Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężczyzna_Sam

Jagody Goji i 7 kg mniej w 1 tydzień

Polecane posty

Gość Mężczyzna_Sam

Podobno jagody Goji niebywale skutecznie i szybko usuwają tłuszcz. Czytałem o kobietach, które w krótkim czasie z nadwagi przeszły do niedowagi. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdoły , ja mam d domu 3 krzaki goi , uzywam tego owocu w różnych postaciach , od kilku lat są ok. ale nie przesadzajmy z tym odchudzaniem ! z niczego nie ma nic poprostu MŻ !!!!(mniej żryj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie uwierze w takie bzdury. Żeby schudnac trzeba stosowac zdrowa, zbilansowana diete. Zamow sobie catering dietetyczny http://www.salmix.pl/ zamiast wydawac pieniadze na takie swinistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to reklama,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka202
myślę że 7kg w tydzień to nierealne. chyba,że się schudnie a później +14kg bo efekt jojo, nie wierze w takie rzeczy... Ja również przyjmuję suplement ale inny Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i chudnę 1,5-2kg w tygodniowo i myślę że to dużo i wystarczającą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. http://nplink.net/CcPiV5yX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn1
to wielka bzdura a kto w to wierzy jest głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulusia911
Ja polecam suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu przestałam podjadać między posiłkami a to był dla mnie najgorszy problem. Dieta plus suplement plus ćwiczenia daję naprawdę super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yera
jagody goji MOGĄ pomoc oczyszczając organizm, dostarczajac witamin, jesli sa hodowane w odpowiednich, ekologicznych warunkach bez pestycydow i chemii. skad wiesz czy jagody, ktore kupujesz spelniają te wymogi? datego ja postawiłam na sok z tych jagódz firmy rabenhorst. to jest firma specjalizujaca sie w produkcji sokow bez dodatkow, miedzy innymi produkuje tez sok przecierowy z goji. I naprawdę czuc roznice miedzy tym sokiem a innymi formami suplementacji goji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko mi cokolwiek powiedziec na temat jagód goji i preparatow na bazie ekstraktu z nich, poniewaz jeszcze nigdy nie miałam okaji z nich korzystać, ale w 7 kg w tydzień to nie wierze w ogole... nie jest to zbytnio realne, poniewaz przy odpowiednio dobranej diecie i cwiczeniach zjedziesz tak normalnie z 5 - 5.5 kg na miesiac, według mnie, ale niektorzy moga wiecej kilo stracic w zaleznosci od ich organizmu... składa sie na to dosc sporo czynników. Natomiast jesli chcecie poczytac na teamt suplementu z jagodami goji, to mozecie rzucic okiem tutaj: http://www.biotrendy.pl/produkt/gojiberry500-odchudzanie-i-pielegnacja-skory/ mam nadzieje, ze bedzie to w jakis sposob pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×