Odpowiedz na ten temat

Jedzonko z neta

• gość 2015.03.17 [11:40]
    Czy kupujecie jedzenie przez neta? Jeśli tak to gdzie ? Mam sporo alergii spożywczych i kupowanie przez neta bardzo ułatwiłoby mi zycie, ale nie wiem czy to jest w 100% bezpieczne?
  • gość 2015.03.30 [14:37]
    Ja bardzo chętnie zaczęłabym zamawiać, tylko nie wiem gdzie. Mam duży problem z alergiami i bardzo ułatwiłoby mi to życie. Znasz jakieś fajne sklepy?
  • gość 2015.04.01 [10:00]
    Słuchajcie ja polecam wam sprawdzić sobie Ekooi – zamawiam tam bardzo dużo fajnej ekologicznej i zdrowej żywności. Zupełnie inny smak zupełnie inna jakość. I oczywiście, że zamawianie przez internet jest bezpieczne usmiech.gif Nie wiem skąd w ogole przyszło ci do głowy, że …. że nie jest! smiech.gif
  • gość 2015.04.01 [14:06]
    Ja od dłuższego czasu nie kupuję już w ogole wędlin w supermarketach. Od kilku miesięcy kupuję mięsko w tym sklepie http://www.podlaskiespecjaly.pl/ i polecam go wam z ręką na sercu
  • gość 2015.04.01 [14:59]
    A co jest innego w tej wędlinie niż w tej ze sklepu?
  • gość 2015.04.01 [15:12]
    No przede wsyzstkim smak, zupełnie inny niż w tej wędlinie pełnej chemii. W ogole byłam w szoku, ale taka wędlina to się zupełnie inaczej starzeje. Te wędliny z supermarketu robią się takie brzydko obślizgłe i ślizowate gdy są stare. A ta w ogole czegoś takiego nie ma. Mięso po prostu się … zsycha! No i po tym przede wsyzstkim widać tę ogromną różnicę.
  • gość 2015.04.24 [13:45]
    Oczywiście, że kupowanie przez internet jest bezpieczne. Patrz zawsze mniej więcej na to jak wygląda sklep, jak mają opisany regulamin itp. Mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyło "naciąć się" a kupuję dużo przez internet. Jesli szukasz sklepu z żywnością, a masz alergie itp to polecam Ci zapoznać się z ofertą sklepuwww.spizarniezdrowia.pl , w którym kupisz naturalne i ekologiczne produkty, bez żadnych ulepszaczy i innych syfów

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...