przygotowywuje cały plan działania tylko bardzo bym chciała dostac tego maila z tymi radami bo moze bym z nich skorzystała moj najwiekszy problem to podjadanie :( wiem ze tłumaczenie jest głupie ale moj synek je wtedy kiedy ja jem i to musi byc to samo a ciezko dla takiego brzdaca gotowac cos co i dla mnie było by dietetyczne - ale teraz juz koniec , biore sie za siebie by na lata byc super laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynek
Witam, chciałabym do was dołaczyć, nie wiem ile dokładnie mam do stracenia, bo nie mam dokładnej wagi, mam zwykłą która zawsze wskazuje 60 kg a na pewno jest parę więcej. Na razie mam w planie 5 kg mniej a potem zobaczymy. Ja swoją dietę zaczełam 3 dni temu, również nie chodzi mi o jakąś konkretną dietę ale bardziej o zdrowsze i lżejsze odrzywianie. Na razie udało mi sie zrezygnować z białego pieczywa i ze slodyczy. Ostatnio czytam durzo o różnych dietach i zdrowym odrzywianiu, przede wszystkim rożne fora bo zauwarzyłam, że mnie to najbardziej dopinguje, także będę was czytać, mam nadzieje, ze nie zniknecie zbyt szybko z kafe, pozdrawiam i również baaaaardzo prosze o te materialy marekz2"o2.pl DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także muszę zmienić nawyki żywieniowe, moje grzeszki to słodyczne - ,których najwięcej wcinam wieczorem. Moje sniadanie dzisiaj to musli+jabłko+orzechy +jogurt, drugie śniadanie sałatka z makreli wędzonej, na obiad planuję dorsza (smażonego ) + surówka. Ostanio wsciekłam się na siebie ,że jedzenie mną rządzi. Chcę zrzucić 6 KG.Również proszę o poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam tak samo jak ty!!!:-) mój mały ma 4 lata i też nie chce jeść a jak razem siądziemy to zawsze lepiej mu idzie... ale tak jak ty powiedziałam dość!! trzeba się ogarnąć jak patrze na mamusie ktore po roku od urodzeniu wyglądaja jak top modelki to aż mnie skręca z zazdrości!a ja po 4 latach nie potrafię się z wagą ogarnąć:-P też lubie podjadać a podobno najwięcej sie na takim zachowani tyje....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanie robiłam naleścniki z płatków owsianych, nie są one może super light ale są zdrowe i sycące. Wprawdzie pierwszy raz je robiłam i nie wyszły tak jak powinny ale były ok. Koleżanka mi pokazała jak robi. Ona miesza płatki owsiane z jogurtem naturalnym, jajkiem i szczyptą proszku do pieczenia, miksuje w blenderze i smazy na beztłuszczowej patelni na to kilka owocow, jogurt lub troszeczkę miodu. Ja zmiksowałam to mikserem i chyba dałam za mało jogurtu bo udało mi sie z nich zrobic jedynie placki, ale i tak byly dobre. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze rozkręcamy się - to bardzo dobrze:D Byłam dzisiaj u fryzjera( cudo na głowie mi zrobiła) i moja fryzjerka baardzo dużo schudła:DZapytałam, powiedziała,ze poszła do dietetyczki, bardzo tanio, bo wizyta jakieś 50zł, a ułożenie diety 150,ale to już ona tą diete tak układa,żeby nie trzeba było do niej chodzic, chyba,że cos nabroiłyśmy. W ciąglu miesiąca schudła ok 6 kg na tej diecie:D Myk polega na tym,że układa z tych prodoktów,ktore jemy, smaczne, lżejsze posiłki, wprowadza dużo białka, bo białko topi nasz tłuszcz:D Ja właśnie jem obiad - warzywka na patelnie i mała kiełbasa, bo nic innego mi się nie chciało kombinowac :D potem jakas sałatka i tyle:d jem w miare regularnie to nawet nie odczuwam głodu :D Poradniki poprzesyłałam,ale widze,że dumnamamam też ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumna mamo, ja stosowałam kiedyś THERM LINEII. I powiem szczerze sobie chwalę, bo nie rob iąc nic szczególnego, jedząc to co jadłam to w ciągu miesica schudłam ok 5 kg, Therm line ma to do siebie ze wypaca tłuszcz ;) i fajnie działa jak się cwiczy:D Bo koleżanki dużo chudły,ale one dodatkowo cwiczyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
] tynia91 wybacz,ale przez przypadek znowu wysłałam Ci ten poradnik:D Ale wysłałam Ci też wątek tej dziewczyny ,co schudła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stosowal ktoś kiedyś formoline ... bo ciekawa jestem jak to działa:-) sandrulek89 przesłałam dalej bo byłam akurat dostępna :-) fajnie ze sie rozkręcamy i ze jest nas juz spore grono:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po obiedzie gotowany kurczak i ziemniaki! no i nie obyło sie bez małego grzeszku:-/ kawałek ciastka tak dla towarzystwa razem z przyjaciólką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawie sie :-) zaczne wcinać jabłka chociaż szczególnie za nimi nie przepadam :-) i na pewno wypróbuje jedyn z tych specyfików wspomagajacy utrate tych zbędnych kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprócz tematu diety macie celulit??? bo ja mam niestety-może jakieś sposoby na pozbycie sie tego wroga??? latem jezdziłam na rolkach i rowerze ale teraz...znowu wraca i celulit i kg:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chce sobie kupic jakis koktajl. W Rossmanie sa takie koktajle,które wspomagają utrate wagi. Zastępuje się nim jeden z 5 posiłków i są bardzo sycące. Smaki standardowe- wanilia,czekolada i chyba truskawka.A cena ok 20 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cellulit niezawodny sport- basen. Regularne płytanie naprawde działa. Ja póki co nie mam czasu, więc tez cellulit mam oczywiście haha, ale wezme sie za siebie. Nie miałam jak kupowałam peeling cukrowy z perfecty, i pod prysznicem zawsze mam rękawice do mycia, są takie szorstkie i skóra jest potem fajnie gładziutkka:D a potem z eveline mam serum antycellulitowe :D fajnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sie szoruja taka rekawica i piling stosuje ale taki który robie sama(łyżka miodu łyżka sypanej kawy i łyżka cukru) - polecam :-) kosmetyków eveline też używałam jakieś serum i nawet działało ale sama jestem sobie winna bo zaniedbałam regularne stosowanie! o naleśnikach na sniadanie też pomyśle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja bardzo prosze
czesc dziewczyny, jestem Iza:)własnie trafiłam na Wasz topic, wprawdzie odchudzam sie na innym, ale lubie poczytac nowe:) Gdyby Wam to nie sprawiło problemu, bardzo prosze o wysłanie Waszego poradnika na mój adres-niebieska36@op.pl bede bardzo wdzięczna.Ja odchudzam sie niecałe 2 miesiące, mam za sobą 5 kg i chce jeszcze 5.Nie głodze sie, sporo zmieniłam w swoim jadłospisie, jestem uzalezniona od słodyczy i z tym walcze, na razie wygrywam.Gdyby któras chciała poczytac o mojej diecie(nie jest to dieta tylko sposób zycia własciwie:), chetnie odpisze na maila, w zamian za poradnik:)Pozdrawiam Was serdecznie, zycze duuuzo wytrwałosci w walce z kilogramami(do swiąt spokojnie mozecie osiągnąc ok.8kg w dół, to sporo i swiąteczne sukienki bedą sie pięknie prezentowac:)Zycze Wam tego z całego serca i sobie tez.Tylko sie nie poddawajmy, warto byc szczupłym, raz swie zyje i raz sie jest młodym, nie trzeba tego czasu marnowac na nadwage. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj tez spróbuje Twojego peelingu ;D Wysłałam poradnik :D Zauważyłam,że jak rano zrobię sobie zieloną herbatę i posłodze brązowym cukrem to potem prościej mi nie jesc słodyczy w ciągu dnia , dziwne,ale mi się to podoba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja bardzo prosze
Bardzo dziękuję:)Dostałam 2 maile, jestescie bardzo zyczliwe, dziewczyny:)Postaram sie jeszcze dzis do Was napisac, pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie macie takiej suchosci w buzi po zielonej ? mi sie tak robi i zastanawiam sie czy to jest kwestia złego parzenia czy np złej herbety :/ dlatego własnie zniecheciłam sie aby ja pic no bo po co pic jak po niej sie chce jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakankaaaa2
dziewczyny przyłączam się do Was! :D Mam 62 kg... i 10kg musi iść w odstawkę do sylwestra!!!! A więc od dzisiaj :D start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zielona herbata to ma ogólnie troche cierpki smak który zostaje na języku dlatego proponuje pić zielona z dodatkiem np cytryny maliny opuncji albo np kaktusa-jest genialna:-) jak miło słyszeć ze nie tylko ja mam do pozbycia sie 10 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzzam się z dumną mama :D smakowe zielone nie są takie złe jak zwykła zielona, ale ja np nie potrafie życ bez zielonej i czerwonej herbaty, a zwykłej to ja nie piłam chyba z rok:D JAkoś te do mnie najbardziej przemawiają:D a jeszcze gdzies czytałam,że po zielonej o wiele szybciej sie chudnie,a potem jak sie ją piję to tak szybko się nie tyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×